Kategori dışı mesajlarınız....
Kullanıcı avatarı
#1265546 gönderen skrkz
10.04.2011 - 19:58:44
Merhaba.size birşey danışmak istiyorum en doğru olan cevabı sizden alırım diye düşündüm forumda bakındım ama böyle bir konu hakkında bir başlık bulamadım o yüzden sormak istiyorum umarım yanlış yere açmıyorumdur bu başlığı.Doktorların hastadan hediye falan alması yasak mı.Ben bunu uzun zamandır düşünüyorum doktoruma hatıra kalması için ufak bi hediye alsam mı diye ama bunun doğru olup olmadığınıda kestiremiyorum yasak falandır diye.hediye derken maddi değeri yüksek bişeyden bahsetmiyorum hatıra kalması için küçük bişey kalem vs. gerçekten çok ilgilendi benimle tahlil sonuçlarımı herşeyi bildiği için hala da başka doktora yönlendirmez hep ilgilenir sağolsun elbette doktorların görevi ama ne bileyim hatıra amaçlı hastasından küçük bi hediye almakta doktorumu mutlu edebilir sizce ne yapmalıyım.
Kullanıcı avatarı
#1265547 gönderen kemalkemal
10.04.2011 - 20:00:27
bence mutlu olur...acildeki meslektaşlarımız cahil insanlar tarafından şiddete maruz kaldığını görürken böyle birşey doktoru mutlu edecektir..
Kullanıcı avatarı
#1265586 gönderen glokom
10.04.2011 - 20:41:26
şööle cepinde timsahı olan bi tişört hem küçük bir hediye hem anı al götür mutlu olsun acilcin..
Kullanıcı avatarı
#1265616 gönderen zexuwar
10.04.2011 - 21:05:46
glokom yazdı:şööle cepinde timsahı olan bi tişört hem küçük bir hediye hem anı al götür mutlu olsun acilcin..

bazarda on lira çakma timsahlar
Kullanıcı avatarı
#1265624 gönderen nokaliptus
10.04.2011 - 21:08:01
zexuwar yazdı:
glokom yazdı:şööle cepinde timsahı olan bi tişört hem küçük bir hediye hem anı al götür mutlu olsun acilcin..

bazarda on lira çakma timsahlar

:lol:
Kullanıcı avatarı
#1265729 gönderen skrkz
10.04.2011 - 22:24:17

bu konuyu açmadan önce hiç böyle bir cevapla karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim .tebrik ediyorum cevabınız için sizi ve bu cevabı destekleyen diğer arkadaşları.sizi önemseyen saygı gösteren azınlıktaki kesimide bu tavırlarınızla kaybederseniz hiç şaşırmam ....size saygı duymayan önemsemeyen cahil insanları eleştiriyorsunuz ama saygı duymaya sizi anlamaya çalışanlara da sergilediğiniz tavır ortada.nasıl davranılması gerektiğini anlayamadım ben.bu arada doktorum acilci falan değil.neyse sadece şuan asistan olan doktoruma yaptığı zorlu mesleğin güzel yanlarınında olduğunu iyileşen hastasının yüzü gülerek teşekkürü biliyorum ki onun için önemli ve yeterli ama ben hatıra kalması için böyle bişeyin doğru olup olmadığını danışmak istemiştim ama görüyorum ki hata yapmışım çünkü gelen 4 cevaptan sadece biri önemsemiş ve iyi niyetli yaklaşmış soruma teşekkür ediyorum o arkadaşa.
Yine de umarım siz doktorlar hakettiğiniz değeri görür yaptığınız zorlu mesleğin karşılığını en iyi şekilde alırsınız .
Kullanıcı avatarı
#1265757 gönderen obladioblada
10.04.2011 - 22:44:45
skrkz yazdı:

bu konuyu açmadan önce hiç böyle bir cevapla karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim .tebrik ediyorum cevabınız için sizi ve bu cevabı destekleyen diğer arkadaşları.sizi önemseyen saygı gösteren azınlıktaki kesimide bu tavırlarınızla kaybederseniz hiç şaşırmam ....size saygı duymayan önemsemeyen cahil insanları eleştiriyorsunuz ama saygı duymaya sizi anlamaya çalışanlara da sergilediğiniz tavır ortada.nasıl davranılması gerektiğini anlayamadım ben.bu arada doktorum acilci falan değil.neyse sadece şuan asistan olan doktoruma yaptığı zorlu mesleğin güzel yanlarınında olduğunu iyileşen hastasının yüzü gülerek teşekkürü biliyorum ki onun için önemli ve yeterli ama ben hatıra kalması için böyle bişeyin doğru olup olmadığını danışmak istemiştim ama görüyorum ki hata yapmışım çünkü gelen 4 cevaptan sadece biri önemsemiş ve iyi niyetli yaklaşmış soruma teşekkür ediyorum o arkadaşa.
Yine de umarım siz doktorlar hakettiğiniz değeri görür yaptığınız zorlu mesleğin karşılığını en iyi şekilde alırsınız .

Aşırı tepki vermişssiniz...Arkadaş lacoste önerisinde bulunmuş, nesine sitem ettiniz ?

Hediye vermekte sakınca yok...tersine bence güzel bir jest...
Kullanıcı avatarı
#1265758 gönderen pons
10.04.2011 - 22:45:39
Onu düşünüp hediye almanız bence onu çok mutlu edecektir.Başka hastalarına bakarken daha da çok motive olacaktır.Ben arreste giren hastamı tekrar döndürdüğüm zaman yakınlarından bir teşekkür bile almamıştım canları sağolsun ama bu yaptığınız incelik o kadar az oluyor ki artık...
Kullanıcı avatarı
#1265793 gönderen skrkz
10.04.2011 - 23:17:24
obladioblada yazdı:
skrkz yazdı:

Aşırı tepki vermişssiniz...Arkadaş lacoste önerisinde bulunmuş, nesine sitem ettiniz ?

Hediye vermekte sakınca yok...tersine bence güzel bir jest...

bana pek öneri gibi gelmedi arkadaşın yaklaşımı ''lacoste=küçük bir hediye ''ya da benim küçük hediye anlayışım farklı ve al götür falan gibi bi tabir.neyse ama sizin yorumunuz için teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
#1265850 gönderen glokom
11.04.2011 - 00:03:45
niye eziklik gösteriyorsun ki alamıyorsan dandik kalemine de muhtaç değil dr arkadaş.hatta gözünün önünde çekilde sen gibi birini görmek zorunda kalmasın en büyük hediye o olur.haddini bil öyle konuş
Kullanıcı avatarı
#1265878 gönderen obladioblada
11.04.2011 - 00:19:56
glokom yazdı:niye eziklik gösteriyorsun ki alamıyorsan dandik kalemine de muhtaç değil dr arkadaş.hatta gözünün önünde çekilde sen gibi birini görmek zorunda kalmasın en büyük hediye o olur.haddini bil öyle konuş

yuhhh...hiç olmadı bu glokom...herifle kavga edip hıncını burdan cıkarma :)
Kullanıcı avatarı
#1265880 gönderen glokom
11.04.2011 - 00:20:39
obladioblada yazdı:
glokom yazdı:niye eziklik gösteriyorsun ki alamıyorsan dandik kalemine de muhtaç değil dr arkadaş.hatta gözünün önünde çekilde sen gibi birini görmek zorunda kalmasın en büyük hediye o olur.haddini bil öyle konuş

artık herif yokkk
Kullanıcı avatarı
#1265885 gönderen obladioblada
11.04.2011 - 00:21:51
glokom yazdı:
obladioblada yazdı:

artık herif yokkk

ona daa yuhh...hangi arada derede....bebe var mıydı ?
Kullanıcı avatarı
#1265888 gönderen glokom
11.04.2011 - 00:23:21
sinirlendim ama 4. mesajını yazan kişi gelmiş bana çatıyo.yaşça ve kıdemce ortalamnın üstünde bir insanım.olayı farklı yerinden algılayıpta saydırmış bana.muayeneden çıkıp geldim.görünce çok kızdım.fikir sorulmuş lütfedip cevap yazmışım birde laf duyacağımm .saygısızlık burda başlıyo.
Kullanıcı avatarı
#1265893 gönderen glokom
11.04.2011 - 00:24:50
obladioblada yazdı:
glokom yazdı:
obladioblada yazdı:

artık herif yokkk

ona daa yuhh...hangi arada derede....bebe var mıydı ?

