Mecburi hizmetle ilgili genel paylasim bolumu....
#609175 gönderen drburcu
14.02.2009 - 13:07:52
Arkadaşlar merhaba.Ben 23 kapsamında atandım,ve tustan sonra gitmek istiyorum mecburi hizmete.herşeyi geçtim,ailem istemedi itmemi.onlar yurtdışındalar dönünce beni bizzt gidip yerleştirmeyi istiyolar atandığım yere.herneyse.

şimdiye kdr 2 tane 20şer günlük tek hekim raporu gönderdim.Ancak yıllık rapor hakkı 40 gün imiş tek hekimden.eğer 10 gün içinde heyet raporu bulamazsam müstafi sayılcam,ve diğer aldığım raporlar da boşa gitmiş olacak.Nasıl,nereden heyet raporu alabilirim?Alanlar,tanıdığı olanlar,ya da önerileri olanlar yardımcı olabilir mi?

Beraberce bir adım adım heyet raporu alma kılavuzu oluşturabiliriz:P
Bir de diyorlar ki heyet raporu olmasa bile 3 hekimin imza attığı bir rapor da olur.Doğru mudur?Eğer öyle ise üniversite hastanesinden alabilirim değil mi?Lütfen aydınlatın beni
Kullanıcı avatarı
#609186 gönderen hevidarr
14.02.2009 - 13:33:37
ben daha kısa bi yol biliyorum :)

önce sol üstteki arama butonuna tıklanır,çıkan pencereye "heyet and raporu" yazılır,çıkan 92 başlıktan 9-10 tanesinin konuyla ilgili olduğu görülür :wink:
#610912 gönderen drburcu
17.02.2009 - 09:57:00
Ben sorumun cevabını diğer forumda bulamadım,o yüzden yeni başlık açtım benim için çok önemli olduğu için.
40 günlük rapor ile idare ettikten sonra 3 (en az uzman) hekimin imzası bulunan, üniversite hastanesinden alınmış bir rapor kabul ediliyor mu?ve yatış yaptırmak gerekiyor mu bu raporun yanısıra?Eğer öyle oluyorsa,gidip mezun olduğum hastanenin hocalarıyla konuşacağım.heyet raporu almam zaten imkansız eğer oluyorsa tek şansım 3 hekim imzası bulunan bir rapor. lütfeen yardım edin

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir