Perşembe , Eylül 19 2019
Temel branslarla ilgili klupler paylasim platformu....

Re:

#1555663  gönderen flexy
 02.01.2012 - 23:03:05
adalet istiyosan melekette hakim savcı iyi kazanacak arkadaş. az kazanıyoruz dedirtmeyeceksin
ama adalet isteyen yok. akp kapatılmadavası vs. ergenekon davası olan dönemde penguenin bir kapağı vardı, kimin savcısı önce biterse o kaybedecek diye -ki öyle de oldu. 170 kişi blok halinde oy kullanıyorsa hsyk da hakediyolar demek konumlarını
Kullanıcı avatarı

Re:

#1556319  gönderen condor
 03.01.2012 - 09:55:04
flexy yazdı:adalet istiyosan melekette hakim savcı iyi kazanacak arkadaş. az kazanıyoruz dedirtmeyeceksin
ama adalet isteyen yok. akp kapatılmadavası vs. ergenekon davası olan dönemde penguenin bir kapağı vardı, kimin savcısı önce biterse o kaybedecek diye -ki öyle de oldu. 170 kişi blok halinde oy kullanıyorsa hsyk da hakediyolar demek konumlarını
Hakim savcıların tüm özlük haklarıyla ilgili kararları,tayin işlerini,atama işlerini,terfi işlerini,görev dağılımını hsyk belirliyo..HSYK başkanı kim adalet bakanı,adalet bakanı kim hükümetin adamı...ne adalet ne de yargının bağımsız olması bu şartlar altında zaten beklenemez...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Hâkim ve savcılardan maaş isyanı: Yoksuluz

#1556324  gönderen batur03
 03.01.2012 - 10:05:49
condor yazdı:
mamala44 yazdı:
drturgay_45 yazdı: ben savcıların yada hakimlerin bize hiç saygı gösterdiğini falan düşünmüyorum hatta savcılar bizim meslek gurubunu pek sevmez. bizzat adli tıptaki hocamız bunu söylemişti.[/quote
babam hakim beni gayette çok sever :D savcı arkadaşlarıda beni çok sever :D
olum seni kim sevmez lan :D