Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 5116 online | Toplam Üye: 80177
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DHY TERCİH TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 24.04.2014 - 13:13:22 Cevaplanmayan mesajlar
Bu Mesaj 2011 tarihinde yazilmis,
icerikler ve bilgiler eksik veya yanlis olabilir !!!
ÇKYS'ye ismi düşen tebligatı aldıktan sonra süre başlıyor...
Bu forum kilitlenmiştir: mesaj gönderemez, cevap yazamaz, ya da başlıkları değiştiremezsinizBu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
drmelankoli23
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 05.08.2011 - 09:44:32
Mesaj . Mesaj konusu : ÇKYS'ye ismi düşen tebligatı aldıktan sonra süre başlıyor...
Mesaj Numarasi : NTQuMjA0LjE2My4yNg== | MTM5ODMzNDQwMg==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

Başta benim de kafam bayağı karışmıştı hatta kazandığım yerden aradılar isminiz çkys ye düştükten sonra 15 gün içinde başlamalısınız diye...Bayağı da bilgi kirliliği var bu konuda kaç yere sordum araştırdım kesin ve net bilgilieri sizlerle de paylaşmak istedim...
1.İsminiz ÇKYS ye düştükten sonra değil tebligatınızı aldıktan sonra 15 günlük mehir hakkınız başlıyor... Ve bu 15 günlük süre içinde başlamak zorundasınız
2.İsminiz ÇKYS ye düştükten sonra eğer erkenden isterseniz ve çalıştığınız kurumun başhekimi de onay verirse hemen ayrılışınızı yapıp tebligatınızı alıp kazandığınız yere başvurabilirsiniz
3.İsminiz ÇKYS ye düştükten sonra normal prosedür Önce bağlı olduğunuz ilin sağlık müdürlüğüne yazı geliyo sonrada çalıştığınız hastaneye...Bu süreçte il sağlık müdürlüğü veya başhekiminiz yazıyı bekletebilir...Ama bu standart prosedürü takip etmek zorunda değilsiniz...İş çalıştığınız hastanenin BAŞHEKİMİNDE bitiyor arkadaşlar...Eğer isterse sizi bekletebilir ayrılışınızı yapmayıp tebligatınızı geciktirebilir eğer isterse de sizin ayrılışınızı verebilir...
4.Çalıştığınız hastanenin başhekimi ile konuşun bir yol haritası çizin ben mesela 3 nöbet tutacam dedim o da tamam ayın 15 i gibi ayrılışını veririm dedi aramızda anlaştık..ben ayın 15 inde ayrılışımı yaptığım takdirde 30 ağustosa kadar kazandığım yere başlamamı yapmam gerekecek...
5.Tebliğ-tebellüğ çalıştığınız hastaneden alınabilir bir yazıdır özlük işlerinden alınır
6.Çalıştığınız yer sizi 1 aya kadar bekletebilir üstüne farklı bir ilde olduğunuzu düşünüp 15 gün daha eklerseniz bu süre 15 eylüle kadar uzayabilir
7.Bir sonraki tusdan önce (genel kanı) kazandığınız yere başlamanız gerekiyor.

En son drmelankoli23 tarafından 05.08.2011 - 19:30:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

drsdt
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 05.08.2011 - 09:53:21
Mesaj . Mesaj konusu : Re: ÇKYS'ye ismi düşen tebligatı aldıktan sonra süre başlıyo

Çok teşekkür ederim bizlerle paylaştığın için bu bilgileri.
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
iremg
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 05.08.2011 - 10:01:34
Mesaj . Mesaj konusu : Re: ÇKYS'ye ismi düşen tebligatı aldıktan sonra süre başlıyo

teşekkürler paylaşım için. bizim hastanede de yaz dönemi olduğu için hekim sıkıntısı var başhekim hemen çıkışımı vermek istemiyor süreyi sonuna kadar kullanacaklarmış. bekliycez artık....
Başa dön
kiwanckaraman
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 05.08.2011 - 10:19:16

bizi aydınlattığın için çok saol dr.melankoli bazları geçici görev yazdığı için tebligatı alınca 24 saat içinde başlamalısınız diyorlar bu konuda kesin bilgisi olan var mı malum bakanlığın telefonları cevapsız bırakılıyor...
Başa dön
burcuyeldan
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 05.08.2011 - 10:52:32

evet ben biraz önce görüştüm sağlık bakanlığı kadrosundan kazandıysan eğer, farklı ilde olsa 24 saat içinde başlamak gerekiyor çıkışı aldıktan sonra
Başa dön
drmelankoli23
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 05.08.2011 - 10:55:36
Mesaj . Mesaj konusu : 

arkadaşlar verdiğim bilgiler eğitim araştırma hastaneleri ve üniversite hastanelerini kazanıp , kazandığı il ile oturduğu adres farklı olanlar için geçerlidir...herkese hayırlı olsun şimdiden

kren
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 05.08.2011 - 11:09:47
Mesaj . Mesaj konusu : Re:

peki en geç ne kadar bekletebiliyorlar. 27 temmuzda isimler düştü.en geç ne zman ayrılşımızı yapmalıyız30 gün mü 45 günmü?
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
mikselina46
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 05.08.2011 - 11:24:15

drmelankoli23 demiş ki:
2.İsminiz ÇKYS ye düştükten sonra eğer erkenden isterseniz ve çalıştığınız kurumun başhekimi de onay verirse hemen ayrılışınızı yapıp tebligatınızı alıp kazandığınız yere başvurabilirsiniz

hocam bu tebligat, alınabilen bir yazı mı? bu olmadan başlayış yapılmıyor muymuş? ona göre bunu birine aldıracağım müdürlükten...
Başa dön
kiwanckaraman
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 05.08.2011 - 11:34:55

arkadaşlar sağlık bakanlığı adına üniversitede acil asistanlığı kazandım biraz önce bakanlıktan asistan atamaları bölümü ile görüştüm (03125851772) yazıları bugün (05.08.11 cuma) göndermişler müdürlüklere ve altlarına not düşmüşler ayrılış ve başlangıçlarının derhal yapılması diye müdürlük ya da başhekimliğin bekletmemesi gerekiyo dediler ayrıca yazıyı tebliğ aldıktan itibaren 24 saat içinde başlayışınızı yapmamız gerekiyormuş böyle dediler
Başa dön
jundola2
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 05.08.2011 - 11:35:23

burcuyeldan demiş ki:
evet ben biraz önce görüştüm sağlık bakanlığı kadrosundan kazandıysan eğer, farklı ilde olsa 24 saat içinde başlamak gerekiyor çıkışı aldıktan sonra

nasıl yani? 15inde ayrılsam 16 sında mı başlıycam ???
Başa dön
nczbt
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 05.08.2011 - 11:37:31

O 24 SAAT İKAMETGAH ETTİĞİ ŞEHİRİ KAZANANLAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİL Mİ
Başa dön
drkartal777
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 05.08.2011 - 11:41:24

arkadaşlar istafı olanlar için nasıl oluyor tebiligat gelecek 15 gün içinde mi başlanacak yoksa çkys isim düştü 15 gün içindemi başlanacak yoksa tebligat gelince 24 saat içinde mi başlanacak bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
aqresv
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 05.08.2011 - 12:06:08
Mesaj . Mesaj konusu : 

Benim de kafamı karıştıran su arkadaslar,benim butum adres bilgilerim Samsun olarak geçiyor,kazandıgım hastane de Samsun'da fakat 39. Dhy ile su an farklı bir ilde gorev yapmaktayım,durum böyleyken ayrılışı yaptıktan sonra benim 15 günlük sûrem de oluyor demi arkadaslar herkes farklı seyler söylediği için kafam karıştı Sad(
Başa dön
draylind
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 05.08.2011 - 12:34:58

iremg demiş ki:
teşekkürler paylaşım için. bizim hastanede de yaz dönemi olduğu için hekim sıkıntısı var başhekim hemen çıkışımı vermek istemiyor süreyi sonuna kadar kullanacaklarmış. bekliycez artık....

başhekim maximum ne kadar bekletebilirmiş bi tarih verdi mi
Başa dön
jundola2
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 05.08.2011 - 12:40:45
Mesaj . Mesaj konusu : Re:

sağlık bakanlığı adına kazananlar ayrılış sonrası 24 saat içinde başlıyormş geçici görevlendirme olduğu için ben de aradım aynı numarayı aynı üzücü cevabı aldım Sad
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Bu forum kilitlenmiştir: mesaj gönderemez, cevap yazamaz, ya da başlıkları değiştiremezsinizBu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım