Cumartesi , Ekim 19 2019
Mecburi hizmetle ilgili genel paylasim bolumu....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: 76.dhy kurasi ilanı

#3924521  gönderen Kaserya
 22.06.2017 - 12:34:03
idiyopatik250 yazdı:Peki tsm kadrosu açılmayacak şeklinde bilgiler dolanıyor bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
Ya evet..? Bunu kimden teyit alabiliriz? İstifa bekleyen tsm hekimiyim, 3 aydır da acildeyim. Tek ümidim büyük atama şu an. Lütfen sıkıntı olmasın.

#3924527  gönderen derler
 22.06.2017 - 12:38:25
direk asm kadrosu açılcağı denmişti ama daha iyi olur sizin için bir sürü 0 birim asm olcak geçer tus kasarsınz

#3924541  gönderen drkt0110
 22.06.2017 - 12:48:16
geçen yıl büyük atamada çoğunlukla tsm açmştı o nedenle kamu hastanelerinde şu anda açık var buna dayanarak söylenmiş olabilir.. direk asm açılacagını ben de duydum gittiğim bir eğitimde söylenmişti..
Kullanıcı avatarı

#3924557  gönderen Kaserya
 22.06.2017 - 13:07:14
josephgoebbels yazdı:Direkt asm acilmasi nasil avantaj mi dezavantaj mi
Sıfırdan asm açılacaksa hem nüfus toplamak lazım hem bütün malzemeleri sizin almanız gerekir. Bence sıkıntılı ve dezavantajlı bir durum.

Ha bi ara nüfuslar 2bine çekilecek deniyordu. Belki o işleme konur.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3924575  gönderen onurakgun
 22.06.2017 - 13:33:38
Arkadaşlar Ağustos ataması için son başvuru nasıl Haziran ayında olabilir 75. DHY yeni sonuçlandı . Bakanlığı arıyorum açmıyorlar. Normalde sürem 25 Haziranda doluyor sınavımı 3 Temmuz olarak belirledik. Böyle bir durum olduğunu bilsem 28 hazirana planlardık sınavımı. Herhangi bir kura takvimi de açıklanmış değil.

#3924576  gönderen josephgoebbels
 22.06.2017 - 13:35:41
onurakgun yazdı:Arkadaşlar Ağustos ataması için son başvuru nasıl Haziran ayında olabilir 75. DHY yeni sonuçlandı . Bakanlığı arıyorum açmıyorlar. Normalde sürem 25 Haziranda doluyor sınavımı 3 Temmuz olarak belirledik. Böyle bir durum olduğunu bilsem 28 hazirana planlardık sınavımı. Herhangi bir kura takvimi de açıklanmış değil.
Hocam tus one cekildi bu da one çekildi bir de guvenlik sorusturmasi falan olacak sanırım yani olabilir su durumda

#3924597  gönderen Nedenben
 22.06.2017 - 13:45:15
idiyopatik250 yazdı:Peki tsm kadrosu açılmayacak şeklinde bilgiler dolanıyor bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
Arkadaşlar bunu ben söyledim. Ben de TSM'de çalışıyorum. Geçen hafta Ankara'da eğitim vardı ve yanımdaki arkadaş gitmişti. Toplantıda söylemiş bunu yetkililer.
Zaten Aile hekimi nüfusunı artırdılar ve Türkiye'nin çoğu yerinde Kamu Hastanelerinde inanılmaz derecede açık var. O yüzden kulağa da mantıklı geliyor. Zaten tahminim TSM açılsa bile sayısı çok az olacağı yönünde.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3924602  gönderen drsnow
 22.06.2017 - 13:51:24
Nedenben yazdı:
Arkadaşlar bunu ben söyledim. Ben de TSM'de çalışıyorum. Geçen hafta Ankara'da eğitim vardı ve yanımdaki arkadaş gitmişti. Toplantıda söylemiş bunu yetkililer.
Zaten Aile hekimi nüfusunı artırdılar ve Türkiye'nin çoğu yerinde Kamu Hastanelerinde inanılmaz derecede açık var. O yüzden kulağa da mantıklı geliyor. Zaten tahminim TSM açılsa bile sayısı çok az olacağı yönünde.
O zaman acil kadrosu mu agirlikli acilacak demek oluyor bu cunku direk asm kadrosu olacak deniyor eğer aslı varsa?

#3924618  gönderen Nedenben
 22.06.2017 - 14:05:48
drsnow yazdı:
Nedenben yazdı:
O zaman acil kadrosu mu agirlikli acilacak demek oluyor bu cunku direk asm kadrosu olacak deniyor eğer aslı varsa?
benim tahminim acil kadrolarının ağırlıkta olması yönünde. Çünkü Türkiye'nin her tarafında acilde çok fazla açık var

#3924619  gönderen Nedenben
 22.06.2017 - 14:05:55
drsnow yazdı:
Nedenben yazdı:
benim tahminim acil kadrolarının ağırlıkta olması yönünde. Çünkü Türkiye'nin her tarafında acilde çok fazla açık var