Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 3241 online | Toplam Üye: 84220
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DOĞRU/YANLIŞ TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 30.10.2014 - 18:10:15 Cevaplanmayan mesajlar
ÇKYS'ye ismi düşen tebligatı aldıktan sonra süre başlıyor...
Bu forum kilitlenmiştir: mesaj gönderemez, cevap yazamaz, ya da başlıkları değiştiremezsinizBu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
drmeryem
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 07.04.2012 - 02:10:47
Mesaj . Mesaj konusu : Re:
Mesaj Numarasi : NTQuMTY3LjE4NS4xMTA= | MTQxNDY4MTgxNQ==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

Afla asistanlığa geri dönmek için başvurmuştum. 25 ocakta Bakanlık Personel muaffakatnamemi ve ayrılış yazımı yazıp Müdürlüğe göndermiş. 9 şubatta da Müdürlüğe ulaşmış. Bakanlık da geçici görevdeydim. ÇKYS nin 1 Nisana kadar kilitli olması ve bir sürü başka bürokratik saçmalık nedeniyle hala kurumumdan ayrılış yapamadım. Bir konuda incelemeci atanmıştım. Onu geri almadılar. Her zaman ki bedeviliğim tuttu ve ifade alacağım bir kişinin tayini başka ile çıktığı için kendisinin ifadesini bekliyorum. 45 gün falan hak getire. Bana tebliğ edilen hiç birşey yok şu an. Yazı kurumda bekletilmekte. Gideceğim yerin personel birimindekiler telefonda sorun değil dediler ama sonuç ne olacak bilmiyorum

Dr_Florian
Uzman Dr.

Uzman Dr.

TarihTarih: 30.06.2012 - 23:46:10

dr_zeugma demiş ki:
istifalılar için tebligat olayı nasıl çkys de isim düşerse nerden alabiliyoruz bi de 15 inde başlasak maaş alabilir miyiz o gün

ARKADASLAR BU SORUYA ACİL CEVAP ARIYORUM BİRİİ YARDIMCI OLSUN LUTFENNNN Embarassed
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
Dr_Florian
Uzman Dr.

Uzman Dr.

TarihTarih: 30.06.2012 - 23:49:09

Biri cevap verse ya Sad
Başa dön
estii
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 01.07.2012 - 00:02:17

Ben de bir şey soracaktım, çalıştığın hastaneden ayrılış yaptıktan sonra 15 günlük meyil süresi başlayınca, yeni kazandığın yere hemen gidip kayıt yapman gerekiyor mu? Yoksa 15 meyil süren bittikten sonra mı gidip hem kaydını yapıp hem de işe başlıyorsun?

lakemoon
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 01.07.2012 - 00:02:25

bende çalışmıyorum yazışma geçici adresi olarak istanbulu verdim ama şu an istanbulda değilim eğer tebligat adrese ulaşırsa 24 saat içindemi başlıycam bu nasıl iştir agaa???
Başa dön
estii
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 01.07.2012 - 00:05:41

Dr_Florian demiş ki:
dr_zeugma demiş ki:
istifalılar için tebligat olayı nasıl çkys de isim düşerse nerden alabiliyoruz bi de 15 inde başlasak maaş alabilir miyiz o gün

ARKADASLAR BU SORUYA ACİL CEVAP ARIYORUM BİRİİ YARDIMCI OLSUN LUTFENNNN Embarassed

Tam emin olmamakla birlikte sanırım tebligat ikametkah adresine gelir. Yani isimle ÇKYS'ye düştükten 10 gün sonra evine gelir. Maaş konusunda ise bordrolar 15 inden önce hazırlandıkları için sanırım 15 inden 1 hafta önce işe başlarsan 15 inde maaş alırsın. Çünkü bordro 4-5 gün önce hazırlanıyor.

Dr_Florian
Uzman Dr.

Uzman Dr.

TarihTarih: 01.07.2012 - 00:07:17

estii demiş ki:
Dr_Florian demiş ki:
dr_zeugma demiş ki:

Tam emin olmamakla birlikte sanırım tebligat ikametkah adresine gelir. Yani isimle ÇKYS'ye düştükten 10 gün sonra evine gelir. Maaş konusunda ise bordrolar 15 inden önce hazırlandıkları için sanırım 15 inden 1 hafta önce işe başlarsan 15 inde maaş alırsın. Çünkü bordro 4-5 gün önce hazırlanıyor.

istifalılar tebligat beklemeden çkys ye isim duser dusmez kayıt yaptırabliyolarmıs bende yeni ogrendim ama yinede cevap icin tesekkurler
Smile
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
D10QLOT
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 01.07.2012 - 00:08:45

Dr_Florian demiş ki:
dr_zeugma demiş ki:

çkys ye düşer 10-15 gün sonra tebligat gelir.tebligat gelince yzışma adresini aynı ilde verenler 24 saat içinde,farklı ilde verenler 15 günde başlar.erken başlaak isteyen çkys ye düştüğü anda başlayabilir.çkys ye her hastanede çkys ye girmeye yetkili memurlar bakabilir özlük işleri mutemetlik vs..
Başa dön
civanim56
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 03.07.2012 - 09:52:10

?????????????????????? off kafamda bir sürü soru işareti var????????????
Başa dön
drsaglik
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 31.12.2012 - 11:28:32
Mesaj . Mesaj konusu : 

Bakalığın saglik.gov.tr adresinde her atamada ilan metni yayınlanır ve TUS kazananlar içinde genel olan bu metin dikkate alınıyor..Özel bir durum söz konusu degilse naklen atamalarda yayınlanan ilan metni(burada rasgele eylül dönemi atama metnini aldım.alıntı metinde özel durum var dikkat ediniz) ;

1-İstihdam Planlama Komisyonu’nun 15.08.2012 tarihinde yapılan toplantısında 2012 Yılı Eylül Dönemi Kurum İçi Naklen Atama hakkında alınan “Kurada yerleşip ataması yapılan uzman tabip ve tabiplerin; halen görev yaptığı birimden ayrılması halinde unvan ve branşının Personel Dağılım Cetveline göre doluluk oranının %60’ın altına düşmesi durumunda, bu uzman tabip ve tabiplerin ayrılışlarının yerlerine atanacak hekimin göreve başlamasından sonra yapılması; aynı birimden ayrılacak personel sayısının birden fazla olması halinde, ayrılışların, en yüksek hizmet puanına sahip personelden başlayarak sırayla yapılmasına” şeklindeki kısıtlama kaldırılmıştır.

Birinci paragraftaki kısıtlama 2013 yılı Ocak Dönemi Kurum İçi Naklen Atamalar için uygulanacaktır.

2- Birinci madde kapsamındaki kısıtlamaya tabi personel hariç olmak üzere 2013 Yılı Ocak Dönemi Kurum İçi Naklen Atama Kurasında yerleştirilenlerin ayrılışları atanma tarihinden itibaren 45 (kırk beş) gün içerisinde sağlanacaktır. Aksi takdirde bu sürenin sonunda atamaları iptal edilecektir.

Buradaki atama tarihi sonuçların yayınlandığımı yoksa personel şefinin bakana atama kararını tensiplerine sunduğu çkys ye işlenen belgede yer alan karar tarhimi biraz tartışmaya açık fakat illerde genel işleyiş çkys yani atama karar tarihidir.ösym tus sonuçlarının açıklanmasından yaklaşık 2 ay sonra atamalar yapıldığına göre mantıklıda.Bu tarihden itibaren 45 gün içinde ayrılışın yapılması lazım.ayrılışdan sonraki 15 gün 24 saat izin rapor tatil olayı 657 devlet memurlar kanunun 62. maddesinde açık çok fazla yer tutacağı için kopyalamadım bir zahmet açın okuyun)
Başa dön
drsaglik
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 31.12.2012 - 11:32:50
Mesaj . Mesaj konusu : 

Memur olmayan evinde TUS kazananlar için uygulama nasıl oluyor bilmiyorum ama tahminen atama kararı evlerine geliyordur.Karar tarihinden itibarenmi süre başlıyor evine gelmesinden sonramı başlıyor ne söylesem yalan olur.TUS kazananlar da sonuçların yayınlandığı resmi bir liste olmuyor
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Bu forum kilitlenmiştir: mesaj gönderemez, cevap yazamaz, ya da başlıkları değiştiremezsinizBu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım