Cuma , Haziran 5 2020
nasil feragat ederim? , istifa sartlari, dilekce ornekleri, sorular ve cevaplar, hastaneler arasi gecis nasil yapilir? hepsi burada...

Dhy yaparken kazandığım EAH'a başlamamak??

#4332180  gönderen ToXA
 26.11.2019 - 23:17:59
Şu an devlette dhy'mi yapıyorum. 2019 eylül tus'unda eah kazandım ve belgelerimi gönderdim. Ama şu an o bölüme başlamak istemiyorum. Malum, atamam henüz yapılmadı. Bu saatten sonra geri dönüşü mümkün müdür dilekçe vs. ile? Kadromun bulunduğu mevcut çalıştığım yerde devam etmek istiyorum, istifa etmek istemiyorum.

Not: Yapacağım şeyin çok yanlış olduğunun farkındayım ama en azından bölüme başlayıp istifa etmektense ek yerleştirmeyle oraya başka birinin başlaması açısından da böylesi daha uygun bence. :( :(
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Dhy yaparken kazandığım EAH'a başlamamak??

#4332249  gönderen ToXA
 27.11.2019 - 12:17:19
Çok yanlış bir tercih dönemi geçirdim, kendimi hiç beklemediğim bir yerde buldum. Puanların bu denli yükseleceğini kestiremedim. Evet sonucta tercih listemdeydi ve geldi o bölüm. Bugün dilekçeyi yolladım bakanlığa. Kabul görür mü ne derler? Cevap gelince editlerim.
Merhaba, 2019 da devlet hizmet yükümlülüğünde bulunduğunuz yerde kalmak istediğinizi ve kazandığınız eah a belge göndermenize ragmen görmek istemediginizi yazmışsınız. Şimdi ben de benzer durumdayım şuan dilekçe yazdınız mı? Göreve devam edebildiniz mi nasıl oldu?

Re: Dhy yaparken kazandığım EAH'a başlamamak??

#4403530  gönderen ToXA
 24.05.2020 - 00:22:07
rubratoxin91 yazdı:
24.05.2020 - 00:16:11
Merhaba, 2019 da devlet hizmet yükümlülüğünde bulunduğunuz yerde kalmak istediğinizi ve kazandığınız eah a belge göndermenize ragmen görmek istemediginizi yazmışsınız. Şimdi ben de benzer durumdayım şuan dilekçe yazdınız mı? Göreve devam edebildiniz mi nasıl oldu?
Evet bakanlığın yönetim hizmetleri genel müdürlüğü'ne durumumu ve talebimi bildirir dilekçe yazıp yollamıştım. Dilekçem kabul gördü ve atamam iptal edilmişti. Şu an dhy'mi yaptığım yerde devam ediyorum, bir sonraki sınavda %2 kesinti olması dışında ekstra bir yaptırımı olmadı.