Perşembe , Eylül 20 2018
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...

Re: ACİL!!!Eş durumu ne kadar sürüyor???

#4127768  gönderen Dr_unk
 05.06.2018 - 23:34:32
Stratejik personel idareci atama biriminde gözüküyor benim de evraklar. 2 hafta oldu il sağ müd den çıkalı.

İdarecilikle ne eşimin ne benim alakam yok. Eşim üniversitede personel. Üniversitede çalışıyo oluşuna mı yormalıyım?

Tabiki hiçbir telefon açılmıyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4138941  gönderen Dr_unk
 12.07.2018 - 00:34:05
Red. Tüm maddelere uymama rağmen.
Red nedeni uymayan bir madde değil. Stratejik personel olmam nedeniyleymiş. Dava sürecine gireceğim. Avukat arıyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4142450  gönderen cnutre
 25.07.2018 - 07:47:05
bronkolin yazdı:
25.07.2018 - 00:26:36
Eş durumu için dikkate alınan puan türü eşimizin yerleştiği tustaki ilk yerleştirme puanı mı yoksa ek yerleştirme puanı mı ?
Eşiniz sizin yanınıza gelecekse;
Tusu kazandığı sınavdaki sizin kurumunuzda kendi branşının puanına bakılır, daha düşük puandaki bir yerse geçebilir:örnek vermek gerekirse;
Tusu kazandığı sınavda şu an asistanlık yaptığı x kurumunu 62.50 ile kazandıysa; geçmek istediği yerin bu puanın altında olması gerekir.
Ancak ek yerleştirme için net bir tanımlama Yok. Tıpta uzmanlık kurulu bu durumlarda keskin sınırları Yok. Başvuru için göndereceği belgelerde eğer ek yerleştirme puanlarının çıktısını ösymden TEM'in eder ve gönderirse bunu dikkate alırlar.

#4142456  gönderen bronkolin
 25.07.2018 - 08:43:27
cnutre yazdı:
25.07.2018 - 07:47:05

Eşiniz sizin yanınıza gelecekse;
Tusu kazandığı sınavdaki sizin kurumunuzda kendi branşının puanına bakılır, daha düşük puandaki bir yerse geçebilir:örnek vermek gerekirse;
Tusu kazandığı sınavda şu an asistanlık yaptığı x kurumunu 62.50 ile kazandıysa; geçmek istediği yerin bu puanın altında olması gerekir.
Ancak ek yerleştirme için net bir tanımlama Yok. Tıpta uzmanlık kurulu bu durumlarda keskin sınırları Yok. Başvuru için göndereceği belgelerde eğer ek yerleştirme puanlarının çıktısını ösymden TEM'in eder ve gönderirse bunu dikkate alırlar.
Hocam puan şartını biliyorum fakat bu konuda hangi puanın geçerli olduğuna dair farklı yazılar okudum. Öncesinde geçiş yapacak kişi hangi yerleştirme ile yerleştiyse (ilk veya ek ) yatay geçişte de o puana bakılıyormuş fakat düzenlenen değişen birşey var mı çok merak ediyorum.