Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 1437 online | Toplam Üye: 81928
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DHY TERCİH TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 25.07.2014 - 07:56:37 Cevaplanmayan mesajlar
Bu Mesaj 2011 tarihinde yazilmis,
icerikler ve bilgiler eksik veya yanlis olabilir !!!
sahibinden.com da yaşadığım mağduriyet
Yeni Başlık GönderCevap Gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
issmir35
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 31.01.2011 - 21:31:36
Mesaj . Mesaj konusu : Re:
Mesaj Numarasi : NTQuMTk3LjE5LjM1 | MTQwNjI2NDE5Nw==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

jiks24 demiş ki:
issmir35 demiş ki:
o birşey mi aynı siteden yazlık baktık evin sahibi yazlığın denize uzaklığının sadece 300 m olduğunu evin tadilata ihtiyacı olmadığını söyledi kalktık gittik birde ne görelim adamın 300 m dediği yerde bir bataklık var;denize en az 3km var ev de ahırdan hallice....yani gerçekten netten baktığınız şeylerde büyük hayal kırıklıkları olabiliyor Exclamation

utanmaz adam bide pişkin pişkin sırıtmıştır eminim...

yüzsüzlük dizboyu...

evin sahibi anahtarı site güvenliğine bıraktığı için kendisini göremedik ancak daha sonra beni nasıl evi beğendiniz mi diye aradı sıkı bir fırça yedi benden anlayacağınız sırıtmaya mecali kalmamıştır Exclamation Exclamation Exclamation
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
drceo
PROFESOR

PROFESOR

TarihTarih: 31.01.2011 - 21:58:58

ama galerici olmayan vardır. ben eski aracımı sahibinden com da sattım. bi tane kontörlü telefon aldıydım. ilanı verdim. bi sürü kişi aradı. gelip bakanlar oldu. 2. haftada sattım. vardır mutlaka benim gibi sahibinden satan.
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
jiks24
Basasistan

Basasistan

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:06:05

drceo demiş ki:
ama galerici olmayan vardır. ben eski aracımı sahibinden com da sattım. bi tane kontörlü telefon aldıydım. ilanı verdim. bi sürü kişi aradı. gelip bakanlar oldu. 2. haftada sattım. vardır mutlaka benim gibi sahibinden satan.

var canım ama oda boya yok diyor komple boyalı çıkıyor, değişen yok diyor iki kapı değişmiş, motor iyi diyor km. 250 binde.. vs. vs...

ama azimliyim, araya araya varacam bağdata... Very Happy
Başa dön
mepppp
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:22:30

Sahibnden de araba.com'da da zaten galeri sayfaları var özel olarak.Sayfada galeri olduğu elirtiliyor, o kişilerin kendi mağazaları oluyor. Aradıklarım galeri çıkıyor diye şikayet etmenin manası yok bundan dolayı. Ben de sahibinden de araba sattım.Şimdi almak için aranıyorum, henüz bulamadım istediğimi. Aracı görmeye gitmeden önce plakasını tramerde sorgulatın: Turkcellde sadece. Plaka yazıp 5664'e veya Kaza plaka yazıp 5664'e yollayın. Az çok fikir sahibi olunabilir.
Başa dön
Carlito
DrTus Moderatoru

DrTus Moderatoru

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:30:45

İSteyene istediği model aracın ilan verilir verilmez maksimum 3 dakika içerisinde cep telefonuna sms olarak gelmesini sağlayabilirim sahibinden.com'da.

Yani seçiyosun mesela, 30000 liradan aşağı + 2011 model + Elegance model + otomatik vites + honda civic vb vb gibi. Tüm seçim size kalmış.

Arada dürüst ve çok acil satış yapmak isteyen satıcılar çıkıyor. Onların ilanını aktif olduktan 3 dk sonra görme şansınız oluyor. Zaten bu tarz ilanlar 1 günden fazla kalmıyor hemen biri akbaba gibi tepesine konup alıyor.

Düşünen varsa özel mesajdan uğraşabilir. Zamanında kendim için yazdığım bir örümcek var otomatik bu işi yapan Smile
Başa dön
Carlito
DrTus Moderatoru

DrTus Moderatoru

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:32:20

Sahibinden.Com'da bir ilanın altındaki sayaç 100 e ulaşmış ve hala alıcısı yoksa o araba alacağınız en mükemmel örnek değildir artık. Çakal çok. Akşama kadar f5 yapan para sahibi adamlar var orada. Trink basıyolar parayı uygun bişeye. Dediğim sistemle hepsinden önce görüyorsunuz ilanı Smile
Başa dön
jiks24
Basasistan

Basasistan

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:40:14

mepppp demiş ki:
Sahibnden de araba.com'da da zaten galeri sayfaları var özel olarak.Sayfada galeri olduğu elirtiliyor, o kişilerin kendi mağazaları oluyor. Aradıklarım galeri çıkıyor diye şikayet etmenin manası yok bundan dolayı. Ben de sahibinden de araba sattım.Şimdi almak için aranıyorum, henüz bulamadım istediğimi. Aracı görmeye gitmeden önce plakasını tramerde sorgulatın: Turkcellde sadece. Plaka yazıp 5664'e veya Kaza plaka yazıp 5664'e yollayın. Az çok fikir sahibi olunabilir.

meppp bende onu diyorum, galeriden diye belirtmiyor adam... adam diyorki sahibinden... ama gel gör ki adam galerici... ayrıca sms ile tramer kaydı sorgulatman yetmez arkadaşım, tanıdığın bir sigortacı vs. bulman lazım, sistemin çekirdeğine o adamlar girebiliyor... kim kimden almış, plaka ne zaman değişmiş, borcu vs. varmı, kazası varmı vs. vs...

sms ile tramerden araba sorgulatıyorum sağlam diyor, sigortacıyı arıyorum kasgodan şurası değişmiş diyor... adamı iyice yokluyorum evet abi orayı değiştirdik söylemeyi unuttum diyor...

bak madem sen bir araba alacaksın sana tavsiyem...

1- tamir ustası tanıdığın olsun mutlaka... git göster boya varmı, değişen varmı.. mutlaka kendi tanıdığın birine göster..

2- aracı satan galericimi, kendi araç sahibimi öğren.. çok önemli...

3- arabanın şase nosu ile ruhsatın şase nosunu karşılaştır...
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
incoherance
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:47:34
Mesaj . Mesaj konusu : 

kardeş,TRAMER kaydına baksana gitmeden önce ,en ufak kazası bile kayıtlıdır,ben de oradan araba aldım ama hepsinin TRAMER kaydına baktım.

http://www.tramer.org.tr/

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=tramer

http://www.otokontrol5664.com/

En son incoherance tarafından 31.01.2011 - 22:49:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
incoherance
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:48:43

jiks24
Basasistan

Basasistan

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:53:32
Mesaj . Mesaj konusu : 

incoherance demiş ki:
kardeş,TRAMER kaydına baksana gitmeden önce ,en ufak kazası bile kayıtlıdır,ben de oradan araba aldım ama hepsinin TRAMER kaydına baktım.

tamamda, tramer sorgusu her zaman güvenilir olmuyor...

belki güncellemeden, belki plaka değişikliğinden balkide başka faktörlerden dolayı...

ben kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum, en iyisi tanıdık bir sigortacın olacak, plakayı, T.C. numarasını ve şase numarasını yollayacaksın... iğneden ipliğe ne var ne yok, en güncel haliyle önüne döküyorlar...
Başa dön
incoherance
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 31.01.2011 - 22:57:33
Mesaj . Mesaj konusu : 

jiks24 demiş ki:
incoherance demiş ki:

belki güncellemeden, belki plaka değişikliğinden balkide başka faktörlerden dolayı...

ben kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum, en iyisi tanıdık bir sigortacın olacak, plakayı, T.C. numarasını ve şase numarasını yollayacaksın... iğneden ipliğe ne var ne yok, en güncel haliyle önüne döküyorlar...

Haklısın kardeş ama arabayı bakmaya gitmeden önce yapılcak tek seçenek bu gibi görünüyor,aracın pert olduğunu ya da trafikten çekme belgeli olduğunu tramer kesinlikle gösterir.Hasarın maddi miktarına bakarak kaza hakkında az çok fikir sahibi olabilirsin,ha diyeceksin :"kayıtsız yaptırmışsa" bu olabilir ama düşük ihtimal,araç pertse mutlaka tramer kaydında çıkar,benim demek istediğim araca gidip bakmadan önce tramer kaydına bakmak lazım,bir de seçici olmak ne de olsa ücretli.Memur olmayandan kesinlikle araba alınmamalı.
Başa dön
jiks24
Basasistan

Basasistan

TarihTarih: 31.01.2011 - 23:04:29
Mesaj . Mesaj konusu : 

incoherance demiş ki:
jiks24 demiş ki:
incoherance demiş ki:

Haklısın kardeş ama arabayı bakmaya gitmeden önce yapılcak tek seçenek bu gibi görünüyor,aracın pert olduğunu ya da trafikten çekme belgeli olduğunu tramer kesinlikle gösterir.Hasarın maddi miktarına bakarak kaza hakkında az çok fikir sahibi olabilirsin,ha diyeceksin :"kayıtsız yaptırmışsa" bu olabilir ama düşük ihtimal,araç pertse mutlaka tramer kaydında çıkar,benim demek istediğim araca gidip bakmadan önce tramer kaydına bakmak lazım,bir de seçici olmak ne de olsa ücretli.Memur olmayandan kesinlikle araba alınmamalı.

pert konusunda haklısın, tramerden sms ile öğrenebilirsin... ayrıca pert bir arabayı kimse kasgo dışında yaptırmaz bence... ayrıca memurdan bulsam bir milyar fazla verir yinede alırım...o duruma geldim şu an...
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
incoherance
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 31.01.2011 - 23:54:20

ne kadarlık bi araba arıyorsun?

jiks24
Basasistan

Basasistan

TarihTarih: 01.02.2011 - 00:02:45

20.500 tl, dizel, 2006 üstü ve reno clio olmayacak...
Başa dön
incoherance
Intern Dr.

Intern Dr.

TarihTarih: 01.02.2011 - 00:10:49

en uygun hyundai accent era hocam am bir milyar üstü gider.

Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni Başlık GönderCevap Gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım