Gecmis yillara ait tus sinav bilgi paylasimlari...
Kullanıcı avatarı
L_Lawliet yazdı:la düşmüşüm ben de. :) pbs'den bakabilirsiniz. Geçici Görevli Olduğu Dış Kurum değişmiş. Geçici Görev Ünvanı asistan olmuş

siz istifalımısınız?şu anda çalışıyormusunuz?
Kullanıcı avatarı
gudik yazdı:
L_Lawliet yazdı:la düşmüşüm ben de. :) pbs'den bakabilirsiniz. Geçici Görevli Olduğu Dış Kurum değişmiş. Geçici Görev Ünvanı asistan olmuş

siz istifalımısınız?şu anda çalışıyormusunuz?

çalışıyorum
Kullanıcı avatarı
arkadaşlar ege üniversitesini aradım.bakanlıktan yazı gelmedi dediler.zimmet sorgulamadan baktım hata veriyor. pbs'de kaydımı kabul ediyo ama yazdığım şifreyle giremiyorum.istifalı biri bişeyler öğrenirse bize de haber versin nolur...
Kullanıcı avatarı
ben de dusmusum.pbs den baktim.su anda zorunlu hizmet yerimdeyim.bundan sonra hangi yolu izlememiz gerekiyor?ayrilis yapmamiz gerekiyor mu?ayrilcagimiz yerdeki mi yoksa kazandigimiz yerdeki il saglik mudurlugune basvurmamiz gerekio?
Kullanıcı avatarı
mcdal00 yazdı:Arkadaslar bulundugum ilin saglik mudurlugunu aradim senet isi artk bizden deil genel sekreterlikten yapiliyor dendi
senet işini hiç sormasam mı diyorum karar veremedim. bizimkiler hiç birşeyden haberleri yok gibi duruyolar.ben sorsam şimdi sen git onu bi araştır bile diyebilirler :D
Kullanıcı avatarı
bekart yazdı:
fundikgland yazdı:
L_Lawliet yazdı:
bm2007 yazdı:
L_Lawliet yazdı:
bm2007 yazdı:ben de dusmusum.pbs den baktim.su anda zorunlu hizmet yerimdeyim.bundan sonra hangi yolu izlememiz gerekiyor?ayrilis yapmamiz gerekiyor mu?ayrilcagimiz yerdeki mi yoksa kazandigimiz yerdeki il saglik mudurlugune basvurmamiz gerekio?

ayrılış yapacağın yerdeki il sağlık müdürlüğünde senet imzalıyorsun

ben su anda doğuda mecburi hizmetteyim.kazandığım yer ise izmir.ben doğuda 2 tane kefil nerden bulayım:(kazandığımız yerdeki il sağlık mudurlugunde ya da noter huzurunda senet imzalanamıyor mu ki?

ben de izmir'i kazandım. aynı sorun bende de var. ben de 2 tane memur kefil bulamadım. seneti şu anda bulunduğun ilde imzalıyorsun. bu kesin sanırım. ama noter olayını bulunduğun şehirdeki il sağlık müdürüne bi sor

noter huzurunda imzalama olsa ne güzel olur.inş kabul edilir.benim kefillerden biri ablam olacak da ikinciye annemi nasıl kabul ederler bilemiyorum..
ablanız memeur sa kabul olur

ablam çalışan devlet memuru.biraz önce onla konuşuyodum.cnm ya tek sorun bu olsun hallederiz dedi ama ben onun benim yüzümden müşkül duruma düşmesini istemiyorum.onun için annemi 2.kefil olarak kabul etmelerini istiyorum :(
Kullanıcı avatarı
bekart yazdı:
bm2007 yazdı:su anda kazandığım yerın uzmanlık öğrenci işleri birimiyle konuştum.bıze ancak su anda calıstıgınız kurumdan atamanızın yapıldığına dair bir ust yazı ıle gelıp başvuru yapabilirsiniz dedi.bunun üzerine mecburı hızmette olduğum devlet hastanesının bashekımıyle gorustum ve hekım acıgım olduğu ıcın sızı ocak ayı nöbet lıstesıne ekleyecegım dedi.yanı maalesef bashekımım 30 gun tutma hakkını kullanacak:( gerçekten bashekımlerinin 30 gun tutma hakkı varmış.burdan merak edenlere önemle duyurulurrrrrr[/b]
tutma hakkı diye bir şey yok dilekçenizi verin ayrılış yapmak istediğinize dair hiç olmazsa dilekçe cevabında gerekçesini yazmak zorunda[/quote
size kim dedi peki tutma hakkının olmadığını?Bana başhekim bizzat kendisi doktor açığımız olduğu ıcın 30 gun daha görevinize devam edin dedi.
Kullanıcı avatarı
arkadaşlar bugün idareye gittim. çkys'ye düşmüşüm dedim. personel baktı. yazıyı açtı. yazıda "hemen göreve başlaması gerekiyor" yazıyor. ama benim salı, perşembe ve pazar günleri nöbetim var. personel il sağlık müdürlüğünü aradı. nöbetlerden sonra ayrılış yapsa olur mu dedi. karşı taraf da olur dedi. ayın 31'inde ayrılış yapacağım inşallah

bir de bugün tekrar pbs'den baktım. geçici görev yeri ve geçici ünvan boş. herkeste böyle mi
Kullanıcı avatarı
mcdal00 yazdı:
nicola yazdı:
shogun yazdı:
mcdal00 yazdı:Gorevlendirme yazisinda senetten bahsedilmiyor calistigim yer bakanliga sordu senet artik yapilmiyor gibi bir sonuca ulastiklarini solediler

Bana da yapılacağını söylediler... Bu nasıl iş yav..
ben bugun ayrilis yaptim senet imzalattilar

Kefil istediler mi
bzm halk sagligi mudurlugundekiler hc bisey bilmiodu.senet internette var ciktisini al doldurup bize getir dediler.kefillerin memur olmasi gerekio birini bulmak gercekten zor oluo.kefilleri mudurluge goturmemek icin noterde imzalattim yoksa notere hc gerek yok normalde.sonra bz bu seneti ankaraya s.bakanligina gondericez kabul ederlerse bi sorun cikmaz dediler.bildiklerinden deil onlarda telefon edip soruyo birilerine.yani hic rahat deilim bu senet konusunda umarim bi is acilmaz basimiza.
Kullanıcı avatarı
Bazı arkadaşlar senet imzalamaya gerek yok demiş ama hem o genel sekreterlik hemde senet imzalamayan hakkında adli ve idari ceza yapılacağını hem bölge kamu hastanesi hemde senette açık açık yazıyor. Bir arkadaş kimse birşey bilmiyor demiş bu lafı zannedersem kamu hastanesi birliğine(daire başkanlığı) demek istemiş. Gerçekten hiçbirşeyi bilmiyorlar. Telefonla ulaşmaya boşuna çalışmayın o kadar bilgisiz varkı sadece içlerinde bir kişi var koca kurumu o yürütüyor ve bana dediği burası daire işinizi bölge kamu hastanesi yapacak onları arayın demesi oldu. En sonunda bu kelimeyi bir kişiden ögrenerek aradım bölge kamu hastane birliğini ve beni aydınlattı.
Kullanıcı avatarı
known yazdı:İşini noterde yapmışsın en saglamı banada bölge müdürlüğümüze memur kefillerinizle gelin dediler
yalniz noterde sadece imza beyannamesi cikark kefiller icin.eger seneti notere onaylatmaya kalkarsan 1000tl masraf cikiyor . Kefiller mudurluge kadar gitmek zorunda kalmadi yani o yonden iyi oldu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir