Perşembe , Eylül 19 2019
Mecburi hizmetle ilgili genel paylasim bolumu....
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE
.................

../../.... tarihinde ......................... Üniversitesi Tıp Fakültesinden ............. Diploma Nosu ile mezun oldum. ........ Dönem devlet hizmeti yükümlüsü olarak .....................................................'a atandım. ../../.... tarihinde görevime başladım. ../../.... tarihinde de usulüne uygun olarak görevimden istifa ettim.Memuriyetten istifa edenlerin 6 (Altı) ay memurluğa alınmaz hükmü gereğince mevcut süreyi doldurdum.Yeniden Devlet hizmeti yükümlüsü olarak atanmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

Adres:............................... ../../.....
......................................... Ad:
Tel:.................... Soyad:
TC No:
Ünvan:
İmza:

#343274  gönderen carantina
 15.11.2007 - 03:30:04
mecburi hizmet bitmeden istifa sonrası 6 aylık süre dolduktan sonra yeniden mecburi hizmete devam etmek için bu dilekçe şart mıdır? Yoksa 6 aylık süre dolduğunda otomatik olarak gıyabımda kura çekilir mi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#345744  gönderen Alhjandro
 19.11.2007 - 23:51:01
bu dilekçeyi yazman gerekliymiş. Bana aynısını yazdırdılar
Kullanıcı avatarı

#355676  gönderen drmurat38
 13.12.2007 - 12:13:03
ben ilk girişte kazanmış olduğu bir üniversite hastanesinden 1,5 ay çalıştıktan sonra istifa ettim ve şu an tekrar mecburiye gitmek istiyorum ancak sağlık bakanlığını aradığımda çalıştığım üniversitenin onlara istifa dilekçemi göndermesi gerektiği söylendi, ancak üniversite ile görüştüm ve onların sağlık bakanlığına herhangi bir evrak göndermediklerini de öğrendim, peki ben bu konuda ne yapabilirim yardımcı olursanız minnettar kalırım şimdiden teşekkürler!!!

#355684  gönderen Alhjandro
 13.12.2007 - 13:02:09
drmurat38 üniversite hastaneleri yöke bağlı olduğu için sen istifa ettikten sonra altı ay beklemene gerek yok.İstifa dilekçen sağlık bakanlığına ulaştıktan sonra ki ilk mecburi hizmet kura listesindesinde ismin çıkıyor.Senin ekstradan sağlık bakanlığına dilekçe yazmana gerek yok.Senin yapman gereken şimdi beklemek ve üniversitenin sağlık bakanlığına istifa yazının ulaşması gerekli yoksa kuraya almazlar seni.Bu süreyi hızlandırabilirsen ona bak.Elden takip et
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535397  gönderen doctor-chopper
 30.07.2013 - 01:53:59
Dhy den istifa ettikten sonra istifa ettiğim yere geri dönüş yapabilir miyim?
6 ay süre dolmadan dönebiliyor muyum ? Forumda 6 ay içinde dönülebilir diye bişey okumuştum sanki
Bakanlık doktor atamadan 6 ay ceza bittikten sonra kuraya gireceksin dediler. Bilen yaşayan başına gelen bilgilendirirse memnun olurum
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535411  gönderen zexuwar
 30.07.2013 - 02:03:28
ahmetarslan6634 yazdı:Dhy den istifa ettikten sonra istifa ettiğim yere geri dönüş yapabilir miyim?
6 ay süre dolmadan dönebiliyor muyum ? Forumda 6 ay içinde dönülebilir diye bişey okumuştum sanki
Bakanlık doktor atamadan 6 ay ceza bittikten sonra kuraya gireceksin dediler. Bilen yaşayan başına gelen bilgilendirirse memnun olurum
benim bildiğim istifa ettiğin yere başlayamıyorsunuz yeniden atamaya katılıyorsunuz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Alhjandro yazdı:İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE
.................

../../.... tarihinde ......................... Üniversitesi Tıp Fakültesinden ............. Diploma Nosu ile mezun oldum. ........ Dönem devlet hizmeti yükümlüsü olarak .....................................................'a atandım. ../../.... tarihinde görevime başladım. ../../.... tarihinde de usulüne uygun olarak görevimden istifa ettim.Memuriyetten istifa edenlerin 6 (Altı) ay memurluğa alınmaz hükmü gereğince mevcut süreyi doldurdum.Yeniden Devlet hizmeti yükümlüsü olarak atanmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

TC No:
Ünvan:
İmza:

bu dilekçe sağlık bakanlığına gönderilmiyor mu?

#2870381  gönderen doctorbaris
 04.05.2014 - 15:12:29
hakkarı yüksekova acilden istifa ettim 6 ay sonraki kurada istediğim yeri yazabılcekmıyım yoksa yüksekovada yada aynı il içinde boşluk varsa direk oraya mı atanacam.bilgisi olan var mı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
drLuNa yazdı:
Alhjandro yazdı:İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE
.................

TC No:
Ünvan:
İmza:

Herkese selamlar bu dilekçeyi yazdım ama kaçıncı dhy ye katılmak istediğimi yazmadım.örnek dilekçenin sonunda olduğu gibi sadece devlet hizmet yükümlüsü olarak atanmak istiyorum diye yazdım.83. Dhy yi kaçırdım.84.dhy de daha ilan metni yayınlanmadı.84.dhy de ismim çıkar mı.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler
Dhyyle atandığım yere gitmedim sonrasında açıktan atamayla yök kadrosuna atanıp istifa ettim. Dhyde ismim çıkması için dilekçe gönderdim ancak şimdi yine çok kötü bir yer çıkarsa göreve hiç başlamazsam sonrasında hakkım yanıyor mu ya da istifa hakkım gidiyor mu onu öğrenmek istiyorum. Kaç kere atanılan yere hiç gitmeme hakkı var
Buketcanlan yazdı:
25.05.2019 - 19:06:14
Dhyyle atandığım yere gitmedim sonrasında açıktan atamayla yök kadrosuna atanıp istifa ettim. Dhyde ismim çıkması için dilekçe gönderdim ancak şimdi yine çok kötü bir yer çıkarsa göreve hiç başlamazsam sonrasında hakkım yanıyor mu ya da istifa hakkım gidiyor mu onu öğrenmek istiyorum. Kaç kere atanılan yere hiç gitmeme hakkı var
hocam atandığınız yere gitmeyip yök kadrosuna açıktan atamayla nasıl gittiniz acaba?