Gecmis yillara ait tus sinav bilgi paylasimlari...
Kullanıcı avatarı
#783906 gönderen dr_erren
26.10.2009 - 15:41:51
haftasonları akşama kadar dersanede kalabalığın içinde ders dinlemek çok zor ve sıkıcı geliyor e-tus un dersleri hakkında bilgisi olan varmı nasıl sizce yeterli sayılırmı dersane yerine geçermi
Kullanıcı avatarı
#783915 gönderen ececec
26.10.2009 - 16:05:16
arkadaslar ben gecen döneme katılmıstım.3000 lıra da para verdim.kesinlikle tavsiye etmiyorum.hiçbir şekilde faydasını görmediğim gibi zamanımı ve paramı da çöpe atmış oldum.notları son derece acemice ve düzensiz hazırlanmış.onları da okumadım ve eski notlarımdan devam ettim.sadece dahiliye ve kadın doğum hocaları iyi.kesinlikle katılmayın derim ben.kendiniz çalışın ;en azından paranız cebinizde kalır.
Kullanıcı avatarı
#783929 gönderen berdil
26.10.2009 - 16:52:05
e tus konusunda bende fıkrımı soylemelıyım cunku gecen donem bende e tus konusunda fıkır sormustum ve olumsuz yondekı yorumları dıkkate almadan evde rahat olur vs dusuncesıyle kampına yazıldım.neysekı sadece kampla yırttım.kımseyı karalamak degıl asla amacım emeklerıne saygım var ama tus sınavını dusununce zaman ve para kaybıdır bana gore notları ozensız.evde rahat rahat dınlerım dedıgınız sey de olmuyo maalesef.bende derımkı oturun kendınız evde calısın daha ıyı.kesınlıkle daha ıyııı.benım fıkrım bu tabııkı...
Kullanıcı avatarı
#784579 gönderen berdil
27.10.2009 - 19:43:11
umarım hala dusunen yoktur.yazık cunku zamana ve paraya.ama bu ıkısınden fazlaca mevcutsa ozamann bılemem
Kullanıcı avatarı
#785040 gönderen drrae
28.10.2009 - 22:19:38
e-tus para tuzağı.. tıp ile ilgisi olmayan insanlarca kurulmuş, ticari amaçtan başka bir amacı olmayan dershanemsi şey.. bulaşmayın.. 1 döneminize yazık olur.. ben daha ordan kazanan duymadım..
Kullanıcı avatarı
drrae yazdı:e-tus para tuzağı.. tıp ile ilgisi olmayan insanlarca kurulmuş, ticari amaçtan başka bir amacı olmayan dershanemsi şey.. bulaşmayın.. 1 döneminize yazık olur.. ben daha ordan kazanan duymadım..

bence de notları falan çok acemice, ancak benim tanıdıklarımdan var e-tus ile kazanan...
Kullanıcı avatarı
#785045 gönderen akandemir
28.10.2009 - 22:34:16
etusla bende duydum kazananlar,bende gidip kazanamadım ama tamamen benle alakalı bi durumdan kazanamadım ben,,,benim gbi dershanede 12 saat boyunca ders dinleyemeyecekler için,,bulundugu yerde dershane olmayanlar için,,motive olamayanlar için vs vs bence faydalı olabilir,herkesin şartı aynı değil,çalışma şekli de...
Kullanıcı avatarı
#785560 gönderen ececec
30.10.2009 - 09:48:49
akandemir yazdı:etusla bende duydum kazananlar,bende gidip kazanamadım ama tamamen benle alakalı bi durumdan kazanamadım ben,,,benim gbi dershanede 12 saat boyunca ders dinleyemeyecekler için,,bulundugu yerde dershane olmayanlar için,,motive olamayanlar için vs vs bence faydalı olabilir,herkesin şartı aynı değil,çalışma şekli de...

öğrenci sayısı 45-50 civarında o dersanenin.şimdi düşünün 10000 kişi giriyor tusa.sadece 50 si tercih etmiş.o dersaneyi....o sazanlardan biri de ben olmuştum.:))arkadaşlar yanılmayın.dersneye gidemiyorsanız oturun çalışmaya çalışın.o 3000 lıra ıle de en kral notları alırsınız üstüne de tusdan sonra 1 hafta tatıl yaparsınız:)))
Kullanıcı avatarı
#785609 gönderen dr_nlp
30.10.2009 - 12:13:04
ben denk gelmedim adam akıllı derhnaler var ken daha o seviyede değiliz bide 3000 lira amatör girişim gibi... msnden mi anlatıyorlar???
Kullanıcı avatarı
#785612 gönderen mdsultan
30.10.2009 - 12:21:39
valla saçmalık bence.. otur evde ders anlatsınlar olur, mu hiç öle şey... oturmam ki bilgisayar başına ben... tek başına sana destek olacak kamçı olacak yarış arkadaşların yok... belli bir yerleri merkezleri yok...asla gitmem... bir arkadaşım parayı vermiş birkeç ders dinlemiş sonra zaten internet problemi oluyormuş ya da canın istemiyormuş... zorlayıcı faktör yok...böyle önemli bir sınav hayat meselesi olan bir olay internetten dersle olmaz bence...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir