Cumartesi , Ağustos 18 2018
Doktorca Haberin Adresi...
Kullanıcı avatarı
DrTus ios ve android uygulamasi guncellendi. Tus’ta herkesten once siz haberdar olun!

Tus ve guncel haberler konusunda herkesten once si haberdar olun. Ozel mesaj alirsaniz yasa mesajiniz alintilanirsa telefonunuz ekrani a ozel bildirimler gelmekte sizi erkenden haberdar etmektedir.

Uygulamamizi apple store ve google play storeden drtus ismiyla search yaparak ucretsiz indirebilirsiniz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kutsaclirapunzel yazdı:
09.05.2018 - 13:36:25
İndirip sildim, mobil uygulama değil, webe uygulamadan bağlanıyormuş gibi. Ve de yavaş.
daha hızlı hale getirildi. Ayrıca bildirim özelliği konuldu. sizin için önemli başlıklara cevap yazılınca mesajınız alıntılanınca yada özel mesaj gelince ekranınıza bildirim geliyor. ayrıca tus ve dhy ile ilgili gelişmeleri anında cebinizde bildirim olarak görebiliyorsunuz gibi bir çok özellik var.
Kullanıcı avatarı
drriza yazdı:
09.05.2018 - 14:14:55
kutsaclirapunzel yazdı:
09.05.2018 - 13:36:25
İndirip sildim, mobil uygulama değil, webe uygulamadan bağlanıyormuş gibi. Ve de yavaş.
daha hızlı hale getirildi. Ayrıca bildirim özelliği konuldu. sizin için önemli başlıklara cevap yazılınca mesajınız alıntılanınca yada özel mesaj gelince ekranınıza bildirim geliyor. ayrıca tus ve dhy ile ilgili gelişmeleri anında cebinizde bildirim olarak görebiliyorsunuz gibi bir çok özellik var.
Rıza hocam bildirim durumunu bilmiyordum ama webten yavaş geldiğinden silmiştim. Hızlandıysa indiririm yine.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009