Cuma , Eylül 20 2019
Dİcle,Gazİantep,Harran...
Kullanıcı avatarı

Antep yataygeçiş kabul oldu kafam çok karışkSOS

#296624  gönderen drfaran
 06.09.2007 - 17:10:33
antep yatay geçiş 3. başvurum kabul edildi inönüde okuyorum ama aklım cok karışık gitme konusunda kararsızım bana yardımcı olun lütfen .ha birde ben mikrobiyoloji görmedim ne yapacağımı bil miyorum bana biraz orası ve 3. sınıf hakkında bilgi verirmisiniz acil lütfen :?
Kullanıcı avatarı

..

#296678  gönderen dr_smy
 06.09.2007 - 18:21:16
Bn Bu sne Terch Yaparken Antep Yzma Eğtm Oturmamş Msela Kadavrası Yok Dediler.. Ama Doğruluk Payını Bilmiyorum.. Neyin Ne Kadar Gerekli Olduğunu da Bilmiorm.. :roll:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#335380  gönderen ---MoNoWoMeN---
 01.11.2007 - 18:33:33
mesajını yeni gördüm hala yardım isteyip istemediğini bilmiyorum ama bilgi vermek iyi olur diye düşündüm 10 yıldır Antepte oturuyordum şimdi üniversite dolayısıyla başka şehirdeyim ve şunu söyleyebilirim Antep fiyat olarak gayet ucuz bir şehir. Bir öğrenci için yaşanabilecek en uygun yerlerden biri. Antepte kalacaksınız yurt tavsiye etmiyorum ev fiyatlarıda uygun olduğu için kafana göre bir arkadaş bul eve çık derim. Üniversiteye yakın Öğrenciye uygun olarak yapılmış çok hoş evler var. mutfağı ve salonu birleşik 2 oda lı Amerikan tipi evler. Tıpçı olduğun için de ders çalışmak için sessiz bir ortam olmuş olur. Alışveriş için Üniversiteye yakın olması babında Migrosu öneririm gerçi üniversiteyle arası baya var ama en yakında olanı orası. hafta sonu eğlencesi ararsan Karataşta oska var üniversite yolundan yukarı çıkarken. Otobüsler gidio zaten. eğer cinema istersen YKM nin Cinemalarını önermiyorum hem fiyat olarak pahalı hemde ses kalitesi düşük. prestije git sinema için. çarşımız gayet büyük ve güzeldir. Mütercimasımda herşeyi bulabilirsin. kafana takılan bir soru olursa cevaplamaya hazırım aklıma gelen şimdilik bu kadar. iyi çalışmalar ve başarılı bir yıl inşallah. Geçiş demişken darısı başıma ama başka bir şehire inş.