Çarşamba , Kasım 13 2019
Mecburi hizmetle ilgili guncel paylasim bolumu....

#919815  gönderen drlenovom
 19.06.2010 - 14:22:08
drlenovom yazdı:ben bır kere mecburıden ıstıfa ettım bır kere de egıtım arastırmadan ilk dılekceyı verıp 1 ay beklemeden ayrıldım. benım 2 ıstıfa hakkım da gıtmıs oluyor dı mı?
???

#920427  gönderen drlenovom
 20.06.2010 - 09:22:20
???
herkese iyi akşamlar.2018 2nci acıktana atamaya basvurdum fakat oncesınde birkaç ozele basvurmustum ve özelin teklıfı suan için daha iyi geldaaı bu atamayla ne zaman baslangıç yapılcagı bellı degılbıranonce calısmaya baslamak istiyorum bu arada tus tercıhıde yapıcam acıktana atamaya gitmeyecegım için mustefi sayılıp eğitim arastırma yazamazsın dendı,iş o kadar karısıkkı tercıh donemı baslayıp sonuclar acıklana kadar belkıde ben acıktan atama yerıne baslama durumum olmayacak belkıde bu durum egıtım arastırma yazıp gıtmeme durumumu etkılermı,kısaca acıktan atamaya gitmezsem zararlarım ne olur??
Kullanıcı avatarı
igzeee yazdı:
26.09.2018 - 21:35:17
herkese iyi akşamlar.2018 2nci acıktana atamaya basvurdum fakat oncesınde birkaç ozele basvurmustum ve özelin teklıfı suan için daha iyi geldaaı bu atamayla ne zaman baslangıç yapılcagı bellı degılbıranonce calısmaya baslamak istiyorum bu arada tus tercıhıde yapıcam acıktana atamaya gitmeyecegım için mustefi sayılıp eğitim arastırma yazamazsın dendı,iş o kadar karısıkkı tercıh donemı baslayıp sonuclar acıklana kadar belkıde ben acıktan atama yerıne baslama durumum olmayacak belkıde bu durum egıtım arastırma yazıp gıtmeme durumumu etkılermı,kısaca acıktan atamaya gitmezsem zararlarım ne olur??
viewtopic.php?t=66584&p=4171977#p4171977
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_konya yazdı:
16.06.2010 - 13:10:55
artep yazdı:her sene açıktan atama isteyip, beğenmedikçe gitmesek n'olur?

sonuçta 1 sene cezalı duruma düşülüyor ve 1 sene dolunca tekrar atama isteyebiliyorsun dimi?

müstafi mi sayılınır yada sadece cezalı mı?

müstafiyse kaç defa müstafi sayılabiliyoruz?
hiçbir şey olmaz 1 sene beklersin.ben 3 kere girdim
Yani gidilmezse istifa hakkından gitmiyor mu?