Cuma , Şubat 23 2018
Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
  • 1
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209
Kullanıcı avatarı
cnutre yazdı:
27.01.2018 - 13:46:33
dr_konya yazdı:
24.01.2018 - 15:55:11
haranakis yazdı:
18.12.2017 - 17:17:10
iyi günler. 6. bölge a grubu bir ile mecburi hizmet için geldim. mecburi hizmetim bitti. eşim de aynı branşta asistan. eşim uzman olduğunda c-d grubu olmadığı için eş durumu ile gelemez diye biliyorum ancak 6. bölgede c-d grubu şartı aranmaz diyorlar. bu konuda tecrübesi ya da bilgisi olan var mıdır ? bayağı bir baktım yönetmeliklere vs ama adamakıllı bir şey bulamadım. şimdiden teşekkürler.
6 . bölge oldugu için atamada bir sıkıntı çıkacagını sanmıyorum
Hocam ayni durumdayiz. 6. Bolgeye es durumu istenirken c veya d bölgesi şartı yok mu yani? Halbuki yonetmeliklerde boyle birseyden bahsetmiyor
atama ve nakil yönetmenliğinde bir yerde geçiyor...bakanlıkta bu yönde uygulama yaptıklarını yetkili kişilerden ögrenmiştim..bakanlıktan teyit edilebilir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
paradddox yazdı:
01.02.2018 - 00:19:09
İyi günler
Şu an çalıştığım hastaneye kurumiçiyle atandım, 1 yıl oldu. Tekrar kurumiçine seneye haziranda girebileceğin. Peki eş durumu tayini isteyip eşimin yanına gitsem, kurumiçi atamaya girmem için yeni atandığım ilde 2 yıl çalışmam mı gerekiyor yoksa yine seneye haziranda girebilir miyim??
bulundugunuz yerde 2 yıl diye biliyorum
Kullanıcı avatarı
cnutre yazdı:
02.02.2018 - 07:44:58
Merhaba esimin dhy doguda bir ile cikti. Dogum iznindeydi baslzngic yapio ucretsiz izin alacak. Esimden vekalet alip onun yerine ben kayit baslangic ve ucretsiz izin alma islemlerini yaptirabilir miyim? Yapturabiliy orsam vekalete neler yazdirmam lazim?
bunu işlem yacagınız kuruma sormanız gerekiyor
dr_konya yazdı:
02.02.2018 - 14:45:43
cnutre yazdı:
02.02.2018 - 07:44:58
Merhaba esimin dhy doguda bir ile cikti. Dogum iznindeydi baslzngic yapio ucretsiz izin alacak. Esimden vekalet alip onun yerine ben kayit baslangic ve ucretsiz izin alma islemlerini yaptirabilir miyim? Yapturabiliy orsam vekalete neler yazdirmam lazim?
bunu işlem yacagınız kuruma sormanız gerekiyor
teekkürler hocam
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
cnutre yazdı:
12.02.2018 - 02:21:11
Bir konuda yardima ihtiyacim icin. Esim uzman dr. Dhy 6d Bolgede yapiyor. Ben de uzman dr olarak. Dhu atamasina basvurdum. Genel kurada c veya d bolgesine düşersem, esim benim yanima gelebilir mi? Tesekkur ederim

eşinizin branşı için c veya d bölgesi ise gelir
dr_konya yazdı:
13.02.2018 - 18:30:33
cnutre yazdı:
Bir konuda yardima ihtiyacim icin. Esim uzman dr. Dhy 6d Bolgede yapiyor. Ben de uzman dr olarak. Dhu atamasina basvurdum. Genel kurada c veya d bolgesine düşersem, esim benim yanima gelebilir mi? Tesekkur ederim

Hocam her ikimiz de c/d bölgesiyiz. Istedigimiz digerinin yanina geçebilir mi?
Cevabiniz icin simdiden tesekkurler
Kullanıcı avatarı
cnutre yazdı:
13.02.2018 - 20:35:23
dr_konya yazdı:
13.02.2018 - 18:30:33
cnutre yazdı:

Hocam her ikimiz de c/d bölgesiyiz. Istedigimiz digerinin yanina geçebilir mi?
Cevabiniz icin simdiden tesekkurler
ikiside birbiri için uygun oluyor
merhabalar ben sağlık bakanlığı adına kadroda, üniversitede asistanım ,nişanlım pratisyen hekim dhy sini bitirmeden 5 ayı kala istifa etmişti , şimdi 79. dhy ile yeniden yerleşecek( aday memur hala) , o herhangi bir yere atandıktan sonra ( benim bulunduğum ilde dhy kadrosu açılmadı), nikah yapıp eş durumuna başvurmak istiyoruz. ben sba kadrosunda asistan olduğum için eş durumundan yanıma gelebilirmi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
merhabalar,ben üniversite de 2 yıllık asistanım eşim intörn doktor tek stajı kaldı,şu an ki duruma göre bitirip dhy ye katılırsa eş durumu yapıp benim olduğum ile tayin olabilir mi ? son büyük dhy de eş durumu yapmamışlar diye duydum.teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Dr_sbk yazdı:
19.02.2018 - 21:20:43
merhabalar ben sağlık bakanlığı adına kadroda, üniversitede asistanım ,nişanlım pratisyen hekim dhy sini bitirmeden 5 ayı kala istifa etmişti , şimdi 79. dhy ile yeniden yerleşecek( aday memur hala) , o herhangi bir yere atandıktan sonra ( benim bulunduğum ilde dhy kadrosu açılmadı), nikah yapıp eş durumuna başvurmak istiyoruz. ben sba kadrosunda asistan olduğum için eş durumundan yanıma gelebilirmi?
aday memurluktan sonra olabilir..
Kullanıcı avatarı
rigan yazdı:
20.02.2018 - 00:10:49
merhabalar,ben üniversite de 2 yıllık asistanım eşim intörn doktor tek stajı kaldı,şu an ki duruma göre bitirip dhy ye katılırsa eş durumu yapıp benim olduğum ile tayin olabilir mi ? son büyük dhy de eş durumu yapmamışlar diye duydum.teşekkür ederim.
aday memurlugu tamamladıgı 1 yıl sonunda yanınıza es durumu isteyebilir
  • 1
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209