Çarşamba , Eylül 19 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
İngiltere'de 2013 yılında prostat bezi alındıktan bir süre sonra et yiyen bakteri kapan 63 yaşındaki Andrew Lane'e hastane yüksek tutarda tazminat ödedi

İngiltere'de 2013 yılında prostat bezi alındıkan bir süre sonra et yiyen bakteri kapan 63 yaşındaki Andrew Lane'e hastane yüksek tutarda tazminat ödedi.

Newsweek'te yer alan habere göre; talihsiz adam et yiyen bakteri kapmış olmasına rağmen hiçbir sağlık çalışanının bunu fark etmediğini söyledi.

Ciddi ve potansiyel olarak ölümcül hastalığa neden olabilen bakteri, Lane'in cinsel organına ciddi anlamda hasar verdi.

Ameliyata alınan adamın hem cinsel organının bir kısmı hem de karın kasları çıkartıldı. Cinsel hayatının tamamen bittiğini söyleyen Lane, depresyon tedavisi gördüğünü, ancak hastaneden bir özür bile dilenmediğini söyledi.

Lane, "Ben sağlığıma asla geri kavuşamayacağım. Ama insanların et yiyen bakterilerin ne kadar tehlikeli olduğunun farkında olmalarını istiyorum" dedi.

Hastanenin Lane'e ödeyeceği tazminatı açıklamadığı bildirildi.
Haber Türk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Ben bu haberlerdeki 'bir özür bile dilenmedi' cümlesini anlamıyorum. Sanki özür dilense dava açmayacak, kaldı ki asıl özür dilenirse dava açması lazım, alenen malpraktis, hata kabulü olur durum yani.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009