Pazar , Ağustos 19 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Çocuğu ile ilgilenmeyen doktora hakaret etti. Doktor şikayetçi oldu. Olay sonrası özür dileyen Emine Hasten ile doktor uzlaştı. Ancak hakaret mağduru doktor olduğu için kamu davası açıldı

Emine Hasten çocuğunu muayene için götürdüğü doktorda yeterince ilgilenilmediğini düşündüğü için doktora sorular sordu. Emine Hasten’in iddiasına göre doktor “10 kere aynı şeyi tekrar etmeyin” dedi. Bunun üzerine Emine Hasten muayeneden çıkarken doktora hakaret etti. Doktor şikayetçi oldu ancak Emine Hasten pişman oldu. Doktor ve Emine Hasten uzlaştı ancak mağdur doktor olduğu için kamu davası açıldı. Hakaretin bedeli olarak Emine Hasten’e 7 bin tl ceza kesildi.

Olay sonrası Show Tv’ye konuşan Emine Hasten: “ Hata yaptım hatamın karşılığı da bu oldu heralde” dedi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
[quote=tobirama post_id=4130043 time=1528843517 user_id=78180]
niye şikayetini geri çekiyorsun? niye?
[/quote]

En basiti arabasını çizer karın ağrısı olur, mahkemelerle uğraşmak da ayrı karın ağrısı. Onur kıracak kadar ağır bir laf değilse hiç bulaşmamak daha mantıklı bu devirde be başkan.
Çözüm ancak şu olur, her dr odasına ses kayıt eden kamera, her türlü şiddete başvuran adama aynı gün 10 yıl sgk hak mahrumiyeti+ >1 yıl ertelemesiz hapis,sahtecilik talebinde ömür boyu hak mahrumiyeti. doktorun hizmet kalitesi bu basit önlemlerle 2 kat artar., herkes adam gibi sırasını bekler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
beni de 2016da personel gizli kimlikle bimere cahil bilgisiz diye şikayet etmiş savcılığa suç duyurusunda bulundum. biz adamla barıştık falan neyse savcılık dava açmış ben şikayeti geri çektim ama savcı dedi ki ben bu adama kıl oldum kamu davası olacak şimdi 21 haziranda dava var bakalım ne olacak