Cumartesi , Ağustos 18 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı

Ünlü sunucu sağlık ücretini eleştirdi

#4147928  gönderen drhaber
 10.08.2018 - 13:26:41
Sunucu Seda Akgül, 3 kaburgasını kırarak hastanelik oldu. Özel hastaneye acilden giren ve 2,500 TL ödeme çıkartılan sunucu, sosyal medyadan sitem etti

Resim

Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi ile Kanal D ekranlarında program yapacak olan ünlü sunucu Seda Akgül'ün 3 kaburgası kırıldı. Hastaneye acilden giriş yaparak tedavi olmak isteyen sunucu, 2,500 TL ödeme çıkartıldığını öğrenince sinirlerine hakim olamadı.

"Acilden giriş yaptım, ayıptır be"

Gittiği özel hastanenin yıllarca sunuculuğunu yaptığını söyleyen Seda Akgül, Instagram hesabının hikaye bölümünden şu sözlerle sitem etti: "Muhtemelen kaburgalarım kırık, acil girişi vereceğim para 2,500 TL. Yıllardır buranın sunuculuğunu yaptım, ayıptır be. Neredeydi acil kapısından girerek bedava olması."
Cnnturk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Ünlü sunucu sağlık ücretini eleştirdi

#4147962  gönderen dr_demirci
 10.08.2018 - 15:26:21
kot kırığı çok acil şekilde özel hastaneye gitmesi gereken bir durum değil. devlet hastanesinde ücretsiz tedavi olabilirdi. özel hastaneye gidip para istenmesine kızan millet sadece bizde vardır herhalde. program yapmışmış, sanki bedava yapmış
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_demirci yazdı:
kot kırığı çok acil şekilde özel hastaneye gitmesi gereken bir durum değil. devlet hastanesinde ücretsiz tedavi olabilirdi. özel hastaneye gidip para istenmesine kızan millet sadece bizde vardır herhalde. program yapmışmış, sanki bedava yapmış
iyi de acile giderken kot kırığı olduğunu ne bilsin. hastalar size gelirken benim 3 kotum kırık diyerek mi geliyorlar.. her halde ağrısı falan olmuştur ve gitmiştir..
Kullanıcı avatarı

Re: Ünlü sunucu sağlık ücretini eleştirdi

#4148109  gönderen dr_demirci
 11.08.2018 - 09:20:37
egrisidogrusu yazdı:
10.08.2018 - 22:15:37
dr_demirci yazdı:
iyi de acile giderken kot kırığı olduğunu ne bilsin. hastalar size gelirken benim 3 kotum kırık diyerek mi geliyorlar.. her halde ağrısı falan olmuştur ve gitmiştir..
özel hastanenin acil doktoru kendisine tanıyı belirtip acil halin sonlandığına dair belge imzalatır o aşamadan sonra her şey ücretlidir.