Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 5544 online | Toplam Üye: 82981
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DHY TERCİH TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 22.09.2014 - 19:13:02 Cevaplanmayan mesajlar
Bu Mesaj 2011 tarihinde yazilmis,
icerikler ve bilgiler eksik veya yanlis olabilir !!!
EAH KAZANANLAR
Yeni Başlık GönderCevap Gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
dr_byz
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 12.02.2011 - 02:38:06
Mesaj . Mesaj konusu : 
Mesaj Numarasi : NTQuMTY3Ljk2LjEyNA== | MTQxMTQwMjM4Mg==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

arkadaşlar ben üniversiteden istifa etmiş ve eah kazanmış biri olarak belgeleri elden teslim ettim. sağlık bakanlığı c blok 5.kat ihtisas şube tarafından, istifa ettiğim üniversiteden hizmet belgesi ve sicil kaydım istendi. bakanlıktan resmi belgeyle üniversiteye gittim. üniversite de bu istenen belgeleri kapalı zarf içinde bana teslim etti ve ben de bakanlığa ilettim bugün. bana bakanlıktan söylenen, önümüzdeki hafta salı-çarşamba veya perşembe en geç yazımın çıkacağı (ilk çıkanlarla beraber). takip edip elden alırsan hemen başlayabilirsin dediler. benim eş durumu tayini için biran önce başlamam lazım. o yüzden elden hallettim. bu şekilde 15-20 gün kazandığımı söylediler.
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
drcleric
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 02:55:00
Mesaj . Mesaj konusu : Re:

gatakul demiş ki:
Rieux demiş ki:
gatakul demiş ki:
atiktuk demiş ki:
Rieux demiş ki:
üniversite kazananlar çoktan başladı bile.

işin kötüsü 15ini geçerse başlangıç, ilk maaşımızı baya geç alıcaz çulsuz bir şekilde dolanıcaz yaklaşık 2-3 hafta.

15idnen önce halletselerdi şu işi keşke üniversiteler ne güzel başladı.

+1

yok ya ben maaşlar hemen yatıo diye biliyorum mesela 15inden sonra başlarsak bir aya tamamladığın gün artı bir aylık maaşın kadar yatacak,mecburiye başlarken öyleydi çünkü sonuçta bu da devlet hastanesi..
bende öyle biliyordum ama 20sinde dhy ye başlayan arkadaşıma diğer ayın 15inde 1 buçuk aylık yatmış. şimdi başlangıç şubat sonu olursa 15 marta kadar maaşsız kalmak feci koyar. ev kirası filan ödemem lazım benim Smile

ya iyi de devlet kurumlarında memurlukta maaş çalışmadan önce peşin yatar yani hakkımız vardır (üni de böyle değil)biz hesabımızı açtırırız sonra mutemetlikte maaş yatırtma işlemimizi yaptırırz 1 ay artı çalıştığın gün kadarı yatar işte sonra işe başlarız.arkadaşın bence hata yapmış öyle bi hakları yok yani yatırmamak gibi arkadaşının birbuçuk aylık değil 2buçuk aylık maaş alması gerekirdi ilk ay maaşını alamadıysa,ben bi araştırayım bu konuyu başka fikri olanlar varsa bilgilendirirlerse seviniriz,hatta ben istifa ettikten sonra bana peşin olarak yatan maaştan geri ödeme yaptım bundan eminim.zaten yollukları kaldırdılar diye kızıyordum bir de bu çıkmasın ev kirası için tefeciden para mı alıcaz yani saçmalamasın bu müdürlükler bakanlıklar da artık!

ben ayın 16sında başladım, öteki ayın 15inde 2 aylık yattı param.. 14ünde başlarsan ama o ayınkini peşin alabilirsin.. bu böyle yürüyor kimse senin gerekçene fln bakmıyor..
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
drcleric
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 02:59:25

çıkış işlemi için şu an çalıştığımız yerden belge alıyor muyuz peki. ben şubat son haftası ankaraya dönmüş olacağım, ben ordayken ckysye düşsem hemen başlarım diye düşünmüştüm, git yazı al gel mi yapmak gerekecek.. Sad
(arkama bile bakmaam kaçarım Smile )
Başa dön
karnaz
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 10:39:43

TUS'u kazanan doktorlara tüketici kredisi*

Çalışma hayatının başındaki doktorlara ClubFinans Doctors'tan destek. ClubFinans Doctors, TUS sınavına girip yeni ataması yapılmış olan doktorlarımıza 6 ay vadeli, faizsiz, dosya ve sigorta masrafı alınmadan 2.500 TL'ye kadar kredi sunuyor. Sadece ve sadece ClubFinans Doctors kart sahiplerine sunulan bu çok özel krediyle, atama dönemlerindeki taşınma masraflarınızı veya yeni doğan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

* Hayat sigortası zorunludur (Yıllık kredi tutarının %0.8'i- min. 40 TL)
* Hizmet Kuralları

* TUS'u kazanan doktorların tüketici kredisi başvurusu sırasında kredi evraklarına ek olarak, ÖSYM tarafından hazırlanan TUS sonuç belgesi ve Bakanlık tarafından gönderilen atama belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Müşterilere kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılacaktır. Finansbank A.Ş., şubede yapılacak işlemler sırasında başvuruları serbestçe değerlendirme, uygun görmediği başvuruları kabul etmeme ve gerekli gördüğü hallerde ek teminat isteme hak ve yetkisine sahiptir. Finansbank, belirtilen kredi koşullarında ve yararlanacak kişi sayısında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Finansbank, ClubFinans Doctors kapsamında yer alan hizmet ve avantaj koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Başa dön
joopoolg
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 12.02.2011 - 11:15:54

karnaz demiş ki:

Çalışma hayatının başındaki doktorlara ClubFinans Doctors'tan destek. ClubFinans Doctors, TUS sınavına girip yeni ataması yapılmış olan doktorlarımıza 6 ay vadeli, faizsiz, dosya ve sigorta masrafı alınmadan 2.500 TL'ye kadar kredi sunuyor. Sadece ve sadece ClubFinans Doctors kart sahiplerine sunulan bu çok özel krediyle, atama dönemlerindeki taşınma masraflarınızı veya yeni doğan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

* Hizmet Kuralları

* TUS'u kazanan doktorların tüketici kredisi başvurusu sırasında kredi evraklarına ek olarak, ÖSYM tarafından hazırlanan TUS sonuç belgesi ve Bakanlık tarafından gönderilen atama belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Müşterilere kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılacaktır. Finansbank A.Ş., şubede yapılacak işlemler sırasında başvuruları serbestçe değerlendirme, uygun görmediği başvuruları kabul etmeme ve gerekli gördüğü hallerde ek teminat isteme hak ve yetkisine sahiptir. Finansbank, belirtilen kredi koşullarında ve yararlanacak kişi sayısında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Finansbank, ClubFinans Doctors kapsamında yer alan hizmet ve avantaj koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

kredi 2500 tlye kadar.Doktorlarımız bu kadar paraya muhtaç yani. Utansın bu devlet.
Başa dön
karnaz
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 12:15:09

şu an çalışmıyorum yerleştiğim hastane ile konuştum elden takip vs olmaz herkes aynı anda başlayacak demişti.. elden takip olayı nasıl oluyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varmı
Başa dön
burakd06
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 12:28:00

bakanlık isimlerimizi ckys ye dustugu anda tebligatları da gonderecek ama tebligatı beklemek gerekmiyo ckys ye dustukten sonra.. ckys ye dusene kadar hızlandırma mumkun degil sanırım.. ama ckys ye dusunce calısanlar evrakları yazısmaları elden halledebilirler.. ama calısmayanlar ckys ye dusunce basvurup baslayabilirler.. buradakilerden duydugum kadarıyla da 25 subat 3 mart arası gunlerde bosta olanlar calısmaya baslayabilecek sanırım.. bilmiyorum yanlıs mı dusunuyorum??
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
pyrom
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 12.02.2011 - 12:58:50

Haftaya açıktan atananlar başlayacak arkadaşlar
Başa dön
burakd06
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 13:58:20

pyrom demiş ki:

tahmin mi duyummu?
Başa dön
burakd06
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 14:57:07

pyrom demiş ki:

söyledin gittin kardeşSad
Başa dön
dr_ismmail
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 15:48:37
Mesaj . Mesaj konusu : 

hay ckys sini de ..ne bu yaa herkes bi tarih verio ama kaynagı yok,ben de veriim alın bu hafta içi ckys ye düşecek isimlerimiz..( benim bile inanasım geldi ) ertelenme durumunda da aynısı olmuştu sonra tarih acıklanınca apışık kalmış, şavşırmıştık hepimiz...gene öle olmasa bare

amiiin
Başa dön
CNR0185
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 16:43:10

karnaz demiş ki:

* Hizmet Kuralları

seneye aldığın puana göre kredi çıkarırlarsa şaşırmam doğrusu Smile
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
pyrom
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 12.02.2011 - 18:15:50

Arkadaşlar benim yorumum bu hafta ilk isimlerin çkysye düşeceği yönünde net bir bilgi değil ama bu konularda genelde doğru tahmin yürütürüm. Aslında buna tahminden çok analiz diyebiliriz.c%90 bu hafta çkysye ilk isimler düşecek.
Başa dön
dr_ozge
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 18:32:38

açıktan atananlar en geç ne zaman başlayabilir acaba Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Başa dön
missdrkardio
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 12.02.2011 - 21:25:06
Mesaj . Mesaj konusu : 

ünv yi kazananlar da çkysye düşüyor mu yoksa sadece eahler için migeçerli
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni Başlık GönderCevap Gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım