Perşembe , Aralık 12 2019
Cerrahi branslarla ilgili klupler paylasim platformu....
Kullanıcı avatarı

KALP CERRHLARI

#620694  gönderen dryozt
 09.03.2009 - 17:11:15
kalp cerrahı olan yada olmak isteyen arkadaslar buraya :wink:

#679289  gönderen drisland
 31.05.2009 - 00:57:09
KVC istiyordum ve kazandım.İnşallah hayırlısı olur benim için.Ankara kvc kazanan, bilgisi olan , asistan olan varsa özelden mesaj atsın lütfen...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#679292  gönderen kvcsurgeon
 31.05.2009 - 01:19:39
Arkadaşlar ben de istiyorum,yüksek ihtisas hedefliyorum ama kimse kvc hakkında yazmamış,lütfen bilgilerimizi paylaşalım

#679330  gönderen atay
 31.05.2009 - 09:41:59
arkadaşlar 1 ay sonra yorumlarımı yazarım başlamama az kaldı :)
Kullanıcı avatarı

#679336  gönderen dryozt
 31.05.2009 - 10:13:12
iyi olur :lol:

#679556  gönderen drisland
 31.05.2009 - 15:06:44
atay yazdı:arkadaşlar 1 ay sonra yorumlarımı yazarım başlamama az kaldı :)
Bir ay sonra bende yazarım bana şimdi lazım :)
Kullanıcı avatarı

#679560  gönderen prs
 31.05.2009 - 15:16:11
kalp cerrahisi:

branş olarak : Çok major, çok güzel branş.
ülkemizde yer olarak: hakettiği yere gelememiş branşlardan.
bunun suçlusu : yine kalp cerrahlarının kendileri.

tabi ya öyle değil mi asistanken ameliyat öğretmeyen hoca var mı kalp damarda? var, hem de çok. uzman olunca gidilen yerde açık kalp ameliyatı yapma şansı bulacak mısınız? imkansıza yakın. bunun sorumlusu kim? büyük şehirlerdeki pastayı paylaşmış ve başkalarına ameliyat yaptırtmayan 7-8 "baba" cerrah.

bu yazıyı yazan kişi: gerçekleri görüp -çok ama çok istediği halde- kalp damar cerrahı olmaktan vazgeçen bir dr.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#680172  gönderen drisland
 01.06.2009 - 13:05:39
prs yazdı:kalp cerrahisi:

tabi ya öyle değil mi asistanken ameliyat öğretmeyen hoca var mı kalp damarda? var, hem de çok. uzman olunca gidilen yerde açık kalp ameliyatı yapma şansı bulacak mısınız? imkansıza yakın. bunun sorumlusu kim? büyük şehirlerdeki pastayı paylaşmış ve başkalarına ameliyat yaptırtmayan 7-8 "baba" cerrah.

bu yazıyı yazan kişi: gerçekleri görüp -çok ama çok istediği halde- kalp damar cerrahı olmaktan vazgeçen bir dr.
Ben şuanda bile birçok yerde açık kalp yapıldığını biliyorum görüyorum. Sivasta C.Ü. yanınbaşında Numune hastanesinde bile açık kalp yapılıyorsa eminim ben bitirene kadar daha çok yerde yapılacaktır.Yada öyle temenni ediyorum :)
Kullanıcı avatarı

#680206  gönderen dr_nlp
 01.06.2009 - 13:39:56
yazılanlara bakılınca biraz haksızlık edildiğini düşünüyorum hocalarınada branşada...

kvc iyi bir branştır zor bir branştır iyi olmak kolay değildir bitirir bitirmez gelir sağlayacak branşlardan değildir bunları bilmeden yorum anlamsız oluyor doktorluğun en meşakkat gerektiren branşıdır... ama sunu teslim edelim ki önemide bundan 20 yıll öncesi kadar değildir... periferde sakin takılırım diyen biri için pasifize olacağı bir bölümdür bu branşı isteyen arkadaşlar bu işin peşini brakmayacak hevesle bu işe girmelidir....

ben cok hevesli arkadaslar biliyorum öle amliyat öğrenemdim hoca öğretmiyor gibi bahaneler bu işin içinde olmayan arkadaşların söylemleridir bu ameliyat tek kişi yapılmıyor öğrenmek isteyen gider öğrenir kimse en gel olmaz ama öğrenme merklısı olmayana öğretmeye uğraşacak kadar zmaanı olan insanlarda değillerdir...

çok isteyenlerin yazmasını tavisye ettiğim bir branştır....

diğer mesleklerarasında doktorluk neyse uzmanlıklar arasında kvc odur diyebilirim....

#680649  gönderen drisland
 01.06.2009 - 22:41:10
dr_nlp yazdı:yazılanlara bakılınca biraz haksızlık edildiğini düşünüyorum hocalarınada branşada...

kvc iyi bir branştır zor bir branştır iyi olmak kolay değildir bitirir bitirmez gelir sağlayacak branşlardan değildir bunları bilmeden yorum anlamsız oluyor doktorluğun en meşakkat gerektiren branşıdır... ama sunu teslim edelim ki önemide bundan 20 yıll öncesi kadar değildir... periferde sakin takılırım diyen biri için pasifize olacağı bir bölümdür bu branşı isteyen arkadaşlar bu işin peşini brakmayacak hevesle bu işe girmelidir....

ben cok hevesli arkadaslar biliyorum öle amliyat öğrenemdim hoca öğretmiyor gibi bahaneler bu işin içinde olmayan arkadaşların söylemleridir bu ameliyat tek kişi yapılmıyor öğrenmek isteyen gider öğrenir kimse en gel olmaz ama öğrenme merklısı olmayana öğretmeye uğraşacak kadar zmaanı olan insanlarda değillerdir...

çok isteyenlerin yazmasını tavisye ettiğim bir branştır....

diğer mesleklerarasında doktorluk neyse uzmanlıklar arasında kvc odur diyebilirim....
NLP hocam her zaman ki gibi özetlemişsin olayı :)
Kullanıcı avatarı

#683694  gönderen doktorcilem
 04.06.2009 - 21:34:21
bende halkalı kalp damar kazandım çok ıstıyordum dr nlp tercıh donemındekı katkıları ıcın cok tesekkur ederim ... basladıktan sonra ogrendıklerımı paylasırım
Kullanıcı avatarı

#687328  gönderen dr_macir
 09.06.2009 - 12:04:12
koşuyolu kvc'yi kazanan diğer arkadaşı tanıyan var mı aranızda?
varsa bana özelden ulaşır mısınız?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#687515  gönderen kagi
 09.06.2009 - 15:28:19
prs yazdı:kalp cerrahisi:

dostum yazık olmus bosuna vazgecmısın ya ben kvc asıstanıyım ve 9.ayımdayım hocalarımız ve bas asıstanlarımız bıze gerektıgı kadar bılgıyı verıyorlar unutmamak gereken ıse bız onları temsıl edıyoruz o yuzden vakada ne kadar sorarsan okadar acıklarlar ve anlatırlar ve gosterırler bizde vakaya dokunmadan bıtıren yoktur ayrıca.o baba cerrahlar aslında cok fazla ve artık cogu hastanelerde açık kalp amelıyatları yapılabılmekte cerrahı teknık ve ımkanlar cok genısledı bu senın yapmak ıstemenle alakalı
Kullanıcı avatarı

#687522  gönderen merivant
 09.06.2009 - 15:35:56
bir bayan için kalp damar cerrahisine nasıl bakıosunuz??
Kullanıcı avatarı

#1241901  gönderen ekincancelik
 19.03.2011 - 01:34:37
..
En son ekincancelik tarafından 01.09.2012 - 16:24:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.