Cuma , Ağustos 23 2019
Cerrahi branslarla ilgili klupler paylasim platformu....
Kullanıcı avatarı

Göğüs cerrahisi vs Çocuk cerrahisi

#3682841  gönderen Greenberginbabasi
 02.10.2016 - 10:55:06
ozellikle uzmanlik sonrasi kiyas daha mantikli olacaktir. branslarin gelecegi, yurtdisindaki durumlari, calisma sartlari ve.s ile ilgili degerli meslektaslarimizdan bilgi verebilecek olan varsa cok guzel olur.
Kullanıcı avatarı

Re: Göğüs cerrahisi vs Çocuk cerrahisi

#3682842  gönderen waldo
 02.10.2016 - 10:57:37
Her iki bransla da uzun sure çalıştım. Kesinlikle gogus Cerrahisi. Maddiyat olarak cocuk Cerrahisi 1 tik ondedir. Ama asiri yogun gecer nobetler. Acilden cikmaz nöbetçi cocuk cerrahi. Gogus Cerrahisi daha az yorulur.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
waldo yazdı:Her iki bransla da uzun sure çalıştım. Kesinlikle gogus Cerrahisi. Maddiyat olarak cocuk Cerrahisi 1 tik ondedir. Ama asiri yogun gecer nobetler. Acilden cikmaz nöbetçi cocuk cerrahi. Gogus Cerrahisi daha az yorulur.
tesekkurler hocam. ben de fakutledeyken gogus cerrahisi daha sempatik gelmisti. yabancidan girdigim icin cok bi secimim yok. ankara numune, akdeniz ve bezmi alem var. ankara numuneye 4 senedir comez gelmemis. kidemli de bu sene bitirip gitmis. simdi 2 turk bir yabanci acmislar. 3kisi sifirdan baslayacak gibi. sizce avantaj mi olur bu dezavantaj mi?
Kullanıcı avatarı

Re: Göğüs cerrahisi vs Çocuk cerrahisi

#3682924  gönderen waldo
 02.10.2016 - 13:37:35
Greenberginbabasi yazdı:
waldo yazdı:Her iki bransla da uzun sure çalıştım. Kesinlikle gogus Cerrahisi. Maddiyat olarak cocuk Cerrahisi 1 tik ondedir. Ama asiri yogun gecer nobetler. Acilden cikmaz nöbetçi cocuk cerrahi. Gogus Cerrahisi daha az yorulur.
tesekkurler hocam. ben de fakutledeyken gogus cerrahisi daha sempatik gelmisti. yabancidan girdigim icin cok bi secimim yok. ankara numune, akdeniz ve bezmi alem var. ankara numuneye 4 senedir comez gelmemis. kidemli de bu sene bitirip gitmis. simdi 2 turk bir yabanci acmislar. 3kisi sifirdan baslayacak gibi. sizce avantaj mi olur bu dezavantaj mi?
Dezavantaj tabi de secenek yoksa yapacak bir şey de yok. Bezmi alem bir nebze iyi olur ama cok düşük olur maasi. Maddi sıkıntı yoksa degerlendirilebilinir.