Pazartesi , Ekim 21 2019
Mecburi hizmetle ilgili genel paylasim bolumu....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Evet arkadaşlar,

Zorunlu hizmetten kaytarmak için eş durumunu kötüye kullananlar arasında yapılan anlaşmalı evliliklerde fiyat 60.000 TL'ye yükselmiş.

Bu son bilgidir İstanbul'dan gelen, bir eğitim ve araştırma hastanesinden Avrupa yakasında.

Noter huzurunda 2 sene sonunda boşanmak üzere yapılan bu evliliklerde, noter masrafı ile tutar 1000 TL daha artabilir.

Sağlık Bakanlığı'na duyurulur, hazır OHAL de varken bu tip kötüye kullanmaların önüne geçsinler.

60.000 TL'yi bastıran ilelebet kalıyor istediği yerde.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Bunların kötüye kullanımı idrekt tanık olmadan önüne geçemezsiniz. Bunun dışında mahkeme süreci olursa, mahkeme ilgili kişilerin aynı evde oturmaları şartını arıyorlar. Polisler gelip komşularını bile sorgulayabiliyorlar; Bu adam (kadın) burada mı oturuyor diye....

Bu tür komedilere ahlaklı insanların ilişeceklerini zannetmiyorum.
Ahlaklı insanlar mı?
Bunlar ahlaksızlığın dik alasını yapıyorlar.

Bence çok rahatlıkla, çok kısa bir soruşturma ile ortaya çıkar.

Yurtdışında örneğin, evlilik sebebiyle vatandaşlığa geçmek için sahte evlilikler yapılır.
Devlet 3 sene boyunca çat kapı ziyaretler yapar, komşulara kadar sorgular.

Umarım yakında bu gelecek, Sağlık Bakanlığı ile bu durumu aylardır konuşuyorum, özellikle son dönemdeki doktor kıtlığı sonrası konuyu sertlikle ele alacaklarını ancak BİMER'e konuyu ihbar olmasa dahi yazmamızı söylediler.
65000 FETÖcüyü tespit eden devlet, eminim Noter kaydına kadar bu rezaletlere ulaşacaktır.

Adama bakıyorum Facebookta alakasız insanlarla takılıyor hatta sevgilisi var, ama eş durumu yapmış :)))

Birkaç ay içinde soruşturmalar sonuçlanır.
Kullanıcı avatarı
ekrem48 yazdı:65000 FETÖcüyü tespit eden devlet, eminim Noter kaydına kadar bu rezaletlere ulaşacaktır.

Adama bakıyorum Facebookta alakasız insanlarla takılıyor hatta sevgilisi var, ama eş durumu yapmış :)))

Türkiyedeki adalet sistemi ile .... hem de şuanki haliyle. Çok iyimsersin çook. :lol: :lol:
mhurkan yazdı:
ekrem48 yazdı:65000 FETÖcüyü tespit eden devlet, eminim Noter kaydına kadar bu rezaletlere ulaşacaktır.

Türkiyedeki adalet sistemi ile .... hem de şuanki haliyle. Çok iyimsersin çook. :lol: :lol:
Recep Akdağ faktörünü unutmayalım :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10