Tus hakkinda guncel haberler ve gelismeler...
Kullanıcı avatarı
arkadaşlar şimdi benim zorunlu şırnağa çıktı dolasıyla orada çalışmak istemiyorum ama müstafi de sayılmak istemiyorum. istifamı verip istifamın kabulünü beklerken raporlu olabilir miyim???
Kullanıcı avatarı
#1025672 gönderen sunset
09.10.2010 - 12:55:37
1ay dolup istifa ettikten sonra 6 aylık ceza süresi dolduktan sonra beni tekrar atarlar mı yoksa benim tekrar atanmam için dilekçe mi vermem lazım??? ismi çıkıp atandığından haberi olmayanlar oluyomuş diye duydum da....
En son sunset tarafından 12.01.2011 - 16:57:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 9 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#1025681 gönderen ckc
09.10.2010 - 13:05:58
sen tekrar atama isteyene kadar seni atayamazlar bazen yanlışlıkla ismi çıkanlar oluyo ama personel şubeyi arayıp söylüyosun benim atanmak gibi bi isteğim olmadı diye ismini çıkarıyolar listeden....
Kullanıcı avatarı
#1025764 gönderen sunset
09.10.2010 - 14:43:56
ckc yazdı:sen tekrar atama isteyene kadar seni atayamazlar bazen yanlışlıkla ismi çıkanlar oluyo ama personel şubeyi arayıp söylüyosun benim atanmak gibi bi isteğim olmadı diye ismini çıkarıyolar listeden....
bu atama için soruyorum aralık gibi istifa etsek o zaman nisan tusu için eğitim araştırma yazabiliyormuyuz halen 6 aylık ceza süresi dolmamış olmasına rağmen
Kullanıcı avatarı
sunset yazdı:
ckc yazdı:sen tekrar atama isteyene kadar seni atayamazlar bazen yanlışlıkla ismi çıkanlar oluyo ama personel şubeyi arayıp söylüyosun benim atanmak gibi bi isteğim olmadı diye ismini çıkarıyolar listeden....
bu atama için soruyorum aralık gibi istifa etsek o zaman nisan tusu için eğitim araştırma yazabiliyormuyuz halen 6 aylık ceza süresi dolmamış olmasına rağmen

yazabilirsin sınava 3 ay kala istifanın tamamlanmış olması yeterli...
En son humerusulna tarafından 10.10.2010 - 09:24:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir