Tip egitimiyle ilgili tum yazilarinizi burada paylasabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Değerli Meslektaşlarımız,

1. Aile Hekimliği Asistan Buluşması’nın 30 Mart 2013 tarihinde Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde düzenleneceğini duyurmak ve sizleri sempozyumumuza davet etmekten büyük onur duymaktayız. Kuruluşundan bu yana 20 ay geçen Şişli Etfal EAH Aile Hekimliği Kliniği, ESFAM’ın büyük desteği ile bu konuda bir ilki gerçekleştirmenin gururunu taşımaktadır. Sempozyumu düzenlememize olanak tanıyan ŞEEAH Yöneticisi Doç. Dr. Halil Alış'a da destekleri için çok teşekkür ederiz.

Bu sempozyumun ana teması disiplinimizi teslim edeceğimiz, geleceğimizin temsilcileri asistanlarımıza söz vermektir. Asistanlarımızın kürsüde olacağı, sorunlarını, beklentilerini samimi duygularla paylaşacakları, farklı birimlerde çalışan meslektaşlarının deneyimlerinden yararlanarak önemli konuları tartışma fırsatı bulacakları bir ortam yaratmayı amaçladığımız bu buluşmada onların sorunlarına tüm camiamızın sahip çıkacağını düşünüyoruz.

Amatör ruhla çıktığımız bu yolda sizlerin de desteği, varlığı, fikirleri, eleştirileri gelişmemize katkı sağlayacaktır. Artık bayrağı teslim edeceğimiz asistanların konuşma, bizlerin de salonlarda onları dinleme vakti geldiğini düşünüyor, Aile Hekimliği disiplininin bizden sonraki nesillerde daha güzel, sorunsuz ve hak ettiği yerlerde olabilmesi için Şişli Etfal kapılarını siz değerli meslektaşlarımıza açıyoruz. Katılımlarınız bizi onurlandıracak ve bize güç verecektir.

30 Mart 2013’de sizleri aramızda görmek dileğiyle
Saygılarımla

Doç. Dr. Dilek Toprak
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Aile Hekimliği Kliniği
Eğitim ve İdari Sorumlusu

http://www.esfam.org/ahab/
Kullanıcı avatarı
Hayırlı işler ne demek pek anlamadım ama :?:
Baslıgı güncelde tuttugunuz icin yine de tesekkürler
Benim sempozyumla alakam olmamakla birlikte Üniversitemizde bölümümüzün ciddi olarak desteklediği bizzat konusmacı asistan arkadaslarımın oldugu.Asistan arkadasların sorunları, eğitimimiz, tez ve farkli konularda tartısma ortamının yasanacagı güzel bir sempozyum olacağını düşünmekteyim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir