Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 3459 online | Toplam Üye: 82338
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DHY TERCİH TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 22.08.2014 - 22:37:21 Cevaplanmayan mesajlar
Bu Mesaj 2007 tarihinde yazilmis,
icerikler ve bilgiler eksik veya yanlis olabilir !!!
Evlenilecek Erkek Modeli
Yeni Başlık GönderCevap Gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
droop
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 11:49:09
Mesaj . Mesaj konusu : Evlenilecek Erkek Modeli
Mesaj Numarasi : NTQuODEuODMuMTM2 | MTQwODczNjI0MQ==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

Bence insan olsun, yeter.. Smile

1-Boyu en ideal 1.75 olacak öyle yolda yürürken ne dev gibi durmalı ne de ufacık..

2-renkli gözlü olmalı. ama çok açık renk değil. bakışı daha önemli. çakmak çakmak bakarken yumuşayıp eritebilmeli

3-hafif bi top sakal yada kirli sakal olmalı. Tüysüz kesinlikle olmamalı. Temiz ve kısa traş tercih sebebidir.

4-Eller bakımlı temiz olmalı. Ne büyük nede tombul olmamalı. Kolları sert ve adeleli, koluna girince hatuna gücünü hissettirmeli

5-kesinlikle ama kesinlikle vücut çalışmış OLMAMALI! pek çok kız siz erkeklerin sandığının aksine şiş vücut sevmez. sakin mütevazi ama sert ve sarkmayan bir vücut gibisi yoktur.

6-popoya ve bacaklara dikkat. atletik olmasada hantal olmayacak.

7-sarışın kumral olabilir ama kesinlikle koyu esmer olmamalı. Dişler beyaz ve temiz olmalı, tercihen sigara içmeyecek.

8-Güzel kokacak. sık sık duş alacak. kendine özgü kaliteli bir parfümü olacak öyleki hatun kısmı nerde o kokuyu alsa erkeğini hatırlayacak.

9-çok etli yada çizgi gibi incecik dudaklı olmaz. alt biraz kalın üst dudak biraz ince .. kulağındaküpe olabilir. olmasada önemli olmaz:)

bunlar az çok dış görünüş huyuna suyuna gelince...

1-eğitimli. en az 4 yıllık adam gibi bir lisans eğitimi olmalı. Öyle uluslar arası ilişkiler olmasada su ürünleride olmamalı.

2-biz kızlar arabaya paraya bayılırız sanırsınız. alakası yok desem. adam gelecek vadetsin. eğitimli olsun, hırslı çalışkan olsun yeter. o hayatını kazanır zaten. kaliteli hatun kaliteli adam bulunca sabreder destek olur..

3-iyi modern görüşlü ailesi olsun. Bİ KAHVE İÇMEYE BİZE GELEBİLSİN. Annemle tanışssın. Kal gelmesin!Smile

4-arkadaşlarımı sevsin. Benim geçmişimle çocukluk resimlerimle ilgilensin.

5-kendi arkadaşlarıyla tanıştırsın. Halı saha maçına götürsün.

6-çocukları sevsin.. Bu çok önemli. Şevkatli erkek çocuk yanında belli olur.

7-KARAKTERLİ OLSUN. KENDİNİ KULLANDIRMASIN. GİRDİĞİ ORTAMDA ADAM SAYILSIN.

8-sert olsun kuralları olsun. tamam göbeği açık vs falan giydirmesin ama herşeyin orta yolunu da bulabilsin. İkna edici olsun. Tatlı tatlı dediğini yaptırsın.

9-hatununu deli gibi sevsin. BAŞKASINDA GÖZÜ OLMASIN. sevdiğini ara sıra belli etsin

10-hatunun sağlığıyla ilgilensin.ayın belli günlerinde anlayışlı olun.

11-kıskanç olsun

12-adam olsun. kızdımı vursun masaya yumruğunu. ama hatalıysa da özür dilemeyi bilsin

13-kesinlikle çiçek göndermeyi ve hediye almayı unutmasın (yılda iki çiçek bi böcek sizi öldürmez dimi beyler?)

14-önemli günleri unutmasın.

15-saçımızı kestirip boyatınca dalga geçmesin iltifat etsin.

16-eski kız arkadaşlarıyla kesinlikle görüşmesin.

17-müzik konser kitap fuarı nedir bilsin yeri gelince evde mısır patlatıp maç dvd izleriz ama bazen de gece çıkıp hafif çakırkeyif olmayıda bilsin

18-asosyal olmasın

19-delikanlı olsun. sevmiyosa uzatmasın. eğlence peşindeyse hatunun canını yakmasın. günahını almasın..

20-bekaret konularında çok tutucu olmasın. ne kızlar vardır. el deymemiştir ama kızın ruhu kaşardır. elinden geçmediği adam kalmamıştır. ne kızlar vardır, kötü bir deneyim geçirmiştir ama senin için de, çocukları içinde yeri gelir ölür. akıllı olun. herkesi ayrı ayrı değerlendirin. ayağınıza gelen fırsatı tepmeyin
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
dtgucu
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 11:53:09
Mesaj . Mesaj konusu : 

herkes muzdarip kadın erkek ilişkisi konusunda ama sen bayağı yaralısın galiba Rolling Eyes
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
laila
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 03.02.2007 - 12:37:09
Mesaj . Mesaj konusu : 

Adam dediğin cesur olacak!Baktımı şöyle karşıdan,için titreyecek için.
Ayaklarında bir dermansızlık,seni alıııp götürecek.
Adam dediğin;
Sana ihtiyacım var demeyi bilecek.Seviyorsa seviyorum var mı,diyebilecek.Korkmayacak ne aşksızlıktan ne parasızlıktan ne senden ne başkasından...

Öyle sümüklü böcek gibi yapışmayan cinsten,kalabalıklarda gözlerini senin üzerinden ayırmayan.Tamam sigaranı O yakacak,kapıyı sana O açacak,şarabı senin için ilk O tadacak,kibar olacak kısaca asla yapışık ikiz değil.Oturup kalkmasını, kültür yapmasını,iki maç anlatmasını,ekonomiyi,siyaseti bilecek... Misal;Atatürkten sonraki 4 cumhurbaşkanını sayabilecek tereddütsüz...

Vizyonu olacak vizyonu,televizyondan bakmayacak hayata.İki laf ettiğinde bileceksin ki anlamış da başka konuya atlamış bile.Uyuşuk olmayacak adam dediğin leb demeden leblebiyi yutacak.Sabah saati kurmadan kalkabilecek ve çoraplarını nereye koyduğunu bildiğinden sabahları debelenmeyecek,titiz değil ama,bir kadına ihtiyacı olmadan da yaşayabileceğini gösterecek.

Adam dediğin sihirli olacak azıcık,ruhuna ulaşmayı öğretecek.Biraz da kıskanç olacak,vurdu mu ses getirmeyecek ama vurmaktan beter edecek gözleriyle...öyle bir adam işte...Arada sırada dokunmayacak sana.Aramayacak.Mavi bir kaç gömleği olacak illaki senin ütülediğin.Merak edeceksin merak,öyle lök diye burnunun dibinde bitivermeyecek.İnsanın iyi hali var kötü hali var,sende bazen görmek istemeyeceksin, anlayacaaaaak..
Adam dediğin,güdümlü değil eğitimli olacak.Okuduğunu anlayacak,bilmediğine bilmiyorum diyebilecek,sallamayacak özet...Lügatında -haklısın-doğru-evet-gidelim-yapalım-merak etme-sen üzülme- olacak.-üzgünüm-yorgunum-belki-yarın-olmaz olmayacaaaaak...Kasımpatı gibi açılıp saçılmayacak.Bacakları kalınsa,yazın güneşin altında uzun paçalı don ve naylon terlik giymeyecek
Adam dediğin bir söylediği sözü unutmayacak,geri almayacak,temcit pilavı gibi çıkarıp çıkarıp höykürmeyecek. Utanmayacak,arlanmayacak,başkasının karısına da yan gözle bakmayacak.Azıcık namuzsuz olacak tamam ama o namussuzluğu ancak ve ancak senin uğruna,değerleri ve onuru uğruna kullanacak...

