Cuma , Aralık 6 2019
Cerrahi branslarla ilgili klupler paylasim platformu....

Re: ilk BEYAZ KOD heyecanı :)

#3054436  gönderen sparka
 01.12.2014 - 15:28:55
drmacik yazdı:
sparka yazdı:
drmacik yazdı: vay anasını be. Arkadaş im geçmiş olsun iyi yapmışsın babası da allahtan anlayabilecek iq düzeyinde bir insanmış. Yoksa sen benim kızımı taciz ettin de bana yalan söyledin diyebilirdi. Allah bi daha yasatmasin. Ben bu olaydan beri son haftam zaten geçici görevmde hemşire hanımı da yanma oturttum öyle bakıyorum hastalara. Dikkat etmek lazim bazi olaylar ankik oluyo. Ama kiz iyi dayak yemiş :) :) o kadar kisa sürede babasinin gelmesine sasirdim ama. Nasıl bi kizdiysa
Babası o civarda esnaftı, ben telefonda sordum zaten şu an nerdesiniz, müsaitmisiniz fln diye. yürüyerek 5-6 dk edecek bir mesafeydi.
Babasının yusuflaması biraz da benim tehdidimden. Tutanak tutup hapsi boylatırım diye tehdit etmesem belki bu kadar ciddiye almazdı.
anladımm doktorum allah bi daha yaşatmasın inşallah :) kıza da 1 gr üzüldüysem namerdim :)
Teşekkür ederim kardeşim. Ben de kızın şahsına üzülmedim ama arkadan böyle bir nesil geliyor diye kitlesel üzülüyorum. Özellikle o yaştaki kız çocukları populasyonuna karşı daha mesafeli ve dikkatli davranılması gerektiğini anladım 1 yıllık doktorluk tecrübemle. Her lafın altından bir şey çıkarma sanatı sergileyebilme özellikleri var.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3060330  gönderen drmacik
 08.12.2014 - 09:12:10
sparka yazdı:
drmacik yazdı:
sparka yazdı: Babası o civarda esnaftı, ben telefonda sordum zaten şu an nerdesiniz, müsaitmisiniz fln diye. yürüyerek 5-6 dk edecek bir mesafeydi.
Babasının yusuflaması biraz da benim tehdidimden. Tutanak tutup hapsi boylatırım diye tehdit etmesem belki bu kadar ciddiye almazdı.
anladımm doktorum allah bi daha yaşatmasın inşallah :) kıza da 1 gr üzüldüysem namerdim :)
Teşekkür ederim kardeşim. Ben de kızın şahsına üzülmedim ama arkadan böyle bir nesil geliyor diye kitlesel üzülüyorum. Özellikle o yaştaki kız çocukları populasyonuna karşı daha mesafeli ve dikkatli davranılması gerektiğini anladım 1 yıllık doktorluk tecrübemle. Her lafın altından bir şey çıkarma sanatı sergileyebilme özellikleri var.
aynen nesil çok kötü geliyor bunlar devam ederse. sen bu olayı yazdıktan sonra ben de daha dikkatli davrandım..
Kullanıcı avatarı

#3124862  gönderen drmacik
 16.02.2015 - 13:09:01
mahkeme takipsizlik verdi :) :) :)
hakaret yok dendi ilaçlar yazılmadığı için kızması normal dendi :)

rencide edici herhangi bir olay yok dendi.

SONUÇ : TAKİPSİZLİK kovuşturmaya gerek yok.

neymiş eğer biri size bağırırsa yok bişe
ya darp edecek ya da sövecek

Ama teselli olduğum yanı bu karı gidip günde sağda solda doktora bağırdım diyemeyecek :)

#3124869  gönderen cavendish
 16.02.2015 - 13:36:07
drmacik yazdı:mahkeme takipsizlik verdi :) :) :)

Ama teselli olduğum yanı bu karı gidip günde sağda solda doktora bağırdım diyemeyecek :)
Nası hocam bu nasi haber ya şimdi moralimi allak bullak ettin kırk yıllık tabiri bile karıştırdım ne takibi hocam ya. Desene kanunları çiğneme uğruna dr düşmanlığı eden hakime denk geldin. Hakim 28 yaş briyantinli miydi hocam?

#3124871  gönderen cavendish
 16.02.2015 - 13:41:20
Ne biçim savunma yaptın hocam ya
İlaç yazdırmak hukuki değil demedin mi hocam ya
Devlet memuru motivasyonundan bahsetmedin mi hocam ya
Vaktini yedikleri için MI ile ilgilenmekte zorlandım demedin mi hocam ya
Kadın günlere gidip daha fazla hava atacak hocam ya
Son zamanlarda duyduğum en kötü olayı gülerek anlatıyorsun hocam ya
Olacak iş değil ya. Hiç olmadı cüzi bir para cezası verirsin, bu da, suçlusun bir daha yapma anlamına gelir
Resmen hukuk karşısında ağır bir mağlubiyet almışız hocam
Birkaç gün benim aklımdan bir saniye çıkmaz bu
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3124886  gönderen luire
 16.02.2015 - 14:14:37
drmacik yazdı:mahkeme takipsizlik verdi :) :) :)

hocam ben de benim davayi bu baslikta yazmistim. benim davam da cuma günü sonlandi. 5 bin tl para cezası aldi. bes yil ertelemeli ama olsun. ben sevindim çünkü benden önce ordaki 3 baska doktoru daha oraya buraya sikayet etmiş gereksiz sekilde. ben hakliyim gibisinden bir burnu buyukluk oluşmuş. artik 5 yil diklenemez doktora gidince diye düşünüyorum. o acidan sevindim.
bi de başka biri daha mahkemeye verse o daha guzel olur.
bana da tecrübe oldu artik olaylara farkli yaklasicam. hukuki prosedurlere aşina olmak bakiş acisi katti guzel oldu
sizin olaydada bi tecrübe olmuş neye ceza aliyorlar neye almiyorlar vs. bence en önemli durum zaten bidaha daha usturuplu yaklasmalari. takipsizlik de olsa pacayi kurtardik bu defa bidahakine atyagimizi denkalalim hissi olusur umarim

#3124891  gönderen cavendish
 16.02.2015 - 14:20:14
Ömrünü doktoru şikayet etmeye adayan tipleri tespit edip, her fırsatta dava açma sistemi getirmenin zamanı geldi. 15 farklı doktor tarafından şikayet edilen bir hastanın, erteleme alacağını sanmam
Kullanıcı avatarı

#3127088  gönderen drmacik
 18.02.2015 - 15:27:25
YA TUS 2015 NİSANCIYIM. ÇOK TAKILMIYOM. O SMİLEY LER DURUMUN VEHAMETİNİ ANLATMAK İÇİNDİ.
ADALAET YOK BİZDE DİYODUM ONUN KANITI OLDU.
HAKİMİN KARARI BAĞIRMAK SUÇ DEĞİLMİŞ.

AMA AYNI HAKİME BİRİ BANA BAĞIRDIGI GİBİ BAĞIRSIN BAKALIM. ADALET TECELLİ EDER ŞAŞMAZ. MESLEĞİMDEN NEFRET EDİYORUM. VE DE BÖYLE GİDECEK HİSLERİM.
İNSAN SEVGİM YOK. YANİ KALMADI. GALİBA ELİMDE KALMASIN DİYE BİŞEYLER YAPARIM KARŞIMDAKİ İÇİN.

#3197476  gönderen dogeradem
 07.05.2015 - 15:15:19
drmacik yazdı:YA TUS 2015 NİSANCIYIM. ÇOK TAKILMIYOM. O SMİLEY LER DURUMUN VEHAMETİNİ ANLATMAK İÇİNDİ.

AMA AYNI HAKİME BİRİ BANA BAĞIRDIGI GİBİ BAĞIRSIN BAKALIM. ADALET TECELLİ EDER ŞAŞMAZ. MESLEĞİMDEN NEFRET EDİYORUM. VE DE BÖYLE GİDECEK HİSLERİM.
İNSAN SEVGİM YOK. YANİ KALMADI. GALİBA ELİMDE KALMASIN DİYE BİŞEYLER YAPARIM KARŞIMDAKİ İÇİN.
hocam geçmiş olsun
üzüldüm
mesajları yeni gördüm

inşAllah nisanda istediğin yer olmuştur
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3197487  gönderen drmacik
 07.05.2015 - 15:21:09
dogeradem yazdı:
drmacik yazdı:YA TUS 2015 NİSANCIYIM. ÇOK TAKILMIYOM. O SMİLEY LER DURUMUN VEHAMETİNİ ANLATMAK İÇİNDİ.

hocam geçmiş olsun
üzüldüm
mesajları yeni gördüm

çok şükür 65.19 geliyo 505. yim doktorum. basıp gidecem inş :)

#3204840  gönderen dogeradem
 14.05.2015 - 09:11:27
drmacik yazdı:
dogeradem yazdı:

hocam geçmiş olsun
üzüldüm
mesajları yeni gördüm

Hocam hakkında hayırlısı
senin için sevindim :)
Kullanıcı avatarı

#3204899  gönderen drmacik
 14.05.2015 - 10:36:31
dogeradem yazdı:
drmacik yazdı:
dogeradem yazdı: hocam geçmiş olsun
üzüldüm
mesajları yeni gördüm

Hocam hakkında hayırlısı
senin için sevindim :)
Teşekkür ederim hocam.