yok tu..hayırdı pek magazin gördüm seni.boşadım canıma değsinnn
Kullanıcı avatarı
#1265894 gönderen dr_chen
11.04.2011 - 00:25:19
the_sound_of_silence yazdı:bence de şık bi kalem ya da masa saati alabilirsin. ben olsam mutlu olurdum. ince bi davranış.

kalem güzel bir hediye ;) ayrıca gerçekten ince bir davranış..

+ bence pahalı birşey almayın, kabul etmeyebilir,şahsen ben kabul etmezdim..
Kullanıcı avatarı
#1265895 gönderen obladioblada
11.04.2011 - 00:25:35
glokom yazdı:sinirlendim ama 4. mesajını yazan kişi gelmiş bana çatıyo.yaşça ve kıdemce ortalamnın üstünde bir insanım.olayı farklı yerinden algılayıpta saydırmış bana.muayeneden çıkıp geldim.görünce çok kızdım.fikir sorulmuş lütfedip cevap yazmışım birde laf duyacağımm .saygısızlık burda başlıyo.

seni bi ortopedist paklar ancak :)
Kullanıcı avatarı
#1265897 gönderen glokom
11.04.2011 - 00:26:35
obladioblada yazdı:
glokom yazdı:sinirlendim ama 4. mesajını yazan kişi gelmiş bana çatıyo.yaşça ve kıdemce ortalamnın üstünde bir insanım.olayı farklı yerinden algılayıpta saydırmış bana.muayeneden çıkıp geldim.görünce çok kızdım.fikir sorulmuş lütfedip cevap yazmışım birde laf duyacağımm .saygısızlık burda başlıyo.

yok bana kalem alacak bir kişi lazım direk evlenecem söz..yeterki bir dandik kalemmm
Kullanıcı avatarı
#1265906 gönderen zexuwar
11.04.2011 - 00:30:54
glokom yazdı:
obladioblada yazdı:

yok bana kalem alacak bir kişi lazım direk evlenecem söz..yeterki bir dandik kalemmm

eşantiyon var bende bi deste.hepsi siyah yazıyor.uyar mı?
Kullanıcı avatarı
#1265911 gönderen obladioblada
11.04.2011 - 00:32:04
glokom yazdı:
obladioblada yazdı:

bence şehir değiştirerek başla işe...şehrin laneti üstünde senin...
Kullanıcı avatarı
#1265919 gönderen glokom
11.04.2011 - 00:37:07
zexuwar yazdı:
glokom yazdı:
obladioblada yazdı:

evlilik sözleşmesi istemeyeceksen kalemlerin hepsi benim olacaksa olur
Kullanıcı avatarı
#1265920 gönderen healer
11.04.2011 - 00:37:14
pons yazdı:Ben arreste giren hastamı tekrar döndürdüğüm zaman yakınlarından bir teşekkür bile almamıştım canları sağolsun ama bu yaptığınız incelik o kadar az oluyor ki artık...

tesekkur etmeyi bosver gorevin dondureceksin tabi devlet bunun icin para oduyor sana demsilerdir
Kullanıcı avatarı
#1265923 gönderen zexuwar
11.04.2011 - 00:38:38
glokom yazdı:
zexuwar yazdı:
glokom yazdı:
obladioblada yazdı:

evlilik sözleşmesi istemeyeceksen kalemlerin hepsi benim olacaksa olur

anlaştık.bohcanı topla boğece gaçıracam

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir