Pazar , Mart 29 2020
2. el kitap, ders notu, tıbbi malzeme gibi bir çok konuda medikal ilanınızı bu bölümde üyelerimizle
paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Tedi'den ultra-premium istatistik ve yorumlar;

Evet arkadaşlar, serbest meslek erbabı olma yolunda tecrübelerimi siz drtus üyelerine özel paylaşmaya karar verdim. tutarsa devam edeceğim.

Özelliklerim:
10'dan fazla birinci isim sci yayın, bütün basamaklar tarafımca yapılmıştır ve Q1,Q2,Q3 dergilerdir. psikiyatri yazımı oldukça komplekstir.
English is the best way to express myself.
5 adet istatistik sertifikası, 1 adet python, 1 adet matlab ve 1 adet makina öğrenme sertifikası (yüzyüze eğitim online dandiklerden değil).
MD/PhD
Fiyatlama piyasa altında drtusa özel. Serbest meslek makbuzu keserim, öyle vergi kaçırmaca yok.
deadline'a kesinlikle uyarım.

İstatistik, çeviri ve tez ve diğer yayınları dergi için düzenleme, tarafıma başvurunuz.

hypothermia55@gmail.com
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
atasagun_59 yazdı:
17.02.2020 - 22:08:08
Ücretleme garip biraz yanlız saat usulü. Biraz standardize olmalı. O gün keyfin yoktur 2 saat sürer. Zihnin açıktır yarım saat sürer 😀
hocam şöyle, dünyada bütün faniler için standart tek kavram zamandır :)

yani ben asistanlık 1. yıl sınavında 40 dakikada 14 sayfa A4 doldurdum, uzmanlık sınavında aynı sürede 1 sayfa anca yazdım, yani dediğin doğru.

ama şöyle her basamağı ve amacını tartışarak (skype, whatsapp üzerinden) aslında bir tez savunması pratiğini yaptırıyorum. yoksa ben de10 dakkada ki-kare, korelasyon, regresyon byee yaparım. 2 kallavi tez yapmış ve üniversitedemde sayısız (belki 50 vardır) tez savunmasına girmiş biri olarak bu yöntemin en mantıklı olduğunu düşünüyorum.

aynı zamanda tezin direk yayın formatında tablolarını düzenleyerek (vaktimin %80i tabloların estetiğine harcarım, veri göreselleştirme dersi verdim) hekim ve bilim uğruna büyük bir şeyler yaptığımı düşünüyorum. 5 farklı derginin hakemi olarak ilk tabloya bakarım. ne tablolar gördüm verisi yok, ne veriler gördüm tablosu yok :)

sonuç: para dert değil ama kaldı ki ruhlar aleminde yaşamıyoruz. herkesin kesesine uygun ve emeğine saygılı bir orta yolu buluruz, pazarlık sünnet dosta gider :)
Kullanıcı avatarı
Evet, arkadaşlar geri geldim. Geçtiğimiz 1 hafta benim için çok yoğun geçti adeta akademik hayat ölüm gerçeği ile canlandı. Unutmayın, her felaket bilime adeta nitroya basmış gibi hızlandırıyor. Yani en çok ihtiyacımız olan şimdi bunu yapmak!

Bazı arkadaşlarımız düşünecektir, "Ya ben şimdi çocuklarda ayak parmak uzunluğu ile kafa çevresini korele edip literatüre katsam nolur?"
Cevap: Çok şey olur! tıp böyle ilerleyen bir alandır, yeter ki veriniz temiz olsun, günün birinde elbet birisi için bir şeyler ifade edecektir.
Bazı arkadaşlar fiyatlamadan şikayet etmiş, emin olun kafamda bir şema var yoksa en büyük kazığı zaten ben kendime ve kariyerime atmışım :)

hypothermia55@gmail.com
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009