Cuma , Ekim 18 2019
Cerrahi branslarla ilgili klupler paylasim platformu....
Kullanıcı avatarı

Re:

#3046330  gönderen drmacik
 20.11.2014 - 19:32:26
ubaykas yazdı:gebe, bebek izlemi gibi performansları yapmayı unutma

bizim arkadaşlardan biri tsm'ye başladığının 2. günü geçici görevle gitti. performans vs bilmediği için 3000 zarara girdi
eyv doktorum bende onları yeni ögrendim. hemşire hanıma söyledim sıkıntı yok yaptım dedi. geçen ay kendisi performans yemiş oından baya dikkat etti :)

Re:

#3046440  gönderen strangelife
 20.11.2014 - 22:02:29
Gecici gorevle calistiginda gelirlerin :
1) kayitli kisiler icin yapilan net odemenin %50si
2)gezici saglik hizmeti odeneginin tamami
3)tsm deki kendi maaşın (bunu zaten aliyodun )
4)sabit doner (bunu zaten aliyodun ama gecici gorevdeyken daha az alacan )

Gecici gorev ucreti geç odenebilir. Nedenini ornekle aciklim :
Misal 1-15 ekim arasi tsm ye 15-30 ekim arasi gecici goreve gittiysen kasim 15 te her iki calismanin da ucretini alacan ama
Misal 1-25 ekim arasi tsm ye 25ekim-15 kasim arasi gecici goreve gittiysen kasim 15 te sadece 1-25 ekim tsm ve 25-30 ekim gecici ucreti alacan ve 1-15 kasim gecici ucretini aralik 15te alacan
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3049652  gönderen ubaykas
 25.11.2014 - 18:52:23
drmacik yazdı:

bizim arkadaşlardan biri tsm'ye başladığının 2. günü geçici görevle gitti. performans vs bilmediği için 3000 zarara girdi
eyv doktorum bende onları yeni ögrendim. hemşire hanıma söyledim sıkıntı yok yaptım dedi. geçen ay kendisi performans yemiş oından baya dikkat etti :)
senin hemşire pek deneyimli değilmiş sanırım :) bizim arkadaşın hemşiresi dilekçe verdi "doktorum olmadığından performans yememem lazım" vs diye, hemşire yemedi, bizim arkadaş yedi :)

sabit doktoru olmadığında dilekçe ile kendini kurtarabiliyor, aman dikkat
Kullanıcı avatarı

Re:

#3049684  gönderen dr_nlp
 25.11.2014 - 19:28:00
ilginç biyere doğru gidiyor bu meslek...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3050122  gönderen drmacik
 26.11.2014 - 05:43:15
ubaykas yazdı:
drmacik yazdı:

senin hemşire pek deneyimli değilmiş sanırım :) bizim arkadaşın hemşiresi dilekçe verdi "doktorum olmadığından performans yememem lazım" vs diye, hemşire yemedi, bizim arkadaş yedi :)

sabit doktoru olmadığında dilekçe ile kendini kurtarabiliyor, aman dikkat
o da güzelmiş. Biz de sabit olmadigimizdan yemeesek ne olacaktı.
Yanlış Zaman yanlis meslek ;) okul öncesi öğretmeni olacaktım ***