Adam dediğin anlayacak içkiden yemekten...Balığın yanına rakıyı,şarabın yanına peyniri,viskinin yanına çikolatayı koyacak.Viskiyi sek,neskafeyi sütsüz, tekilayı tek içişte bitirecek.Sert olacak sert adam dediğin,sözünü sakınmayacak,koydu mu yumruğunu masaya,bileceksin ki susman gerek...Adam dediğin öküz olmayacak ama hiçbir treni de kaçırmayacak.Geç kalmayacak,zamanından öncede yola düşmeyecek,program delisi değil,tam karar gelecek.

Yemek masasında koltuğunu tutacak ama yılışmayacak salya sümük.Ağlayacak omzunda yeri gelecek ama sana abanmayacak.-sen yoksan ölürüm- acitasyonu yapmayacak.At gözlüğü takıp gezmeyecek sağda solda...Kavun peynir yiyecek yemek olmadığında.Sushi'yi de deneyecek ama.Yeniliğe açık olacak her daim,yemem diye tutturmayacak.

Adam olacak adam...Odun gibi çıtır çıtır değil,kömür gibi için için yanacak içinde.Şefkat olacak adam dediğin anlıyor musun?Gönlünü almasını,sinirini çözmesini,seni memnun etmesini bilecek.Yan gözle şöyle bir süzmesiyle için eriyecek..

'Kırıldım,yamuldum,küstüm,konuşmam'demekle olmaz.Neyse sorun çözecek,ertelemeyecek.Bilecek hayatın kurtarılası anları olduğunu ve o anı bir daha geriye saramayacağını.

Adam dediğin iyi araba kullanacak kardeşim!Direksiyon hakimiyeti,yön kabiliyeti 100'de 1500 olacak.Bastımı gaza saçların savrulacak,bir iki manevrayla parkediverecek arabayı,mel mel bakmayacak..

Valla bence adam dediğin güzel öpecek başka yolu yok.-tarif edemiycem-.
İçki içecek kardeşim sigara da.Dünyevi zevkleri tadacak birkere.Hangi ortama ne gider bilecek.Oynamayacak öyle artist gibi,kıkırdamayacak kadın gibi,kocaman kahkahalar savuracak etrafa kendinden emin.

Demem o ki;adam adam olacak,adam gibi adam dedikleri..SATGILAR:)
Başa dön
dtgucu
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 12:41:08
Mesaj . Mesaj konusu : 

sen deli kadir desene kısaca
Başa dön
TriNiTi
DrTus Moderatoru

DrTus Moderatoru

TarihTarih: 03.02.2007 - 12:45:13
Mesaj . Mesaj konusu : 

çokmu şey istiyorsunuz bana mı öyle geldi?
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönderE-posta'yı gönder
Başa dön
laila
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 03.02.2007 - 12:52:23
Mesaj . Mesaj konusu : 

deli meli süper ama..biliyorum cok seyy istıorumm Embarassed Wink
Başa dön
dtgucu
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 12:53:50
Mesaj . Mesaj konusu : 

laila demiş ki:
deli meli süper ama..biliyorum cok seyy istıorumm Embarassed Wink

adamın hası idolüm Laughing
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
drcem2003
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 03.02.2007 - 13:00:51
Mesaj . Mesaj konusu : 

Bayan olarak helede bir de doktorsanız rüyanızda bile tüm bu ozelliklere sahip erkegi gorme ihtimalınızın olmadıgını dusunuyorum..he he gercekler bazen insanı uzer. Brad pit de bile bu ozellikleri bulmanız zor onunla arkadas olma olasılıgınz ne kadarsa yazılanlardakı gıbı erkegı bulma olasılıgınızda o kadardır en fazla.
Başa dön
laila
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 03.02.2007 - 13:07:53
Mesaj . Mesaj konusu : 

saol drcem yarama tuz bastın cry
Başa dön
drcem2003
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 03.02.2007 - 13:12:18
Mesaj . Mesaj konusu : 

laila demiş ki:
saol drcem yarama tuz bastın cry

Gercekler boyle oldukca yakısıklı biri olsamda bunların hepsi bir arada imakansızzzzzzzz.
Başa dön
clipper
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 13:14:36
Mesaj . Mesaj konusu : 

laila demiş ki:
Adam dediğin cesur olacak!Baktımı şöyle karşıdan,için titreyecek için.
Ayaklarında bir dermansızlık,seni alıııp götürecek.
Adam dediğin;
Sana ihtiyacım var demeyi bilecek.Seviyorsa seviyorum var mı,diyebilecek.Korkmayacak ne aşksızlıktan ne parasızlıktan ne senden ne başkasından...

Öyle sümüklü böcek gibi yapışmayan cinsten,kalabalıklarda gözlerini senin üzerinden ayırmayan.Tamam sigaranı O yakacak,kapıyı sana O açacak,şarabı senin için ilk O tadacak,kibar olacak kısaca asla yapışık ikiz değil.Oturup kalkmasını, kültür yapmasını,iki maç anlatmasını,ekonomiyi,siyaseti bilecek... Misal;Atatürkten sonraki 4 cumhurbaşkanını sayabilecek tereddütsüz...

Vizyonu olacak vizyonu,televizyondan bakmayacak hayata.İki laf ettiğinde bileceksin ki anlamış da başka konuya atlamış bile.Uyuşuk olmayacak adam dediğin leb demeden leblebiyi yutacak.Sabah saati kurmadan kalkabilecek ve çoraplarını nereye koyduğunu bildiğinden sabahları debelenmeyecek,titiz değil ama,bir kadına ihtiyacı olmadan da yaşayabileceğini gösterecek.

Adam dediğin sihirli olacak azıcık,ruhuna ulaşmayı öğretecek.Biraz da kıskanç olacak,vurdu mu ses getirmeyecek ama vurmaktan beter edecek gözleriyle...öyle bir adam işte...Arada sırada dokunmayacak sana.Aramayacak.Mavi bir kaç gömleği olacak illaki senin ütülediğin.Merak edeceksin merak,öyle lök diye burnunun dibinde bitivermeyecek.İnsanın iyi hali var kötü hali var,sende bazen görmek istemeyeceksin, anlayacaaaaak..
Adam dediğin,güdümlü değil eğitimli olacak.Okuduğunu anlayacak,bilmediğine bilmiyorum diyebilecek,sallamayacak özet...Lügatında -haklısın-doğru-evet-gidelim-yapalım-merak etme-sen üzülme- olacak.-üzgünüm-yorgunum-belki-yarın-olmaz olmayacaaaaak...Kasımpatı gibi açılıp saçılmayacak.Bacakları kalınsa,yazın güneşin altında uzun paçalı don ve naylon terlik giymeyecek
Adam dediğin bir söylediği sözü unutmayacak,geri almayacak,temcit pilavı gibi çıkarıp çıkarıp höykürmeyecek. Utanmayacak,arlanmayacak,başkasının karısına da yan gözle bakmayacak.Azıcık namuzsuz olacak tamam ama o namussuzluğu ancak ve ancak senin uğruna,değerleri ve onuru uğruna kullanacak...

Adam dediğin anlayacak içkiden yemekten...Balığın yanına rakıyı,şarabın yanına peyniri,viskinin yanına çikolatayı koyacak.Viskiyi sek,neskafeyi sütsüz, tekilayı tek içişte bitirecek.Sert olacak sert adam dediğin,sözünü sakınmayacak,koydu mu yumruğunu masaya,bileceksin ki susman gerek...Adam dediğin öküz olmayacak ama hiçbir treni de kaçırmayacak.Geç kalmayacak,zamanından öncede yola düşmeyecek,program delisi değil,tam karar gelecek.

Yemek masasında koltuğunu tutacak ama yılışmayacak salya sümük.Ağlayacak omzunda yeri gelecek ama sana abanmayacak.-sen yoksan ölürüm- acitasyonu yapmayacak.At gözlüğü takıp gezmeyecek sağda solda...Kavun peynir yiyecek yemek olmadığında.Sushi'yi de deneyecek ama.Yeniliğe açık olacak her daim,yemem diye tutturmayacak.

Adam olacak adam...Odun gibi çıtır çıtır değil,kömür gibi için için yanacak içinde.Şefkat olacak adam dediğin anlıyor musun?Gönlünü almasını,sinirini çözmesini,seni memnun etmesini bilecek.Yan gözle şöyle bir süzmesiyle için eriyecek..

'Kırıldım,yamuldum,küstüm,konuşmam'demekle olmaz.Neyse sorun çözecek,ertelemeyecek.Bilecek hayatın kurtarılası anları olduğunu ve o anı bir daha geriye saramayacağını.

Adam dediğin iyi araba kullanacak kardeşim!Direksiyon hakimiyeti,yön kabiliyeti 100'de 1500 olacak.Bastımı gaza saçların savrulacak,bir iki manevrayla parkediverecek arabayı,mel mel bakmayacak..

Valla bence adam dediğin güzel öpecek başka yolu yok.-tarif edemiycem-.
İçki içecek kardeşim sigara da.Dünyevi zevkleri tadacak birkere.Hangi ortama ne gider bilecek.Oynamayacak öyle artist gibi,kıkırdamayacak kadın gibi,kocaman kahkahalar savuracak etrafa kendinden emin.

Demem o ki;adam adam olacak,adam gibi adam dedikleri..SATGILAR:)

Hayata küsmemek gerek; bu olasılıklar her zaman vardır.
Başa dön
belizzz
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 13:34:36
Mesaj . Mesaj konusu : 

Ben şöyle düşünüyorum;tamam mutlaka belli kriterleri olmalı insanın ama çok şey de beklememek lazım.Sonra hayal kırıklığıyla geçer bi ömür.Şu yazılanlara bakınca erkekler haklı biraz galiba diye düşündüm.Kendi adıma konuşmak gerekirse elimdekinin kıymetini hep kaybedince anladım,o sırada daha fazlasını istemekle meşguldüm sanırım Sad Kimse dört dörtlük olmadığı sürece karşısındakinden böyle olmasını beklemeye hakkı yok bence.
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
FIRTINA
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 13:35:08
Mesaj . Mesaj konusu : 

...

En son FIRTINA tarafından 02.03.2007 - 01:45:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Başa dön
clipper
Comez Asistan Dr.

Comez Asistan Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 13:40:45
Mesaj . Mesaj konusu : 

FIRTINA demiş ki:
laila ve droop söylediğiniz gibi biri vardı hayatım da,tam bende sizin gibi düşünüyordum.

işte yok diye düşündüğüm insan karşıma çıktı ve ona tüm kalbimi açtım.tüm benliğime aldım onu ama gidişat çokta beni memnun edecek şeklde olmadı.

şuan onunla bir beraberliğim yok,çok kırıldım ve yaralandım.
o yaptıklarından çok pişman,beni sevdiğine inanıyorum ama içim de öyle şeyler kopmuş ki,tekrardan ona tamam bir kez daha seninle varım diyemiyorum.

bazen herşeye rağmen düzeltmek istiyorum ama içimde o eski heyecanım ve tutkum yok.

belki birazda korkuyorum tekrardan bir hayal kırıklığı yaşarım diye,arkadaşlık yada sevgili dönemi olamaz gibi geliyor artık.kaderimde yazılı olan kişi oysa şayet vakti zamanı geldiğinde olacaktır diye düşünüyorum.

drcem2003,ben tıp okuyorum ve kısmet olursa mezun olunca doktor olcam.rüyamızda görme ihtimalini vermediğin kişi şuan yanıbaşımda ama bu seferde ben koptum.

yani hayatın insana sunacağı sürprizler ve güzellikler bilinemez.

bu arada bahsettiğim kişi doktor değil edebiyat öğretmeni.

Bir şeylerin kopması önemli değil. İlla ki aşkla devam edecek diye bir şart olmamalı. Sevgi de yeterli olabilir. Aşk zaten iyileşince geçiyor.
Başa dön
FIRTINA
Kidemli Asistan Dr.

Kidemli Asistan Dr.

TarihTarih: 03.02.2007 - 13:43:51
Mesaj . Mesaj konusu : 

teşekkür ederim clipper ama bilmiyorum,biraz zaman geçsin istiyorum.belki acılar küllenir geriye güzel şeyler kalır.
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni Başlık GönderCevap Gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com Bu site Uzm.Dr.Rıza Eröksüz tarafından kurulmuştur
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım