Çarşamba , Temmuz 15 2020
Toplantılar, seminerler, konferanslar v.b her türlü tıbbi duyurularınız..

Kullanıcı avatarı

Fitofarmasist Programı

 #4155980  gönderen fitofarmasist
 27.08.2018 - 23:05:10
Değerli Hekimler,

Fitofarmasist projesi birçok disiplinden bir araya gelmiş gençler ile birlikte bizleri destekleyen Prof.Dr. İlkay Erdoğan ORHAN ve Doç.Dr. İpek SÜNTAR hocalarımızın ortak çalışmasıyla hayata geçirilmiştir.
Fitofarmasist bir tıbbi bitki arama motoru olmakla birlikte video ve makaleler ile hekim ve eczacılara yönelik bir fitoterapi platformudur.İçerisinde her gün sayısı artan bir şekilde bitkilerle ilgi biyolojik etkilerden tutun da risk grubu ve kullanım dozuna kadar bilgilerin yanı sıra FitoTUBE ve FitoYAZI sekmelerinde sizleri bekleyen uzmanlarla çekilmiş videolar ve makaleler yer almaktadır.


Amacımız fitoterapide hekim ve eczacının rolünü arttırmaya çalışmak ve fitoterapi uygulamalarında sizlere gerekebilecek çevrimiçi altyapıyı oluşturmaktır.Böylelikle tedavi sırasında doğabilecek tüm olumsuzlukları minimuma indirip biyoyararlanımını maksimuma çıkarmayı hedefliyoruz.

Bizler bu proje ile Gazi Teknopark bünyesinde Polymath People firmasını kurduk. Bu firma; eczacılık, tıp, mühendislik gibi birçok disiplini bünyesinde barındıran, bilimsel nitelik taşıyan yenilikçi bakış açısına sahip, üretmeyi hedefleyen yazılım ve teknoloji firmasıdır. Her daim yenilikçi fikirlerle karşınıza çıkmak ve bizden sonra gelecek nesillere bir nebze olsun ışık tutmak için buradayız.
Sizlerde sitemize girip üye olarak bizlere destek olabilir ve 45 gün boyunca programımızı ücretsiz bir şekilde internet sitemizden ve Android uygulamamızdan kullanabilirsiniz.Programın tam sürümüne kayıt yaptırmak isteyen hekimlerimiz info@fitofarmasist.com adresine mail atarak bizden indirim kodu talep edebilirler.
Yeni yazılımlar ve teknolojiler üretmek için desteklerinizi bekliyoruz ve sizler için hazırladığımız videomuzu izleyeme davet ediyoruz
Video : https://youtu.be/nC7rHVaabHg

Saygılarımızla
Fitofarmasist Ekibi

Web Sitesi : https://www.fitofarmasist.com/
Kayıt : https://www.fitofarmasist.com/Home/Kayit
Android :https://play.google.com/store/apps/deta ... t&hl=tr_TR