Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

Kullanıcı avatarı
brcmg yazdı:
barish yazdı:İnceden bi sazan avı seziyorum :D

oltaya düştün sende sazan :)

Yoo, evet çapkınım veya hayır çapkın değilim diye yorum mu yaptım da oltaya düşmüş olayım :wink:
Kullanıcı avatarı
Çnkü "dr" diye bi etiketleri var.
Ve malesef,dr bayanlar dışında sadece bu etikete aldanabilecek çok bayan var ortalıkta.Bunun farkında oldukları için,istedikleri insanı elde edebileceklerini bildikleri için çapkınlar,bence ...
Kullanıcı avatarı
sebofersev yazdı:valla genelde öğrencilikte feci abazan oluyorlar.. accık büyüyünce hemşirelerim kendilerini şişirmeleriyle burunları kalkıyor...

öğrencilik sonrası da durum çok değişmiyor, hatta sırf bu yüzden çapkın takılmaya çalışan ama çapkın olmayan bir grup oluyor
Kullanıcı avatarı
sedasyon yazdı:Çnkü "dr" diye bi etiketleri var.
Ve malesef,dr bayanlar dışında sadece bu etikete aldanabilecek çok bayan var ortalıkta.Bunun farkında oldukları için,istedikleri insanı elde edebileceklerini bildikleri için çapkınlar,bence ...

seni tenzih ederek yapıyorum yorumumu;
sanki dr bayanlarında çoğuda bu etikete aldanıyor gibi;)
Kullanıcı avatarı
kursat1903 yazdı:selam tanışalım ?

Espoir yazdı:
kursat1903 yazdı:tüm çapkınlıklarımdan ötürü bayan doktor arkadaşlardan özür diliyorum...

özürünüz reddedildi :?

:lol: :lol: :lol:

yanli$ kapi olm, ben erkegim :?
Kullanıcı avatarı
erkek doktorlarların çapkın olarak anıldığı yerde, gerçek çapkınlar uçana kaçana diye anılıyordur....

erkek doktorlar hakkında bu konuda bir genelleme yapılacak olursa, tam tersi bir sünepelik halinden söz edilebilir....

keza aynı drum kız doktorlar için de geçerli, onlar da bu yorumumdan sonra yürrü kim tutar seni kıvamına gelmesinler :)

camia ve malzeme bu...kabul etmek lazım :)
Kullanıcı avatarı
sedasyon yazdı:Çnkü "dr" diye bi etiketleri var.

genelleme yapmak istemem ama çok yakınım olan bir ev kızının ağzından aynen duyduğum cümleyi yazıyorum

"diploma adamı 5 kat yakışıklı yapar"

:D :D :D

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir