Türkiyemiz'den güncel ve sıcak haberler burada...

Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar bi akrabam yard.doç yaklaşık 3500 alıyor totalde döner möner herşey dahil,başka bir branşta ve başka bir üniv de deki yard. doç yine 3800 aldığını biliyorum..bir kadın doğum prof.unun aldığı toplam para ise 6200 dü(bölüm başkanı :lol: :cry: :lol: :cry: )
Kullanıcı avatarı
drhomersimpson yazdı:arkadaşlar öğretim görevlileri profesörler doç.ler ne kadar kazanıyor.biliyorum hangi bölüm olduğuna göre değişir ama üç aşağı beş yukarı nedir bilgisi olan var mı?

Bende neden sordun onu merak ettim ?
Maa$i süper deseler, sirf onun için profesör mü olucaksin ?
Profesör olmak bilgin olmak demek..o bir vokasyondur, sanmiyorum para bu ünvana, o emeklere degsin..
Espoir yazdı:
drhomersimpson yazdı:arkadaşlar öğretim görevlileri profesörler doç.ler ne kadar kazanıyor.biliyorum hangi bölüm olduğuna göre değişir ama üç aşağı beş yukarı nedir bilgisi olan var mı?

Bende neden sordun onu merak ettim ?
Maa$i süper deseler, sirf onun için profesör mü olucaksin ?
Profesör olmak bilgin olmak demek..o bir vokasyondur, sanmiyorum para bu ünvana, o emeklere degsin..

ne alaka espoir burdan maaş iyiyse prof olacağım sonucunu nasıl çıkardın?
Kullanıcı avatarı
benim merak ettiğim, 2 sene önce 20 bin tl ye mideye kelepçe takan bir hoca vardı, hatta bir hastası ex olduydu basın bu olayın çok üstüne gittiydi,, tam günden sonra kelepçe paralarını marketten mi çektiriyor acaba yoksa karısının butiğinden 20 bin tl ye tişört mü aldırttırıyor ))
Kullanıcı avatarı
knidos yazdı:benim merak ettiğim, 2 sene önce 20 bin tl ye mideye kelepçe takan bir hoca vardı, hatta bir hastası ex olduydu basın bu olayın çok üstüne gittiydi,, tam günden sonra kelepçe paralarını marketten mi çektiriyor acaba yoksa karısının butiğinden 20 bin tl ye tişört mü aldırttırıyor ))

:lol: knidos olayı bitirmiş dağılın :D
neveragain yazdı:
knidos yazdı:benim merak ettiğim, 2 sene önce 20 bin tl ye mideye kelepçe takan bir hoca vardı, hatta bir hastası ex olduydu basın bu olayın çok üstüne gittiydi,, tam günden sonra kelepçe paralarını marketten mi çektiriyor acaba yoksa karısının butiğinden 20 bin tl ye tişört mü aldırttırıyor ))

:lol: knidos olayı bitirmiş dağılın :D

:D

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir