Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

Kullanıcı avatarı
devrimcidr yazdı:biz düşük maaş alıyoruz diyoruz onlar daha da düşürüyo.ben böle sistemin....kardeş ben bırakıyorum biraz kendinize saygınız varsa sizde bırakın.işin iyice cılkını çıkardılar.

Senle benle iş çözülmez ki,el ele vermedikten sonra.Birlik olmadıktan sonra neye yarar ama yine tepkinden dolayı tebrik ederim
Kullanıcı avatarı
ben gittim müdürlükte kavga ettim nedir .arkadaş bu diye ben 5000 nüfustan az bir ilçede tsm'de sorumlu hekimim önceden 20000 puan üzerinden hesaplanıyordu şimdi bu kriterlere göre ilçem küçük olduğu için bazı maddeleri yapamıyorum. hani başvuru olsa yapacam da ilçe küçük olduğu için talep yok. ve diyor ki eğer yoksa "0" verilir. böyle böyle 12000 puana düştük. ortalama 1000-1500 kesinti olacak. müdürlükte hocam sormayın bizde mağdur duruma düştük diyorlar
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar öncelikle talep gelmeyen bir maddeden "0" puan alınması gibi bir durum yok, bağlı olduğunuz müdürlük saçmalamış, Bursa'da öyle değil her konuda bakanlığa danışıp cevap alıyorlar, tam puan alınır denmiş. Zaten aksi saçmalık.

Bu performans muhabbetinin en kötü tarafı, zaten düzenli yapılan şeylerin tekrardan yazımı ve dosyalanması ile uğraşmak, onun dışında sıkıntı yok her yaptığınız iş yazılı tutanaklı olsun, en dandik işler bile, sorun çıkmaz, 20000'den en fazla 500-600 eksik kalırsınız, o da pek bi kesinti yapmaz bile

Bu performans kriterleri daha çok büyük ilçeleri vurdu, onların dönerleri oynayabilir çünkü iş sahaları ve miktarları çok fazla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir