Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 2200 online | Toplam Üye: 84039
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DOĞRU/YANLIŞ TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 25.10.2014 - 02:51:23 Cevaplanmayan mesajlar
Bu Mesaj 2011 tarihinde yazilmis,
icerikler ve bilgiler eksik veya yanlis olabilir !!!
Eskişehir Osmangazi Üni.de Yazılabilecek Bölümler??
Yeni Başlık GönderCevap Gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
DrAAA
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 15.11.2011 - 21:43:44
Mesaj . Mesaj konusu : Re:
Mesaj Numarasi : NTQuMTYxLjE5MS4yNTQ= | MTQxNDE5NDY4Mw==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

drozgrlk demiş ki:
ben geçenlerde bi arkadaşım için mikrobiyolojiye bakmaya gittiğimizde nisanda belki yazarım diye dermaya gittim. saat 16:20 idi ve ortada asistan yoktu. hemşire vardı bi tane doktor yokmu dedim saatine baktı yoo bu saatte burda kalmazlar dedi:) nasıl yani gece kimse yokmu falan dedik gece nöbete kalmıyorlar nöbetleri yok dedi o gün bugün hala şaşırıyorum valla:)

İcap nöbeti olduğunda sadece çağrıldığınızda gidersiniz, orda bulunmak zorunda değilsiniz. Bölümde şu an icap nöbeti tutuluyor.
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
sbilgin
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 15.11.2011 - 21:57:12

dahiliyesi hakkında güncel bilgiye sahip olan???
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
chuaresma
PROFESOR

PROFESOR

TarihTarih: 15.11.2011 - 22:02:24

Drrrtugba demiş ki:
Kendim için değil eşim için sordum. Bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim böylelikle burdaki arkadaşların da bilgisi olurrr

eskişehirin kızları güzel olur Very Happy
dikkat...

lost23420
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 15.11.2011 - 22:04:14

drozgrlk demiş ki:
ben geçenlerde bi arkadaşım için mikrobiyolojiye bakmaya gittiğimizde nisanda belki yazarım diye dermaya gittim. saat 16:20 idi ve ortada asistan yoktu. hemşire vardı bi tane doktor yokmu dedim saatine baktı yoo bu saatte burda kalmazlar dedi:) nasıl yani gece kimse yokmu falan dedik gece nöbete kalmıyorlar nöbetleri yok dedi o gün bugün hala şaşırıyorum valla:)

peki mikrobiyoloji hakkında neler söyleyebilirsiniz???
Başa dön
drasus
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 15.11.2011 - 22:57:28

gncl
Başa dön
drhasancelik
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 16.11.2011 - 00:50:36

esk prc hakkında bilgisi olan varmı..
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönderE-posta'yı gönder
Başa dön
dermaderma
Comez Tip Ogrencisi

Comez Tip Ogrencisi

TarihTarih: 16.11.2011 - 00:51:24

dermasında çok malign hocaların olduğunu duymuştum:( ve bu yüzden yazmaktan vazgeçmiştim.ama eskişehiri çok severim. bu yuzden bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirlermi acaba??????????
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
Lazoglu
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 30.03.2012 - 00:14:24

arkadaşlar osmangazi mezunuyum.öncelikle derması çok rahattır,stajdan hatırlıyorum teknoloji olarak da gerekli aletleri var(zaten ne kadar ne gerekir dermaya:))ftrsi on numaradır,asistanlar rahattır hocalar rahattır ftrde,kbb iyidir ama hocaları disiplinlidir.kardiyoloji çok yoğun olmasına rağmen tam teşekküllü çıkıyormuş bitiren.dahiliyesi asistan açısından rahattı.teorik olarak da ilerletebilirsiniz kendinizi.çocuktan uzak durun derim düşününlere,gözü de vasat.ek sorunuz olursa elimden geldiğince yanıtlarım
Başa dön
26speedy26
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 31.03.2012 - 12:23:54

2012 YILINININ ESOGUSUNU ANLATABİLİRİM ARKADAŞLAR, DAHİLİYE ÇÖMEZİ 10 NÖBETLE BAŞLAR GİTTİKÇE AZALIR ZATEN NİSANA 8 KADRO AÇILDI, ASİSTAN SAYISI FAZAL İŞ YÜKÜ AZDIR..ORTOPEDİ YOĞUN GEÇER ACİLDEN VAKA ALINIR,PRATİK ÇOK FAZLADIR,GÖZDE VAKA SON YILLARDA VERİLMEYE BAŞLANIR,ÜROLOJİNİN ORTAMI GERÇEKTEN ÇOK İYİDİR, HOCALAR DA ASİSTANLAR DA ÇOK KAFADIR, ACİLİ SIKINTILI SANCILIDIR. MALİGN HOCALAR VAR 2 TANE YAZIK ÇOK İYİ İNSANLARI CANLARINDAN BEZDİRMİŞLİKLERİ VAR.GENEL CERRAHİ DE YOĞUNDUR AMA ASİSTAN İLK YILLARDAN VAKA YAPMAYA BAŞLAR,ÇÜNKÜ ADAM SAYISI AZDIR, HOCALAR BOĞMAZ,VAKAYI BIRAKIRLAR ERKENDEN. KADIN DOĞUMUN ESKİ HALİNDEN ESER YOK, ÇÜNKÜ ESKİ JENERASYONUN TAMIMININ SÜRESİ BU KASIMDA DOLUYOR, YANİ ALTTAN GELENLERLE ARKADAŞ ORTAMINDA GEÇİYOR ARTIK VİZİTLER. ESKİDEN OLAN EZİYETLERDEN HİÇ BİRİ KALMADI.YANDALCILAR VE 2 GENÇ HOCA GELİNCE ASİSTAN ÜZERİNDEKİ YÜK İNANILMAZ AZALDI. YENİ NESİL HOCALAR DA VAKAYI SANA BIRAKIYOR. ARKADAS ORTAMI OLUYOR HOCALARLA ARANIZDA. KONGRELERE KALABALIK KADROYLA GİDİLİYOR, KİMSE KİMSEYİ RENCİDE ETMİYOR.
Başa dön
Sanfilippo
Basasistan

Basasistan

TarihTarih: 31.03.2012 - 15:33:27

26speedy26 demiş ki:
2012 YILINININ ESOGUSUNU ANLATABİLİRİM ARKADAŞLAR, DAHİLİYE ÇÖMEZİ 10 NÖBETLE BAŞLAR GİTTİKÇE AZALIR ZATEN NİSANA 8 KADRO AÇILDI, ASİSTAN SAYISI FAZAL İŞ YÜKÜ AZDIR..ORTOPEDİ YOĞUN GEÇER ACİLDEN VAKA ALINIR,PRATİK ÇOK FAZLADIR,GÖZDE VAKA SON YILLARDA VERİLMEYE BAŞLANIR,ÜROLOJİNİN ORTAMI GERÇEKTEN ÇOK İYİDİR, HOCALAR DA ASİSTANLAR DA ÇOK KAFADIR, ACİLİ SIKINTILI SANCILIDIR. MALİGN HOCALAR VAR 2 TANE YAZIK ÇOK İYİ İNSANLARI CANLARINDAN BEZDİRMİŞLİKLERİ VAR.GENEL CERRAHİ DE YOĞUNDUR AMA ASİSTAN İLK YILLARDAN VAKA YAPMAYA BAŞLAR,ÇÜNKÜ ADAM SAYISI AZDIR, HOCALAR BOĞMAZ,VAKAYI BIRAKIRLAR ERKENDEN. KADIN DOĞUMUN ESKİ HALİNDEN ESER YOK, ÇÜNKÜ ESKİ JENERASYONUN TAMIMININ SÜRESİ BU KASIMDA DOLUYOR, YANİ ALTTAN GELENLERLE ARKADAŞ ORTAMINDA GEÇİYOR ARTIK VİZİTLER. ESKİDEN OLAN EZİYETLERDEN HİÇ BİRİ KALMADI.YANDALCILAR VE 2 GENÇ HOCA GELİNCE ASİSTAN ÜZERİNDEKİ YÜK İNANILMAZ AZALDI. YENİ NESİL HOCALAR DA VAKAYI SANA BIRAKIYOR. ARKADAS ORTAMI OLUYOR HOCALARLA ARANIZDA. KONGRELERE KALABALIK KADROYLA GİDİLİYOR, KİMSE KİMSEYİ RENCİDE ETMİYOR.

spidi sen de bana inatla aileme yok olmaz dediğim osmangazi khd u cazip kıldın, kafamın ucuna da olsa soktun ya, helal olsun diyorum, başka da birşey diyemiyorum:) nisanda gelirsem tanısırız sevgili kıdemlim, saygılar
(bir de bana isterseniz özelden, isterseniz buradan, döner durumuyla ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim)
Başa dön
talhabaran
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 31.03.2012 - 18:19:10

26speedy26 demiş ki:

ben de esogu mezunuyum khd hiç dedigin gibi değil aksine batakhane gibi bir yer ayda 15 nöbet çömez tutar bütün servis çömeze aittir hocadan azar da işitirsin rencide edici laf da yersin khd u ovmeyin gereksiz yere yazılacak bir sürü tıp fakultesi varken 4 senenizi heba etmeyin derim burda
Başa dön
26speedy26
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 31.03.2012 - 21:07:01

hem esogu mezunu hem de esogu kadın doğumu kazanmış biri olarak bunları yazıyorsam vardır bi bildiğim...kendim gözlemledim kaç yıldır eskisiyle şu an arasında dünya kadar fark var. eskiden çömezi bakalım kaçınca odada ağlatırız diye iddiaya girermiş kıdemliler..şimdi ise bunu unutmyalım bunu eksik bırakmayalım diye gayet insani tavırla vizit veriliyor .bunu benden daha iyi hiç kimse bilemez... ben stajyerken dosyaları havaya atarlardı dosya düzensiz diye şimdi ses bile yükselmiyor..çünkü olması gereken buydu normal insani ilişkileri oturttuk çok şükür.sizin bildiğiniz ne zamanlarsa anlattıklarınız o zaman için doğru... yıl 2012 ...değişmeyen tek şey değişimdir...ben mezun olduğum yeri madem o kadar batakhaneydi niye yazardım ki...anlatmaya çalıştığım yeni dönemden çok memnunum, eskiyi bildiğim için bunu çok güzel değerlendirebiliyorum.benim ortamım olduğu için doğruları yazmak adına yazdım.. isteyen yazar gelir isteyen tabi ki gelmez..yalan söyleyecek halim yok..bnm adımı övgüyü hakeden bi bölüm,perinatoloji,genel jinekoloji,onkoloji,menapoz,ürem ağlısğı,ürojinekolojisi ile her başlığın köklü olduğu az sayıdaki ünilerden biri..sadece kadın doğum değil dier bölümler için de gözlemlerimi paylaştım ayrıca
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
talhabaran
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 01.04.2012 - 00:05:40

o dönemleri ben de çok iyi biliyorum ama daha 1 sene öncesine kadar mete hocanın özgül asistanı ağlata ağlata bölümden uzaklaştırdıgını cok da iyi biliyorum benim kazanma ihtimali olan arkadaslara tavsiyem aman uzak durun emin olun can çıkar huy çıkmaz...
Başa dön
26speedy26
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 01.04.2012 - 13:40:23

özgül istifa edip zekai tahir burak a gitti, ama istifa neden,i mete değildi. kendi eş kıdemlisi ile olan küslüğüydü....araları bi bozuldu, sonra da düzelmedi:( o da çok da doğru bi hamle yaptı mutlu olmadığı ortamdan gitti...neyse özele girmeyelim. bnm düşüncem ve gözlemlerim budur. daha da bilgi almak isteyen olursa yazarım. hoşçakalın
Başa dön
uykusuzfaik
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 01.04.2012 - 15:10:52

pekala ftr si hakkında detaylı bilgisi olan varmıdır acep
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni Başlık GönderCevap Gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım