Çarşamba , Nisan 1 2020
2. el kitap, ders notu, tıbbi malzeme gibi bir çok konuda medikal ilanınızı bu bölümde üyelerimizle
paylaşabilirsiniz...

2. El Littman Steteskop Arıyorum.

#4350310  gönderen Irrmak
 11.02.2020 - 09:32:30
Herkese Merhaba. Ben 2. el Littman Classic II Steteskop arıyorum. Satmayı düşünen var mı? İyi çalışmalar diliyorum...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: 2. El Littman Steteskop Arıyorum.

#4350419  gönderen dr.beren
 11.02.2020 - 16:28:17
Benimde elimde litman steteskop var renk lavender diye geçiyor . Bir daha ihtiyacım olacağını sanmıyorum satılıktır kutusuyla ve yedek kulak kısımları ile beraber gönderebilirim . Alanya içi elden teslim olur. Gittigiditorda şuanda 860 tl . 600 liraya gönderebilirim. Çizik dahi yoktur. Doktordan az kullanılmış steteskop. Çok isteyen öğrencilere ek indirim yapabilirim .

Re: 2. El Littman Steteskop Arıyorum.

#4351587  gönderen orthopedics
 15.02.2020 - 22:02:23
dr.beren yazdı:
11.02.2020 - 16:28:17
Benimde elimde litman steteskop var renk lavender diye geçiyor . Bir daha ihtiyacım olacağını sanmıyorum satılıktır kutusuyla ve yedek kulak kısımları ile beraber gönderebilirim . Alanya içi elden teslim olur. Gittigiditorda şuanda 860 tl . 600 liraya gönderebilirim. Çizik dahi yoktur. Doktordan az kullanılmış steteskop. Çok isteyen öğrencilere ek indirim yapabilirim .
Ben ortopedist olduğum için yıllardır duvara astığım steteskopumu göndermek istedim. Hem de sizinkinin yarısı fiyatına, ama almadı arkadaş. Haberiniz olsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
doktor adam stetoskopunu satar mı arkadaş?ben göz doktoru olsam bile satmazdım valla. o stajyerken bir hevesle alınan, belki abinizin,babanızın,annenizin hediyesi,arkadaşınız üzerinde yapılan ilk denemeler...o ilk heyecanlar...hocaların duydun mu demesine evet demek ama yine bir şey duymamak, duyulsa da bir şey anlamamak...kaç yıllık doktorum akciğer oskültasyonu okey ama kardiyak oskültasyonda bir türlü öğrenemedim.ama satmam stetoskopumu ulan!erkekte at avrat silah neyse doktor adam için stetoskop,kaşe,scrubstur. o kadar...cevap yazmayın kalbinizi kırarım valla.cevap vermeyin gerekirse erkeeeak halimle ağlarım, utanmam ağlarım.