Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

Kullanıcı avatarı
greengarden yazdı:Yeni biryer olduğu için bazı bölümleri oturmamış diye biliyorum ama en doğru bilgi için orada çalışan kişilerle görüşmeni tavsiye ederim
evt haklısın ftr si nasıldır acaba ve maaş döner olayı tşk
Kullanıcı avatarı
#1990236 gönderen drakoz
12.10.2012 - 01:08:44
endorfinn yazdı:sizce yazılır mı arkadaşlar ve şartları normal diğer özel üniv ler gibimidir ??

istanbul medipol nasıldır bilmiyorum ama özeller arasında pek fark olacağını sanmıyorum.aynı kötü çalışma koşulları orada da vardır.
Kullanıcı avatarı
drakoz yazdı:
endorfinn yazdı:sizce yazılır mı arkadaşlar ve şartları normal diğer özel üniv ler gibimidir ??

istanbul medipol nasıldır bilmiyorum ama özeller arasında pek fark olacağını sanmıyorum.aynı kötü çalışma koşulları orada da vardır.
eğer dediğin gibi dönerler falan düşük ve c.tesi mesaisi de varsa yazılmaz o zmn..
Kullanıcı avatarı
#1990259 gönderen drakoz
12.10.2012 - 01:19:20
endorfinn yazdı:
drakoz yazdı:

eğer dediğin gibi dönerler falan düşük ve c.tesi mesaisi de varsa yazılmaz o zmn..

maalesef aynen öyle
#1990265 gönderen nanemuz
12.10.2012 - 01:23:12
ftr ve kadin dogum hakkinda goruslerimi ileteyim diger bolumlerin de farkli oldugunu dusunmuyorum, egitim almak isteyen birine kesinlikle tavsiye etmem ozel hastane gibi calisir hoca vaka yapar sen bakarsin servis islerini halledersin cumarteside mesai artisi cikis saatide 7 civari ...
ftr: hocanin tavirlari pek hos degildi kendide orda ne yaptigini bilmeyen bir kisi sorularimin bir tanesine bile cevap alamadim egitimi sordugumda ben seni egitirim ama hic bir seyin garantisi yok dedi :) sorularimin coguna mimikleriyle cewap werdi konusmadi bile...
kadin dogum ; hocalri goremedim asistanlarla konustum iki asistan arkadasimizda turbanliydi. bana iyi davrandilar ,, ancak erkekler icin kesinlikle yazilmamasi gereken bir bolum hastalar klinikte erkek gormek istemiyo abdomen usg de bile erkek doktorun cikmasini istiyolarmis,. bayan arkadaslar icin tavsiye edebilirim zorluk yasamazlar ortam iyi.
hastane ise bagcilarda varos semtinin gobegi ew kiralamak veya ulasim ciddi problem olabilir
Kullanıcı avatarı
#1990285 gönderen abidal
12.10.2012 - 01:37:12
nanemuz yazdı:ftr ve kadin dogum hakkinda goruslerimi ileteyim diger bolumlerin de farkli oldugunu dusunmuyorum, egitim almak isteyen birine kesinlikle tavsiye etmem ozel hastane gibi calisir hoca vaka yapar sen bakarsin servis islerini halledersin cumarteside mesai artisi cikis saatide 7 civari ...
ftr: hocanin tavirlari pek hos degildi kendide orda ne yaptigini bilmeyen bir kisi sorularimin bir tanesine bile cevap alamadim egitimi sordugumda ben seni egitirim ama hic bir seyin garantisi yok dedi :) sorularimin coguna mimikleriyle cewap werdi konusmadi bile...
kadin dogum ; hocalri goremedim asistanlarla konustum iki asistan arkadasimizda turbanliydi. bana iyi davrandilar ,, ancak erkekler icin kesinlikle yazilmamasi gereken bir bolum hastalar klinikte erkek gormek istemiyo abdomen usg de bile erkek doktorun cikmasini istiyolarmis,. bayan arkadaslar icin tavsiye edebilirim zorluk yasamazlar ortam iyi.
hastane ise bagcilarda varos semtinin gobegi ew kiralamak veya ulasim ciddi problem olabilir

hocalarından tiksindm
Kullanıcı avatarı
#1990288 gönderen drakoz
12.10.2012 - 01:38:30
abidal yazdı:
nanemuz yazdı:ftr ve kadin dogum hakkinda goruslerimi ileteyim diger bolumlerin de farkli oldugunu dusunmuyorum, egitim almak isteyen birine kesinlikle tavsiye etmem ozel hastane gibi calisir hoca vaka yapar sen bakarsin servis islerini halledersin cumarteside mesai artisi cikis saatide 7 civari ...

hocalarından tiksindm

++
Kullanıcı avatarı

hocam bizi bu konuda aydınlattınız çok tşk ederim .özellerin hepsi aynı hiçbiri yazılmazmış gerçekten.
Kullanıcı avatarı
#1990475 gönderen drtrgt
12.10.2012 - 10:37:15
endorfinn yazdı:bu konu hakkında bilgisi olan varsa bu dar tercih döneminde bizimle paylaşırsa buyuk sevaba girer :)
diger bolumleri bilmiyorum ama psikiyatri hocasinin cok malign oldugunu biliyorum.suan devam ettigim universiteden gitmis oraya.ben gormedim ama diger arkadaslar hep anarak kulaklarini cinlatirlar hocanin
Kullanıcı avatarı
#1990481 gönderen drdr34
12.10.2012 - 11:16:33
drtrgt yazdı:
endorfinn yazdı:bu konu hakkında bilgisi olan varsa bu dar tercih döneminde bizimle paylaşırsa buyuk sevaba girer :)
diger bolumleri bilmiyorum ama psikiyatri hocasinin cok malign oldugunu biliyorum.suan devam ettigim universiteden gitmis oraya.ben gormedim ama diger arkadaslar hep anarak kulaklarini cinlatirlar hocanin

ben eski erenköydeki hoca diye biliyorum ismini yazıp bakın isterseniz.
Kullanıcı avatarı
#1990769 gönderen erd112
12.10.2012 - 14:39:57
ortopedisi dünyada en son yazılacak ortopedi kadarını söyliyeyim.eğitim sıfırın altında.ameliyat yok denecek kadar az.sadece polıklınık yaparsınız.
Kullanıcı avatarı
#1990822 gönderen ocay
12.10.2012 - 15:23:15
Ziyaret ettim, objektif olarak şunları yazayım:

Avantajlar:
-Para: Çok çalıştıracaklar sizi ama 4000 kazanabilirsiniz
-Hastane içi: hastane içi fiziki şartları güzel
-Ortpoedi-KBB-KVC gibi branşlarda bol vaka var, ama size yaptırırlar mı??*

Dezavantajlar:
-Hastane mentalitesi bozuk, tümüyle kar amaçlı bir yer, sizleri iliklerine kadar sömürecektir
-Asistan-Hoca sayısı genel olarak az; hastane de bir iletişim sıkıntısı var gibi geldi bana, fiziki ortam lux ama sıkıcı gibi..
-Hastane dağ başında, tam anlamıyla varoş bi yerde; ulaşım ve konaklama ciddi sorun (araba şart)
-1100 lira döner almak için sizin 10 nöbet tutmanız lazım, performans yalanmış 0 lira ödüyorlar. Ve nöbetler zorunlu gibi anladığım kadarıyla, isterseniz ftr isterseniz psikitari yapın size acil nöbeti görünüyor (10 tane)!!
-Hastaları sömürüyorlar, sağlam para sövüşlemekteler
-Memuriyetten istifa etmeye değer mi, iyi düşünmek lazım
-Cumartesi günü mesai! (kafadan 4 nöbetiniz var yani gibi düşünün)
-Asistanlara göre şimdilik ortam rahat, çünkü hastane oturmamış, ama genel değerlendirme NEGATİF. Devlet hastanelerinde olmayı tercih ederlermiş fırsatları olsa...
Kullanıcı avatarı
servis yok poliklinik yok asistana kaşe bile yok.. asistan odasi yok hocanin yaninda besleme gibi duruluyo. biraz ukala.. neyse ftr'si boyle gittim gordum :( hayallerim yikildi.. resmi tatil yok dini bayramda war. ayak isleri yapmak icin bekliyolar epikriz yaz falan dicekler. kendileri de cogu seyi bilmiyo maasi da 3000 civari (kbb 4000ciwari)
Kullanıcı avatarı
özeller sırf iliklerine kadar sömürüp,maaşı da nasıl olsa sağlık bakanlığı tarafından ödendiği için asistan alıyor,

yoksa asistan eğitimi felan hiçbirinin umurunda değil...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir