Cuma , Ağustos 17 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
Bursa'da merkezli 3 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda aralarında doktorların da bulunduğu 25 şüpheli gözaltına alındı

Alınan bilgiye göre, Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında aralarında KHK ile kapatılan Ceylan Bey Özel Eğitim Şirketi ve bu şirketle bağlantılı Hatuniye Kültür ve Eğitim Vakfının yöneticileri ile özel hastanelerde görev yapan doktorların da bulunduğu 25 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, zanlılara ait Bursa, Van ve Erzincan'daki adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyonda gözaltına alınan 25 şüpheli, Bursa Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

Zanlılardan bazılarının FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in Bank Asya'yı "kurtarma talimatları" kapsamında çeşitli faaliyetlerde bulundukları ve örgütün şifreli haberleşme programı ByLock'u kullandıkları öne sürüldü.
AA
Kullanıcı avatarı
Türkiye 'ye idam geri geldi adalet yok duruma müdahale edilmeli diyecek olanlar en fazla ne yapabilirler?
1) darbe mi? zaten yaptılar.....
2)cumhurbaşkanının canına göz dikmek mi? zaten yaptılar.....
3)halka kendini ümitsiz,çaresiz ,zorda hissettirmeye çalışmak mı? zaten hep deniyorlar..
4)küçük bir kıvılcımı aleve döndürmeye çalışmak mı? yaptılar ve denemeye devam edıyolar...
5)şeriat geliyor laiklik elden gidiyor aman dikkat kışkırtmaları mı? yıllardır yapıyorlar...
6)Türkiye yi dünya kamu oyunda gözden düşürmek ,puanını kırmak mı? zaten yapıyorlar...
7)kardeşi kardeşe kırdırmak,mezhep savaşı çıkartmaya çalışmak mı? zaten yapıyorlar...
8)Türkiye ye ambargo uygulamak mı? zaten yapıyorlar ...ambargoyu deldik diye adamın birini mahkemesinde tehditle yalan ifade verdirerek tepeden tırnağa fatura kesmeye bile çalışıyorlar....
...saymakla bitmiyor..İdam gelir de adalet yerini bulursa şayet ,daha ne yapabilirler ? gökten bomba mı yağar? yağsın..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
yumurta yazdı:
12.05.2018 - 01:42:58
Türkiye 'ye idam geri geldi adalet yok duruma müdahale edilmeli diyecek olanlar en fazla ne yapabilirler?
1) darbe mi? zaten yaptılar.....
2)cumhurbaşkanının canına göz dikmek mi? zaten yaptılar.....
3)halka kendini ümitsiz,çaresiz ,zorda hissettirmeye çalışmak mı? zaten hep deniyorlar..
4)küçük bir kıvılcımı aleve döndürmeye çalışmak mı? yaptılar ve denemeye devam edıyolar...
5)şeriat geliyor laiklik elden gidiyor aman dikkat kışkırtmaları mı? yıllardır yapıyorlar...
6)Türkiye yi dünya kamu oyunda gözden düşürmek ,puanını kırmak mı? zaten yapıyorlar...
7)kardeşi kardeşe kırdırmak,mezhep savaşı çıkartmaya çalışmak mı? zaten yapıyorlar...
8)Türkiye ye ambargo uygulamak mı? zaten yapıyorlar ...ambargoyu deldik diye adamın birini mahkemesinde tehditle yalan ifade verdirerek tepeden tırnağa fatura kesmeye bile çalışıyorlar....
...saymakla bitmiyor..İdam gelir de adalet yerini bulursa şayet ,daha ne yapabilirler ? gökten bomba mı yağar? yağsın..
Cevap yazayım dedim ama ne yazacağımı bilemedim insan öylece kalıyor sadece ceketini alıp gitmek istiyorsun artık...