Gecmis yillara ait tus sinav bilgi paylasimlari...
Kullanıcı avatarı
blakemore yazdı:hayır gençler sakın haaa! tercih kılavuzunda yazıyor okuyun. 29 mayıs saat 12:00 yani öğlen biter. ;)

Tercih yapacak adaylardan TUS mesleki yabancı dil sınavı, ÜDS veya KPDS’den süresi geçerli ve en az 50 puanı olan adayların Merkezimiz kayıtlarındaki bilgileri tercih aşamasında kontrol edilerek tercih işlemi yapmaları sağlanacak, sadece bu puana denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip adaylar ise, 29 Mayıs 2012 tarihi saat 12.00’ye kadar geçerli belgelerini dilekçe ekinde Merkezimize ulaştırdıkları takdirde tercih işlemi yapabileceklerdir. (ÖSYM'nin internetadresinde Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerliklerine ilişkin 13 Ocak 2012 tarihli DUYURU bulunmaktadır.)
sonuç ?=??
Kullanıcı avatarı
vulcanus yazdı:arkadaşlar tus ingilizcesiyle geçenler belge fln vermeyecek değil mi??obsesf oldm :( nolur cvp vern

ne belgesi bu??? :roll: int üzerinden yapılmıo mu tercihler..
Kullanıcı avatarı
vulcanus yazdı:arkadaşlar tus ingilizcesiyle geçenler belge fln vermeyecek değil mi??obsesf oldm :( nolur cvp vern

ne belgesi arkadaşım :) yok böyle birşey yap rahat rahat tercihini...
Kullanıcı avatarı
29 mayıs 2012 saat 12:00'ye kadar olan ingilizce sınavı yeterlilik belgeleri...tercih için saat söylenmemiş...gece 12'dir diye tahmin ediyorum ama kesin bilmiyorum bu geceden vericem zaten ben
Kullanıcı avatarı
biraz önce tercihlerimi verdim. sonra baktım, osymye gittikten sonra da değiştirme şansımız varmış. bunu bana biri söylemiş olsa önceden, iki saattir bilgisayar başında kıvranmazdım. size de yararlı olur umarım.
Kullanıcı avatarı
sevins yazdı:biraz önce tercihlerimi verdim. sonra baktım, osymye gittikten sonra da değiştirme şansımız varmış. bunu bana biri söylemiş olsa önceden, iki saattir bilgisayar başında kıvranmazdım. size de yararlı olur umarım.

ben önceden biliyordum 5 defa değiştirdim.. :) sonunda bağladım.. her seferinde osym ye şu dakika ve saniye itibariyle bildirilmiştir yazısı çıkıyor evet.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: muscl3 ve 13 misafir