Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 3786 online | Toplam Üye: 84245
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DOĞRU/YANLIŞ TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 31.10.2014 - 22:09:22 Cevaplanmayan mesajlar
Devlet Hizmet Yükümlülüğü(DHY)-Zorunlu Hizmet Süreleri
Yeni Başlık GönderCevap Gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
cresciente83
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 23.12.2012 - 01:41:59
Mesaj . Mesaj konusu : 
Mesaj Numarasi : NTQuMTk4LjQyLjEwNQ== | MTQxNDc4MjU2Mg==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

cerebrum80 demiş ki:
cresciente83 demiş ki:
jinji demiş ki:
http://www.memurlar.net/documents/library/dptilce.htm

Altıncı grup ilçe merkezlerine bağlı yerleşim yerlerinde 300
Beşinci grup ilçe merkezlerine bağlı yerleşim yerleri ile altıncı grup ilçe merkezlerinde 350,
Dördüncü grup ilçe merkezlerine bağlı yerleşim yerleri ile beşinci grup ilçe merkezlerinde 400,
Üçüncü grup ilçe merkezlerine bağlı yerleşim yerleri ile dördüncü grup ilçe merkezlerinde 450,
İkinci grup ilçe merkezlerine bağlı yerleşim yerleri ile üçüncü grup ilçe merkezlerinde 500,
Birinci grup ilçe merkezlerine bağlı yerleşim yerleri ile ikinci grup ilçe merkezlerinde 550,
Birinci grup ilçe merkezlerinde 600

bu bilgiler var ama değişiklik olup olmadığını bilmiyorum..

Ben de Ankara merkezde uzman hekimim ancak bu listede sınıflandırılamamış bölge diyor burası için, benim de DHY sürem 600 gün mü acaba bilen var mı?

bildiğim kadarıyla il merkezleri 600 gün olmalı dostum

Teşekkür ederim Wink
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni Başlık GönderCevap Gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım