Gecmis yillara ait tus sinav bilgi paylasimlari...
Kullanıcı avatarı
#2049872 gönderen StormBlade
12.11.2012 - 11:58:16
Arkadaşlar çkys ye nasıl bakıyoruz acaba bilen var mı sağlık bakanlığının sitesinden java yı çalıştırıyorum ama bilgisayar kitleniyor birden fazla bilgisayar ve tarayıcıda denedim.
Kullanıcı avatarı
#2050140 gönderen nazcift
12.11.2012 - 18:12:31
Google a zimmet sorgulama yazın ilk çıkan sayfaya(çkys zimmet sorgulama) kimlik no girince görev yeriniz çıkıyor
Kullanıcı avatarı
#2050306 gönderen fwzy
12.11.2012 - 21:02:03
ben ankara kazandıım için aralık başı diye umuyorum.. malum evrak işleri ankaradan ankaraya olacak.. daha uzak yerler içinse kazandığınız yerden nezaman onay geri bakanlığa gönderilirse ozaman düşer en uzak olarak örneğin vanı kazananların aralık ortası-sonuna doğru diye düşünmekteyim..
Kullanıcı avatarı
#2050385 gönderen Simurg
12.11.2012 - 21:48:49
fwzy yazdı:ben ankara kazandıım için aralık başı diye umuyorum.. malum evrak işleri ankaradan ankaraya olacak.. daha uzak yerler içinse kazandığınız yerden nezaman onay geri bakanlığa gönderilirse ozaman düşer en uzak olarak örneğin vanı kazananların aralık ortası-sonuna doğru diye düşünmekteyim..
o kadar uzak degıl yaa. kargolar en fazla 2 gun ıcerısınde ulaşır ancak resmı kurum ıcersındekı yolculugu daha uzundur..

once gelen evrakla baslar, sonra uygun bırımlere gıder, gezer.. en sonunda ımzalar tamamlanır ve ınsan kaynakları tarafından ÇKYS+ İKYS ye kaydedılrı ve sız ozaman gorebılırsınız...
Kullanıcı avatarı
#2050387 gönderen drbekirr
12.11.2012 - 21:50:28
fwzy yazdı:ben ankara kazandıım için aralık başı diye umuyorum.. malum evrak işleri ankaradan ankaraya olacak.. daha uzak yerler içinse kazandığınız yerden nezaman onay geri bakanlığa gönderilirse ozaman düşer en uzak olarak örneğin vanı kazananların aralık ortası-sonuna doğru diye düşünmekteyim..

peki şu anda çalışıyor musnz?ve nereyi kazandınız?
Kullanıcı avatarı
#2050484 gönderen fwzy
12.11.2012 - 22:39:34
Simurg yazdı:
o kadar uzak degıl yaa. kargolar en fazla 2 gun ıcerısınde ulaşır ancak resmı kurum ıcersındekı yolculugu daha uzundur..

once gelen evrakla baslar, sonra uygun bırımlere gıder, gezer.. en sonunda ımzalar tamamlanır ve ınsan kaynakları tarafından ÇKYS+ İKYS ye kaydedılrı ve sız ozaman gorebılırsınız...

yok dostum doğru diyosun da ben kazandığımız ünv. ya da hastanedeki dolaşmasından bahsediyorum.. yoksa dediin gibi 2 günde evrak dönünce çkys'ye düşer...

hastanede dolanma işlemi uzun işte :S
#2050495 gönderen bigmuffin
12.11.2012 - 22:41:45
teşekkürler ben de kontrol ettim.benim çkys'm 47. dhy ile atandığım tsm ye düşmüş.. öte yandan kazandığım üniden de haber bekliyorum. tsm ye hiç gitmezsem oradaki çkys direkt üni ye mi aktarılacak, nasıl olacak ?
Kullanıcı avatarı
#2050520 gönderen fwzy
12.11.2012 - 22:48:15
dr_shn yazdı:çkys ye düşüp düşmediğimi bu zimmet sorgulamadan görebiliyor muyuz ?

sanmıyorum..
bu sistemde sadece şuan çalıştığın yeri görebilirsin diye tahmin ediyorum...
çünkü çsys'ye ismin düşse dahi sen gidip hastaneye başlayış yapmadan orda çalışıyo görünmezsin çkys'de...
Kullanıcı avatarı
#2050537 gönderen dr_shn
12.11.2012 - 22:54:01
fwzy yazdı:
dr_shn yazdı:çkys ye düşüp düşmediğimi bu zimmet sorgulamadan görebiliyor muyuz ?

sanmıyorum..
çünkü çsys'ye ismin düşse dahi sen gidip hastaneye başlayış yapmadan orda çalışıyo görünmezsin çkys'de...

teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
#2050543 gönderen fwzy
12.11.2012 - 22:55:29
dr_shn yazdı:
fwzy yazdı:

sanmıyorum..

teşekkür ederim :)

ö.d dostum.. ama bu msjına gerçek cevabı çkys'ye düştükten sonra direk o siteye bakıp daha net söyleyeceim...
gelecek nesillerde yararlansın...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Sabon ve 29 misafir