\neş durumu ile ilgili yardım lütfen!!!
Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 4197 online | Toplam Üye: 85024
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DOĞRU/YANLIŞ TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 20.12.2014 - 23:48:38 Cevaplanmayan mesajlar
eş durumu ile ilgili yardım lütfen!!!
Yeni Başlık GönderCevap Gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
bunebu
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 19.07.2013 - 19:27:39
Mesaj . Mesaj konusu : eş durumu ile ilgili yardım lütfen!!!
Mesaj Numarasi : NTQuODcuMTM2LjEyMA== | MTQxOTEwODUxOA==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

merhabalar.. ben şu an Ankarada bir eğitim araştırma hastanesinde asistanlığımı yapıyorum. asistanlığımın bitmesine 2 yıl var. Eşim bu sene tıp fakültesini bitirdi.Önümüzdeki kuraya katılacak.Eş durumu için izlememiz gerek yol konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim..Bilgisi olan daha önce bu yollardan geçmiş arkadaşlardan yardım bekliyorum.. Şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
dr_zab
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 19.07.2013 - 20:03:58
Mesaj . Mesaj konusu : Re: eş durumu ile ilgili yardım lütfen!!!

2- Başvuru yapacak olan adaylar PBS üzerinden DHY Mazeret Durumu (Eş ve Sağlık) Kurası başvuru formunu doldurup çıktısını imzalayarak, mazeretlerini belirtir belgeler (**) ile birlikte Sağlık Bakanlığına ilan edilen takvim çerçevesinde göndereceklerdir.

a-Eş Durumu Mazereti Nedeniyle Atanma Talebinde Bulunanlar
1- Eşinin çalışmakta olduğu kurumdan alınacak (istihdam şekli, unvan, hizmet süresi, statüsü, kazanılmış hak aylığı derece ve kademesi ile eğitim durumunu gösterir) resmi başlıklı, tarih ve sayılı görev yeri belgesi ve hizmet cetveli,
2- Evli olunduğuna dair belge MERNİS üzerinden Komisyon tarafından alınacaktır, ancak yakın bir tarihte evliliği gerçekleşmiş ve henüz MERNİS’ te evli olduğuna dair kaydı bulunmayanlar noter onaylı evlenme cüzdanı örneği,
3- Eşi, Başasistan veya asistan olanların eşlerinin eğitime başlama ve bitiş tarihi ile kalan eğitim sürelerini gösterir fakülte sekreteri veya ilgili başhekimlik imzalı belge göndereceklerdir. (Asistanlık süresi uzatılanların uzatılma gerekçeleri gönderilen belgede belirtilecektir.)
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
bunebu
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 29.07.2013 - 20:12:11

Arkadaşlar şimdi eşimin başvurusunu yapıyoruz.. Ben bir Eğitim araştırma hastanesinde asistanlık yapıyorum.. Başvuruda sağlık bakanlığı personeliyim diye bir seçenek mevcut.onu mu işaretlemem gerekiyor?
Başa dön
bunebu
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 29.07.2013 - 20:22:41

lütfen bilen birisi bi cevap versin :S
Başa dön
feyzal59
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 30.07.2013 - 01:40:24

dr_zab demiş ki:
2- Başvuru yapacak olan adaylar PBS üzerinden DHY Mazeret Durumu (Eş ve Sağlık) Kurası başvuru formunu doldurup çıktısını imzalayarak, mazeretlerini belirtir belgeler (**) ile birlikte Sağlık Bakanlığına ilan edilen takvim çerçevesinde göndereceklerdir.

1- Eşinin çalışmakta olduğu kurumdan alınacak (istihdam şekli, unvan, hizmet süresi, statüsü, kazanılmış hak aylığı derece ve kademesi ile eğitim durumunu gösterir) resmi başlıklı, tarih ve sayılı görev yeri belgesi ve hizmet cetveli,
2- Evli olunduğuna dair belge MERNİS üzerinden Komisyon tarafından alınacaktır, ancak yakın bir tarihte evliliği gerçekleşmiş ve henüz MERNİS’ te evli olduğuna dair kaydı bulunmayanlar noter onaylı evlenme cüzdanı örneği,
3- Eşi, Başasistan veya asistan olanların eşlerinin eğitime başlama ve bitiş tarihi ile kalan eğitim sürelerini gösterir fakülte sekreteri veya ilgili başhekimlik imzalı belge göndereceklerdir. (Asistanlık süresi uzatılanların uzatılma gerekçeleri gönderilen belgede belirtilecektir.)

Bu beni ilgilendirmiyo malesef bu metni okudum ben burada eslerde biri calısıyor olmasi lazim biz ikimizde yeni mezun olduk bizim izlememiz gereken proseduru merak ediyorum.]
Başa dön
dr_zab
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 30.07.2013 - 15:11:29

feyzal59 demiş ki:
dr_zab demiş ki:

2- Evli olunduğuna dair belge MERNİS üzerinden Komisyon tarafından alınacaktır, ancak yakın bir tarihte evliliği gerçekileşmiş ve henüz MERNİS’ te evli olduğuna dair kaydı bulunmayanlar noter onaylı evlenme cüzdanı örneği,

Bu beni ilgilendirmiyo malesef bu metni okudum ben burada eslerde biri calısıyor olmasi lazim biz ikimizde yeni mezun olduk bizim izlememiz gereken proseduru merak ediyorum.]

Bildigim kadariyla diz bu dhy de es durumu yapamiyosunuz
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni Başlık GönderCevap Gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım