Ana Sayfa
         Kayıt Ol Şifremi Unuttum SMS Onay Şu an 3982 online | Toplam üye: 100876
FORUMLARDA ARAMA YAP

PORTAL FORUMLAR DOĞRU/YANLIŞ TUS-QUIZ HASTANE REHBERİ İLANLAR SORU - CEVAP DOSYALAR VİDEO
SSS SSS Arama Arama Üye Listesi Üye Listesi Kullanıcı Grupları Kullanıcı Grupları Profil Profil Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın Kayıt Kayıt Giriş Giriş
Geçerli Zaman: 24.01.2017 - 16:11:22 Cevaplanmayan mesajlar
4924teyken tusu kazanmak
Yeni Başlık GönderCevap Gönder
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
cananozd
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 11.01.2017 - 23:00:31
Mesaj . Mesaj konusu : 4924teyken tusu kazanmak
Mesaj Numarasi : NTQuMTYxLjIwMC4xNzA= | MTQ4NTI2MzQ4Mg==
Yoneticiye Bildir ! Alıntıyla Cevap Ver

Bu basligi sosyal medyada paylas...

4924te çalışırken üniversite hastanesini kazandım,asistanlığa geç başlamak istemiyorum.Usulüne uygun bir şekilde 657ye dönmek için dilekçeyi en geç ne zaman vermek gerekir? 4924teyken hastaneye başvuru yapabilir miyim?
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder
Başa dön
adembjk1
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 11.01.2017 - 23:07:54
Mesaj . Mesaj konusu : Re: 4924teyken tusu kazanmak

Nisan TUS'unda ben 4924lü olarak TUS'u kazanmıştım. Başvuru sırasında kazandığım üni personel daire başkanlığına özellikle 4924lü olduğumu belirttim hiç sıkıntı yok dediler. Evrakları yolladım ve beklemeye başladım. Herkes pbs'e düştüğü halde ben bir türlü düşmedim. defalarca üni personel daireyi aradıktan sonra 4924lü olduğum için muvafakatımın gerçekleşemediğini söylediler. bu arada 2 ay geçmiş oldu. 2 ay da 4924 için bekledim araya 15 temmuz girdi falan derken. Ben kazandığım yere başlayamadan eylül tusuna girmiş oldum.

Velhasılı gecikmek istemiyorsan biran önce 657e geç. çünkü 657 olmadan ataman gerçekleşemiyor
Başa dön
Drtus Reklam

TarihTarih: 13.10.2009
. Mesaj konusu : DrTUS Reklam

Başa dön
cananozd
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 11.01.2017 - 23:21:23

adembjk1 demiş ki:
Nisan TUS'unda ben 4924lü olarak TUS'u kazanmıştım. Başvuru sırasında kazandığım üni personel daire başkanlığına özellikle 4924lü olduğumu belirttim hiç sıkıntı yok dediler. Evrakları yolladım ve beklemeye başladım. Herkes pbs'e düştüğü halde ben bir türlü düşmedim. defalarca üni personel daireyi aradıktan sonra 4924lü olduğum için muvafakatımın gerçekleşemediğini söylediler. bu arada 2 ay geçmiş oldu. 2 ay da 4924 için bekledim araya 15 temmuz girdi falan derken. Ben kazandığım yere başlayamadan eylül tusuna girmiş oldum.

Velhasılı gecikmek istemiyorsan biran önce 657e geç. çünkü 657 olmadan ataman gerçekleşemiyor

4924lüyken ismimizin çksy'ye düşmeyeceğini duymuştum, ama emin olamadığım kısım dilekçeyi bir an önce versem bile daha 657ye dönüşüm gerçekleşmemiş olursa o dönemde hastaneye başvuru yapmamda sıkıntı olmaz değil mi?
Başa dön
MDTok
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 11.01.2017 - 23:44:13

657ye kayıttan sonra da gecsek olur mu? Çünkü kaydolurken vereceğimiz belgede sözleşmeli olduğumuz yazacak?
Başa dön
adembjk1
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 12.01.2017 - 00:37:25
Mesaj . Mesaj konusu : 

657e geçmeniz bi hayli vakit alacak o yüzden kayıt dönemini kaçırmamak için mecbur 4924 olarak kayıt yapacaksınız zaten. Ayrıca 4924 lü olmanız kayıt yapmanıza engel değil ama 657 olmadan çkys ye düşmezsiniz
Başa dön
grki
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 12.01.2017 - 00:57:05

cananozd demiş ki:
adembjk1 demiş ki:

4924lüyken ismimizin çksy'ye düşmeyeceğini duymuştum, ama emin olamadığım kısım dilekçeyi bir an önce versem bile daha 657ye dönüşüm gerçekleşmemiş olursa o dönemde hastaneye başvuru yapmamda sıkıntı olmaz değil mi?
Bende bunu merak ediyorum.. Usulüne uygun istifa etsek 4924ten, 2ay bekleme süresi var. Bu süreçte kazandığımız yere başvurabiliyor muyuz?
Başa dön
makti
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 12.01.2017 - 00:57:46
Mesaj . Mesaj konusu : Re:

2 sene evel bende 4924 ten tusu kazandım. Hemen başlamak istiyorsan eğer usulüne uygun olmayan şekilde 4924 ten istifa ettiğine dair dilekçe yazıp personel işlerine ver. Bizzat kendin götür elden ver başhekim de imazalaması gerekiyordu galiba. Sonra üniversite ye adın geldiğinde git kaydını yap. Ondan sonra bir iki hafta içinde başlarsın. Üniversite de çkys yok adını düşmeZ. Bizim sonuçlar haziran da beli olmuştu ben 6 temmuzda başlangıcımı yapmıştım. Diğer şekilde olursa 3 ay falan beklemek Zorundasın
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönderE-posta'yı gönder
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
makti
Stajer Dr.

Stajer Dr.

TarihTarih: 12.01.2017 - 00:59:49

Aman ha 657 ye geçme eğer hemen başlamak istiyorsangeçmek için zaten 2 ay bekleme süresi var geçtikten sonrada beklersin daha
Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönderE-posta'yı gönder
Başa dön
cananozd
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 12.01.2017 - 01:06:45

makti demiş ki:
2 sene evel bende 4924 ten tusu kazandım. Hemen başlamak istiyorsan eğer usulüne uygun olmayan şekilde 4924 ten istifa ettiğine dair dilekçe yazıp personel işlerine ver. Bizzat kendin götür elden ver başhekim de imazalaması gerekiyordu galiba. Sonra üniversite ye adın geldiğinde git kaydını yap. Ondan sonra bir iki hafta içinde başlarsın. Üniversite de çkys yok adını düşmeZ. Bizim sonuçlar haziran da beli olmuştu ben 6 temmuzda başlangıcımı yapmıştım. Diğer şekilde olursa 3 ay falan beklemek Zorundasın

4924ten 657ye dönmeden direkt memuriyetten istifa edersem ohaldeyken sıkıntı çıkabilir diye düşünmüştüm bir de güvenlik soruşturması işi net değil herhalde? 657ye tabi olmazsam soruşturmayı da beklemek zorunda kalabilirim riske atmış olacağım o şekilde sanki
Başa dön
drdrag
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 12.01.2017 - 01:08:56
Mesaj . Mesaj konusu : 

4924'ten usulüne uygun istifa edersek mi uzun sürer yoksa hicbirsey yapmadan beklersek mi
Başa dön
cananozd
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 12.01.2017 - 01:17:17
Mesaj . Mesaj konusu : 

drdrag demiş ki:
4924'ten usulüne uygun istifa edersek mi uzun sürer yoksa hicbirsey yapmadan beklersek mi

hiçbir şey yapmadan beklersen atanamıyorsun.usulüne uygun istifa etmek de süreci biraz uzatıyor.usulsüz istifa seçeneğin var bir de,o süre açısından en kısası normalde ama şu dönemde nasıl olur bilmiyorum
Başa dön
burak619
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 12.01.2017 - 07:36:00

4924 te iken gitmeyi ne kadar uzatabiliriz kazandıgımız yere çok geçe kalırsak hakkımız yanar mı
Başa dön
Drtus Reklam

Başa dön
adembjk1
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 12.01.2017 - 12:16:22

4924 lü iken atanamazsınız. ya 657 e geçiceksiniz ya da daha hızlısı diğer arkadaşlarında söylediği gibi usule uygun olmayan şekilde istifa edeceksiniz. 4924 lü olmanız başvurmanıza engel değil. zaten istifa etmeyecekseniz mecbur 4924 lü olarak başvuracaksınız. çünkü siz 657 e usule uygun geçene kadar başvuru zamanı geçmişolur.

süreci ne kadar uzatabilirime gelince ben kazandığım yere başlayamadan bir sonraki tus a girmiş oldum. var hesabı sen yap
Başa dön
drdrag
Yeni Baslayan

Yeni Baslayan

TarihTarih: 13.01.2017 - 18:54:51

Sözleşmeden ayrılış dilekçesini yazdıktan bir süre sonra önceki dilekçemin işleme konulmasını istiyorum diye ikinci bir dilekçe yazmak gerekiyormuş. O süre 1 ay sonra mı 2 ay sonra mıydı?
Başa dön
Mesajları göster:    
Önceki başlık Önceki başlık
Yeni Başlık GönderCevap Gönder

Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

İletişim | Yasal Uyarı
DrTus.com © 2004 DrTus.com :: ilk ve tek tus portalı:: İletişim: info@drtus.com
Bu sitedeki dökümanlar ve yazılar, yazarlarına aittir. Sitedeki bilgiler izin alınmadan yayınlanamaz. Web Tasarım