Salı , Ekim 15 2019
2. el kitap, ders notu, tıbbi malzeme gibi bir çok konuda medikal ilanınızı bu bölümde üyelerimizle
paylaşabilirsiniz...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
usmleceviri yazdı:
15.11.2017 - 10:03:12
Merhaba,

USMLE Hazırlık Soru Kitaplarından soru çevirisi yapacak ingilizcesi çok iyi en az 5. Sınıf veya Mezun Hekim aranmaktadır. Bu konuda çalışmak isteyen arkadaşlar usmleceviri@gmail.com adresine mail atabilirler.

Teşekkürler

USMLE Çeviri
Merhaba, USMLE sınavlarımı aldım ve ingilizceye oldukca hakimim ve match donemi oldugundan oldukca bos zamanım bulunuyor. Sizinle çalısmak isterim. Şimdiden tesekkürler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
usmleceviri yazdı:
02.12.2017 - 12:40:23
Başvuran arkadaşlar için teşekkür ederim. Halen başvuru yapma imkanınız bulunmaktadır.
Teşekkkürler
Merhaba mail gönderdim Step 1 i geçen yıl geçtim. Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi mezunuyum. Çevirileri yardimci olabilirim.
onurkivanc yazdı:
22.11.2018 - 14:15:36
Usmle kitabına çeviri yaptırmak nasıl bir mantık? Usmle’de iyi ingilizcen olması çok önemli. Okurken kafandan hemen çevirmen lazım. Hadi burda çevirdin 2CS’de ne yapıcan? Hasta yanına çevirmenle mi girecen?
Anladığım kadarıyla bu kitapları tus dershaneleri çevirtip kendi soru kitaplarında ve denemelerinde kullanıyor. İşi teklif eden de öyle biridir muhtemelen, zaten soru kitabı çevrilmesini istemiş. Dershane hocası olma sürecindeki bir asistan arkadaşımdan biliyorum. Ona da sık sık çeviri görevleri veriyorlardı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009