Cuma , Haziran 5 2020
Karşılaştığınız İlgİnç vakaları, İlgİnç anılarınızı burada anlatabİlİrsİnİz.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

Re: komik anılar

#4381005  gönderen francesco22
 19.04.2020 - 20:01:33
Tıp dışı ama sanırım sorun değil, doktor olduktan sonra elimize biraz para geçince her genç insan da olduğu gibi dünyayı gezmek hayali bende de belirdi. Bizde de bir Güney Amerika merakı var, deneyelim dedik. Yer leticia 2012, brezilyaya rio karnavalına gitme teşebbüsümüz , geçde olsa güzel geçti. Amazon a gitmek ve Peru yu görmek için yola çıktık, booking den tuttuğumuz otelin (bakın rezervasyon demiyorum parası ödendi) , Portekizli iki kadına satılması üzerine otelde bize görevlilerle yer ayarlayacaklarını söylediler, resepsiyonda bekliyoruz, sigara içmek için kapıya çıktım, pembe dizilerden fırlama luciano dlye bir adam geldi, çat pat İngilizce konuşuyor, dedi paranızı alın, bize gidelim, çok daha ucuza kalırsınız fln, bizim köyün yeri çok yakın, sandalla amazon a geçersiniz yarın, ben yok mok derken Serkan ineği geldi, tamam hadi al valizleri gidiyoruz, parayı verdiler Allah tan, gittik adamın evine, rahat 2.5 saat gittik, bir ara kaçırıldığımızı düşündüm artık, Adamın 3kızı var ve de hanımı var, ev bildiğiniz suyun içine kazık çakıp yükseltilmiş bir şekilde duruyor, yemin ediyorum İnternetten leticia fotolarına da bakın nehirde timsahlar yüzüyor üstte evler var. Nehrin öbür tarafı amazon diğer ötesi de Peru tarafı, adamın kızlarından biri benim çocukluğumda izlediğim sarıl bana diye bir pembe dizi vardı atv de, orada Maria del carmen dlye bir oyuncu var. Bildiğin aynısı kız, neyse anladığım kadarıyla luciano böyle evin yan tarafını misafirler için boşaltmış, sık sık otel arayanları kapıp evinde misafir ediyor,, yerleştik odaya, bir bira istedim karısından yaktım sigaramı oturuyorum, bizim bu Serkan ineği yandan o maria del carmen e benzeyen kızla konuşuyor, kakara kıkıri böyle sesleri geliyor, içimden diyorum adam bizi şuradan aşağı atsa timsahlar yer, cesedimizi bile bulamazlar, şu malın yaptığına bak, kız gitti 1 saat sonra falan geri geldi, tabi ben o arada Serkan a timsahları gösterdim, güzel bir akşam yemeği olacağını fln söyledim, neyse kız geldi , yarın sabah güneş doğunca kalk demiş bizimkine. Ben biraz etrafta dolaştım korku içinde, kadın erkek hepsi kanabinoid içiyor bunların, asma köprüler yapmışlar nehirlerin üzerine, ama böyle bildiği in sallanıyor, her an düşebilirsin, neyse yattık uyumaya çalıştık ama uyuyamadık, jet lag, sabah kız geldi ama bildiğin böyle hazırlanmış kız, elinde valiz saçlarını toplamış fln, gidecek belli, içimden bir saydırıyorum Serkan a, Allah bilir ne dedi kıza, meğer kız 2 hafta önce adivino ya gitmiş, bu orada böyle büyücü falcı gibi bir şey, Avrupa dan biri gelecek seni götürecek sonsuza dek mutlu olacaksın fln demiş kıza, bu arada kız da 16 yaşındaymış. Serkan kıza işlerimi yola koyayım gelip seni alacam fln diyor, kız böyle ağlamaklı oluyor falan, ben böyle ne diyeceğimi bilemiyorum, Geri.Zekalılar ne ara bu seviye ye geldiniz, luciano nun karısına seslendim, 25 dolar verip hızlıca çıktım defolup gittik evden. O gece çok korkmuştum şimdi komik geliyor :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7