Perşembe , Mayıs 24 2018
Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
  • 1
  • 207
  • 208
  • 209
  • 210
  • 211
  • 221
Kullanıcı avatarı
Dr_sbk yazdı:
19.02.2018 - 21:20:43
merhabalar ben sağlık bakanlığı adına kadroda, üniversitede asistanım ,nişanlım pratisyen hekim dhy sini bitirmeden 5 ayı kala istifa etmişti , şimdi 79. dhy ile yeniden yerleşecek( aday memur hala) , o herhangi bir yere atandıktan sonra ( benim bulunduğum ilde dhy kadrosu açılmadı), nikah yapıp eş durumuna başvurmak istiyoruz. ben sba kadrosunda asistan olduğum için eş durumundan yanıma gelebilirmi?
aday memurluktan sonra olabilir..
Kullanıcı avatarı
rigan yazdı:
20.02.2018 - 00:10:49
merhabalar,ben üniversite de 2 yıllık asistanım eşim intörn doktor tek stajı kaldı,şu an ki duruma göre bitirip dhy ye katılırsa eş durumu yapıp benim olduğum ile tayin olabilir mi ? son büyük dhy de eş durumu yapmamışlar diye duydum.teşekkür ederim.
aday memurlugu tamamladıgı 1 yıl sonunda yanınıza es durumu isteyebilir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Merhabalar, aile hekimliği uzmanlığını bitirmek üzereyim, eşim de aynı yerde (aile hekimliğinde asistan) ve aramızda 2 ay fark var, ben 1 yıl önce başladım mesleğe, daha kıdemliyim. Kurada herhangir bir bölgenin c-d grubunu yazar isem, eşim yanıma eş yapıyor değil mi? Sizce aynı kuraya mı girmek daha mantıklı , yoksa benim önceden girmem mi?
Kullanıcı avatarı
wasabi yazdı:
02.03.2018 - 11:00:44
Merhabalar, aile hekimliği uzmanlığını bitirmek üzereyim, eşim de aynı yerde (aile hekimliğinde asistan) ve aramızda 2 ay fark var, ben 1 yıl önce başladım mesleğe, daha kıdemliyim. Kurada herhangir bir bölgenin c-d grubunu yazar isem, eşim yanıma eş yapıyor değil mi? Sizce aynı kuraya mı girmek daha mantıklı , yoksa benim önceden girmem mi?
C, D olursa çekersiniz evet.
dr_konya yazdı:
23.02.2018 - 12:04:08
Dr_sbk yazdı:
19.02.2018 - 21:20:43
merhabalar ben sağlık bakanlığı adına kadroda, üniversitede asistanım ,nişanlım pratisyen hekim dhy sini bitirmeden 5 ayı kala istifa etmişti , şimdi 79. dhy ile yeniden yerleşecek( aday memur hala) , o herhangi bir yere atandıktan sonra ( benim bulunduğum ilde dhy kadrosu açılmadı), nikah yapıp eş durumuna başvurmak istiyoruz. ben sba kadrosunda asistan olduğum için eş durumundan yanıma gelebilirmi?
aday memurluktan sonra olabilir..
Yeni yönetmelikle eş durumu tayini yapabliyomuyuz yoksa sba kadrosunda asistan olmam engel mi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Hocam illaki daha önce bahsedilmistir ancak çok fazla sayfa oldugu icin bilemiyorum. ben ve nisanlim dis hekimleriyiz, yeni mezunuz nişanlım dus ile sivası kazandı, ben de açıktan atamaya başvuruyorum. Diş hekimleri ile ilgili bi bilginiz var mı bilemiyorum ama, üniversitede sistem nasıl biliyo musunuz acaba. Mesela ben afyon uşak konya falan yazsam açıktan atama için, atandığım takdirde es durumuyla bu tarafa gelebilir mı nişanlım, yoksa lys mantığı puanı bu tarafı tutmayan bi puansa ki öyle gelemez mi ? yeni mezun olduğumuz için pek bi bilgim yok kusura bakmayın

Ve bu konu hakkında bilgiyi nerden edinebilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim.
rigan yazdı:
merhabalar,ben üniversite de 2 yıllık asistanım eşim intörn doktor tek stajı kaldı,şu an ki duruma göre bitirip dhy ye katılırsa eş durumu yapıp benim olduğum ile tayin olabilir mi ? son büyük dhy de eş durumu yapmamışlar diye duydum.teşekkür ederim.
bugün yürürlüğe gren yönetmeliğe göre eş durumu yapabilir .
cnutre yazdı:
03.03.2018 - 00:30:46
rigan yazdı:
bugün yürürlüğe gren yönetmeliğe göre eş durumu yapabilir .
çok teşekkür ederim :)
Merhaba . Ben üniversitede asistanım nisanlim diş hekimi devlette görev yapmıyor . Bu değişen yönetmelik ile herhangi bir yere atandiginda benim bulundugum şehire bölge hizmet grubuna bakılmaksızın ataması gerceklesiyor mu acaba ? Ayrıca es durumu mazereti için atama açılmadan evlenmek mi gerekiyor belli bir süre evli olmak şartı aranıyor mu 6 ay en az falan ? Açıktan atamalar kesinlestikten sonra mazeret için basvurana kadar evlenilince oluyor mu mazeret ? Aydinlatacak biri var mı acaba TUK telefonlarimiza çıkmıyor da , Şimdiden teşekkür ederim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merhaba arkadaşlar benim eşim öğretmen Ben 5. Bölge de sözleşmeli uzman doktorum , aday memurum ve Devlet hizmet yükümlülüğüm devam ediyor eşimin bulunduğu yerde kendi branşımda C grubunda eş durumu mazeretinin yararlanmak istiyorum son çıkan yönetmeliğe göre başvurabiliyor muyum ve nelere dikkat etmem gerekiyor, Ayrıca benim durumundaki arkadaşlar için bir WhatsApp grubu varmış ona katılmam için bir numara alabilir miyim teşekkür ederim
  • 1
  • 207
  • 208
  • 209
  • 210
  • 211
  • 221