Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

Kullanıcı avatarı
lacrimalarlacrimalar yazdı:Erkekler sürekli senin hayatınla ilgili sorular sorar,ilgileniyormuşcasına.Özellikle duygusal duygu durumu üzerine yoğunlaşır.

Sonra kızın aklına girdiğini düşündüğü anda ve etrafta kimse yoksa, özellikle dış görünüşünle ilgili güzel şeyler söyler.

Ardından yine bir bahaneyle ama bu gerçekten bir bahane olur, cep numarasını alır.
Sonrasında günün içerisinde geçen önemli bir ayrıntıyı alıp mesaj konusu yapar. Ya da yine duygusal durumunu sorgular.

Hepsinin ardından spontane bir dışarı çıkma planı yapar. İşte bu kilit cevaptır. Eğer kız net bir şekilde çıkmak istemiyorsa bütün emekler boşadır.

Benim gördüğüm örneklerin hemen hepsi böyle.

bence de tam anlamıyla böyle :applaus: süper anlatmışsın :lol:
Kullanıcı avatarı
vandecamp yazdı:
alarga yazdı:
vandecamp yazdı:bugün bunu görmüştüm
Resim

aha da buldum, hep bu kiz yuzunden erkekler kendilerine kotu davranilmasini farkli anliyorlar. :x

küçükken benim tarzım da buydu :)

küçükken bende böyleydim.hep yanımda olsun kavga edelim istiyo insan.büyüyünce niye tam tersi oluyo.ben bişiler hisediyorsam ilk iş onun olduğu ortamlardan uzaklaşmaya çalışırım.adını kimsenin yanında söylememeye başlarım.sesim titrerse anlarlar diye:(
Kullanıcı avatarı
bunemicya yazdı:adam vaktiyle demiş işte dinleyen kim
"insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. eğer gözlerini kaçırıyorsa, orada ilgilendiği birşey kesinlikle vardır"........freud

ilgilendiğimiz anlaşılmasın diye ne yapmak lazım.hiç bakmamak mı?
Kullanıcı avatarı
fundikgland yazdı:
"insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. eğer gözlerini kaçırıyorsa, orada ilgilendiği birşey kesinlikle vardır"........freud

neden öle düşünüyon ki :roll:
Kullanıcı avatarı
fundikgland yazdı:
kamala yazdı:
fundikgland yazdı:

bilmiyorum,arkadaşlığınıda kaybederim diye düşünüyorum sanırım.
belki aşkın karşılıklıdır nerden biliyon :roll:
kamala yazdı:
fundikgland yazdı:
kamala yazdı:
fundikgland yazdı:

fundikgland senin derdin bi başlığı hakeder bence gel ablanın şefkatli kollarına :D
Kullanıcı avatarı
dr_mercan yazdı:
kamala yazdı:
fundikgland yazdı:
kamala yazdı:
fundikgland yazdı:

fundikgland senin derdin bi başlığı hakeder bence gel ablanın şefkatli kollarına :D

yok ben almayayım :)
Kullanıcı avatarı
fundikgland yazdı:
dr_mercan yazdı:
kamala yazdı:
fundikgland yazdı:
kamala yazdı:
fundikgland yazdı:

yok ben almayayım :)

aç aç ablan sana yardımcı olsun :D
Kullanıcı avatarı
birinden hoşlanıyosan hoşlanıyosundur..İnsanları anlamıyorum.Neden hoşlandığını saklamak ister ki bi insan..Hayat bu kadar kısa ve doğru insanı bulmak bir hayli zorken İnsanlar hoşlandığı kişiye bunu belli etmekten neden çekinir?Belki hayatının fırsatını kaçıracak.Bunu hiçbir zaman bilemez.Cümleleri dile getirmekten korkmamak lazım her ne olursa olsun..Herşey için çok geç olmadan
Kullanıcı avatarı
[quote="melankoli"]birinden hoşlanıyosan hoşlanıyosundur..İnsanları anlamıyorum.Neden hoşlandığını saklamak ister ki bi insan..Hayat bu kadar kısa ve doğru insanı bulmak bir hayli zorken İnsanlar hoşlandığı kişiye bunu belli etmekten neden çekinir?Belki hayatının fırsatını kaçıracak.Bunu hiçbir zaman bilemez.Cümleleri dile getirmekten korkmamak lazım her ne olursa olsun..Herşey için çok geç olmadan[/quot
asıl ben anlamıyorum sizlerede ne kadar basit geliyo o kişiyle konuşmak .hep ya o da hoşlanıyosa hayatının fırsatıysa falan.tamam benim hayatımın fırsatı tek mutlu olma şansım diyelim.ya ben onun için öyle değilsem ne olacak.tamamen kaybedeceğim.yukarki yorumlardada gayet açık,zaten karşı taraf yeşil ışık yaksa bunun için bi adım atardı.
Kullanıcı avatarı
fundikgland yazdı:
melankoli yazdı:birinden hoşlanıyosan hoşlanıyosundur..İnsanları anlamıyorum.Neden hoşlandığını saklamak ister ki bi insan..Hayat bu kadar kısa ve doğru insanı bulmak bir hayli zorken İnsanlar hoşlandığı kişiye bunu belli etmekten neden çekinir?Belki hayatının fırsatını kaçıracak.Bunu hiçbir zaman bilemez.Cümleleri dile getirmekten korkmamak lazım her ne olursa olsun..Herşey için çok geç olmadan[/quot
asıl ben anlamıyorum sizlerede ne kadar basit geliyo o kişiyle konuşmak .hep ya o da hoşlanıyosa hayatının fırsatıysa falan.tamam benim hayatımın fırsatı tek mutlu olma şansım diyelim.ya ben onun için öyle değilsem ne olacak.tamamen kaybedeceğim.yukarki yorumlardada gayet açık,zaten karşı taraf yeşil ışık yaksa bunun için bi adım atardı.

konuşmayınca kaybetmiyomusun peki.Herşey mükemmel mi oluyo susunca?Aklında soru işaretleri ile yaşamak çok mu daha keyifli?
Kullanıcı avatarı
lullaby yazdı:bende birşey soram mı sizlere arkadaşlar.. bi başlık açıp boşuna yer mesgul etmiyim dedimm..evliler nişanlılar yada güzel bi ilişkisi olanlar nerde tanışıyosunuz nerde nası başlıyo bu işler yaa ben bunu merak ediyom sokakta durakta okulda markette kafede...nerde nası tanıştınız acaba?

drtusda tanışıp evlenen bile varmış :D
yani bunun yeri belli olmaz bence.... bakarsın yarın bi araba çarpar sana, filmlik bi aşk yaşarsınız ;)
belli olmaaazzzz 8) 8) 8)
Kullanıcı avatarı
kamala yazdı:
radialarter yazdı:ewet bnm de dikkatimi çekti... kocası mı kızdı acep ?
:ka:

melikenin inthar ettii gün haberi olmadan dier başlıklarda geyik yaparken geyik yapanlara yönelik ağır ithamlara canının sıkıldıını biliyorum..
ondan sonra görmedim candyi bida burda :(
Kullanıcı avatarı
heyy herkeşler kaşandığı yerdeki drtuscularlan bulusuyo arkıdıs oluyoo..lemmm ıstanbula gelen yohmu bızım devreden gecen tuştan nıye kımse benlen arkıdıs olmadı lem..hımm bırı dedıydı ıtıcıymısım ondan mı acep bılemedımmm :roll:

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir