Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 2784 online | Toplam Üye: 84072
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DOĞRU/YANLIŞ TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 26.10.2014 - 10:40:02 Cevaplanmayan mesajlar
Bu Mesaj 2011 tarihinde yazilmis,
icerikler ve bilgiler eksik veya yanlis olabilir !!!
aile hekimliğinde rapor
Yeni Başlık GönderCevap Gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
sakaboy
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 25.10.2011 - 14:11:53
Mesaj . Mesaj konusu : Re: RAPOR
Mesaj Numarasi : MTg0LjczLjcyLjE2Mw== | MTQxNDMwOTIwMg==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

HNSK demiş ki:
biriyle anlaşmazsanız maaşınızdan kesinti yapılıyor ve anlaşacagının kişinin mutlaka sizinle aynı asm den olması isteniyor biz eşimle farklı asm lerde çalışıyoruz ben rapor aldım ve yerime eşim idare etti müdürlük sıkıntı yaptı soruşturma acacaz vesaire dediler.bu olaydan sonra yıllık izin dilekçesi verdim kimseyle anlaşmadığımı bildirdim tsm den görevlendirme olması için. bir kaç gün sonra bizi müdürlük aradı ve kimse yok sizi eşiniz idare etsin oyle dilekçe verin dediler!!!!! şaşırdım ve bunu diyen müdür yardımcısının yanına gittim biz yaptık problem oldu galiba sizin bilginiz yok bir yanlışlık olmasın dedim niye oyle olmuş ,yapın olabilir dediler ve yerime eşim baktı. birdaha yıllık izin aldım bu seferde aradılar eşiniz baksın diye o da izne ayrılacaktı olmaz dedik.dün izin dilekcesi verdim ve müdürlük aramadan yerime bakacak kişi olarak eşimim bildirdim möüdürlük aradı ve olmaz dedi daha önce oldu hemde 2 kez müdürlük tarafından talep edildi.yok olmuyormuş diyorlar burası bingöl kurallar ne olursa olsun müdürlük istediğini yapıyor anlayacagınız

aksaray sağlık müdürlüğünün de ordan bir farkı yok inan...
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni Başlık GönderCevap Gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım