Karşılaştığımız her tür Mesleki Sorunlarımız burada anlatıp tartışabiliriz.
benim başladığım ilk gün yoktu kaşem mobil eczane getirdi sorun olmadı ama kendileri almak isteyenklere biraz sorun çıkarmış eczanesine göre
arayıp söylediniz mi durumu eczaneye
Kullanıcı avatarı
o eczaneleri arayıp ağzına gelenei söyleyebilirsin. diploma tescil numaran adın soyadın ve çalıştığın kurum reçetede yazılı olmak kaydıyla imzanı atman yeterli. kaşeyi hiç yaptırmayabilirsin bile. kaşe bize kolaylık olsun diye
Kullanıcı avatarı
Eczanelerle muhatap olmayın, tartışmaya girmeyin daha akıllıca çözümler mevcut. Bu gibi durumlarda (sorun olmadığını bildiğiniz durumlarda) reçeteyle geri dönen hastalara düzeltme yapmadan başka eczaneler ilacını verir sen başka yerden al ilacı dersiniz takıntılı eczane size ayak uydurmak durumunda kalır. Bu durumda böyle yapsaydınız eczane sizi büyük ihtimal arar hocam ben ilaçları veriyorum daha sonra kaşeyi toplu olarak basarız olur mu derdi büyük ihtimalle.
Kullanıcı avatarı
d_o_c yazdı:Eczanelerle muhatap olmayın, tartışmaya girmeyin daha akıllıca çözümler mevcut. Bu gibi durumlarda (sorun olmadığını bildiğiniz durumlarda) reçeteyle geri dönen hastalara düzeltme yapmadan başka eczaneler ilacını verir sen başka yerden al ilacı dersiniz takıntılı eczane size ayak uydurmak durumunda kalır. Bu durumda böyle yapsaydınız eczane sizi büyük ihtimal arar hocam ben ilaçları veriyorum daha sonra kaşeyi toplu olarak basarız olur mu derdi büyük ihtimalle.

düzeltme yaptım. ve başka eczaneden ilacını al dedim o okuyamıyorsa.. eczacı çıktı geldi.. ben kaç yıllık eczacıyım falan filan.. eczanenin ismini söyle diyorum. söylemiyor. üç defa sordum.. yok başka bi yere yollamam güzel değilmiş falan..tamamen sıkıntı..tamamen eziklik..
Kullanıcı avatarı
alarset yazdı:
leman yazdı:Ayip bu eczacilarin yaptiklari ama ya , ne sanki kasemizden bardokmu okuyosun , isi zora sokmaktan birbirimizi sıkıntıya bıgmaktan baska bisey degil bu..

+111 leman ilk kez bir konuda sana hak verdim ;)

ilk kez mi :)) bak simdi :)
Kullanıcı avatarı
kaSe bilgeri yeterli.de kase hayat kurtarici hakkaten. gecmis olsun dostum.temmuz da e receteye gecilecek tamamen.biz de rahat.eczaci daha rahat.onlar hep rahatti zaten.oh kebaplar walla. bize de onlar kadar deger verilseydi keske

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir