Cuma , Ocak 24 2020
Burada makaleleri ve gazete yazılarını paylaşabilirsiniz...

Kullanıcı avatarı

#258807  gönderen TJ
 28.06.2007 - 12:42:43
tussuzmk yazdı:bırak ölsün işte..
8O doktor diilsindir umarım sen!!
Kullanıcı avatarı

#258811  gönderen CHeMiCaL
 28.06.2007 - 13:10:04
cerrahnes yazdı:değmez diyerek olayı kapattığımız her konu karşı tarafa sunulmuş nimet olarak kalıyor...bence değer,yüzündeki ifadeyi görmek için sonuna kadar değer...
yüzündeki ifadeyi görünce boyumuz uzayıp başımz göğe de değicek mi???
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#258813  gönderen cerrahnes
 28.06.2007 - 13:13:34
benim başım göğe değmicek ama **** olmadığımı görecek,onabu hayattan mutlu ayrılmak fırsatını niye sunmuş olayım?erkek olunca tabi bunlar acı geliyo size :lol:
Kullanıcı avatarı

#258818  gönderen CHeMiCaL
 28.06.2007 - 13:38:39
cerrahnes yazdı:benim başım göğe değmicek ama **** olmadığımı görecek,onabu hayattan mutlu ayrılmak fırsatını niye sunmuş olayım?erkek olunca tabi bunlar acı geliyo size :lol:
nie acı gelsn erkek olduum için, kızlardan hiçbi konuda korkmadm ki bunda korkıım :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#258820  gönderen Obelia
 28.06.2007 - 13:44:05
aldatılma konusunda açıkçası katıyım..1.yi yapan 2.yide yapar..
gelelim ölüm anına..o anda bişey demezdim ki zaten gittiği yerde bunun hesabını soracak Allah..

#258851  gönderen cerrahnes
 28.06.2007 - 16:01:58
CHeMiCaL yazdı:
cerrahnes yazdı:benim başım göğe değmicek ama **** olmadığımı görecek,onabu hayattan mutlu ayrılmak fırsatını niye sunmuş olayım?erkek olunca tabi bunlar acı geliyo size :lol:
nie acı gelsn erkek olduum için, kızlardan hiçbi konuda korkmadm ki bunda korkıım :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bence bir kadını aldatırsan ondan korkman için bir sürü sebebin olacağını görürsün chemical.yaşadığı son günü olan eşinin seni aldattığını öğrensen sen ne yapardın çok merak ettim şimdi???
Kullanıcı avatarı

#258896  gönderen CHeMiCaL
 28.06.2007 - 18:00:38
ben kadını aldatmadan önce terkederm zaten merak etme...ayriyeten ifade etmiştm bu durum çok ekstrem bişi kaç kişinin başına gelir, eşin seni aldatıcak sen de örene örene onun ölecei gün öreniosn....yuh artık daha neler,aldattığı kişi de askerden arkadaşın falan çıksa kesn tv dizisi derm...ehah :) :) :) :)

bu arada adımı doru yazalm...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#258902  gönderen tussuzmk
 28.06.2007 - 18:31:15
TJ yazdı:

DOKTORUMMM..

ne alakası var?hastam değil ya adam.o başka bu başka mesleği karıştırmayalım.

#258904  gönderen pesimistgirl
 28.06.2007 - 18:33:56
ben filmi izledm biraz bahsediyim isterseniz ......
filmin konusu bi kadının 1 hafta içinde yasadıgı olayları anlatıyor ama olayların gününü farklı farklı görüor bi sabah uyanıor pazartesi günnde bi sabah uyanır cuma falan ama o olayları o gnlerde yasamıs oluor ve hatrlamıor...
konumuza dönmek gerekirse adam aldatamıor aslında yanında yeni çalısmaya baslayan bi bayanla yakınlasıor ve ölecegi gn o kadnla bulusacak fakat toplantı die cıkıor kadın gnleri anımsıor adamn ölcegini anlıor pesnden gidior falan o andada adam dier kadını arıor yapamayacagını istemediğini sölüor aldatmıor yani......
neyse ben eger esimin beni ölcegi gn aldattıgını öğrenrsem ve ölcegnden emnsem hersey normal gibi davranırım olan olmus biten bitmiş onca yasanmıslıgım war ve esim belkide bi kaç saat içinde ölecek cok kötü bi durum asla ona bildimi yansıtmaz ve onu nekadar sevdiğimi ona gösterrdm o gün .....
Kullanıcı avatarı

#258907  gönderen TJ
 28.06.2007 - 18:48:27
tussuzmk yazdı:
TJ yazdı:

DOKTORUMMM..

sen hastalarına 'müşteri' gözüyle bakanlardansın o zaman! o başka bu başka ne demek ya! mesleği karıştırmayalım ne demek?! insana bakışın bumudur senin? insanlığa? sen bile 'ölüm' karşısında insanlık adına bi fark yaratamıyosan hiçbişey yüzünden dehşete kapılmamak lazım bu hayatta. işte sizin gibiler yüzünden yıllarca sorguladım kendimi, ben bu insanlarla nasıl aynı yolda yürürüm diye!!
doktor olucak insanlar böyle bi sistemle seçildiği takdirde isteyen istediği kadar yırtınsın, hırpalasın kendini, onunla kalıyo..
Kullanıcı avatarı

#258938  gönderen tussuzmk
 28.06.2007 - 20:12:59
TJ yazdı:
tussuzmk yazdı:
TJ yazdı: 8O doktor diilsindir umarım sen!!

DOKTORUMMM..

sen hastalarına 'müşteri' gözüyle bakanlardansın o zaman! o başka bu başka ne demek ya! mesleği karıştırmayalım ne demek?! insana bakışın bumudur senin? insanlığa? sen bile 'ölüm' karşısında insanlık adına bi fark yaratamıyosan hiçbişey yüzünden dehşete kapılmamak lazım bu hayatta. işte sizin gibiler yüzünden yıllarca sorguladım kendimi, ben bu insanlarla nasıl aynı yolda yürürüm diye!!
doktor olucak insanlar böyle bi sistemle seçildiği takdirde isteyen istediği kadar yırtınsın, hırpalasın kendini, onunla kalıyo..

doktorum ve de mesleğimi çok seviyorum.hiç bi hastaya da müşteri gözüyle bakmadığım gibi sosyal hayatımdaki insanlara da hasta gözüyle bakmamaya özen gösteriyorum.

konuya kendi tarzımda esprili bir yanıttı benimki.. bu şekilde tepki vermene üzüldüm açıkçası. :(

ciddi düşüncelerimi soracak olursan başıma gelse ne yaparım bilmiyorum.Umarım gelmez.

..
Kullanıcı avatarı

#259933  gönderen drwera
 01.07.2007 - 09:41:23
CHeMiCaL yazdı:açıkçası bu durumu çok ekstrem olarak görüorm, ve üstünde fazlaca kafa yormadan böle bişi başıma gelirse o zaman düşünürüm diorm...

bence düşünceksenz aldatılırsanz napcaınızı düşünün...daha gerçekçi olalm....
Allah seni bildiği gibi yapsın emiii :lol:Gerçekten aşıksa hiçbir erkek ve kadın aldatmaz..Oyüzden gerçek aşkı aramak bence hata değil.. :lol: (Bulunamasada :lol: )
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#259944  gönderen ortodoxian
 01.07.2007 - 10:39:31
"merak etme kocacağım, kendini yorma, hem ben o aldatma meselelerini takmıyorum.. bırak zehirin etkisi kendini göstermeye başlasın" derdim
Kullanıcı avatarı

#259968  gönderen drwera
 01.07.2007 - 11:56:31
ortodoxian yazdı:"merak etme kocacağım, kendini yorma, hem ben o aldatma meselelerini takmıyorum.. bırak zehirin etkisi kendini göstermeye başlasın" derdim
:lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#260922  gönderen puratu
 03.07.2007 - 04:14:09
drwera yazdı:
ortodoxian yazdı:"merak etme kocacağım, kendini yorma, hem ben o aldatma meselelerini takmıyorum.. bırak zehirin etkisi kendini göstermeye başlasın" derdim
:lol: :lol:
aynen :D