Cumartesi , Temmuz 21 2018
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
Kullanıcı avatarı
Biraz evvel ÖSYM’yi aradım.
Konuştuğun kadın çağrı merkezi görevlisi
ÖSYM’yi arayınca daha üst mertebede bir makama ulaşamayacağımızı belirtti. Ve olağanüstü bir durum olmadıkça kendilerine herhangi bir sınavın yerleştirmesi hakkında tarih anlamında bilgi de verilmiyormuş.

Takdir edersiniz ki şuanki şubat tusu olabildiğince olağan ilerliyor. Hatta son birkaç tusu ele alırsak gecikmelere davalara o kadar çok alışmıştık ki şu an tipik olmasını yadırgıyoruz belki de

Ama sonuçta callcenter’ı arayıp bir şey öğrenilemeyeceğini bir kez daha idrak ettim. Maaşlı çalışanları ki bilmedikleri oldukça aşikarken kendi hırsımız kendi sabırsızlığımız adına soru yağmuruna tutmayalım, onların kafalarını ütülemeyelim diye yazıyorum bu mesajı.

Tamam aktif link takip edelim, forumda goygoy yapalım ama çalışanları arayıp onları meşgul ederlen eli vicdana koymakta yarar var.

(Şimdi çıkıp “Zaten işleri telefonlara bakmak deeel mi??” diyenler çıkcaktır. İyi sözün tesir etmeyeceği birine ne desem boş, ara ameka ara, inşallah seni de ebeni de uzuuuun uzun ararlar namüsait zamanında diyesim var ama demeyecem)
ÖSYM'nin diğer "maaşlı çalışanları" işlerini iyi yapmıyorsa , kendi arkadaşları olan "maaşlı çalışanlar" biraz yorulabilirler. Ayrıca sırf bu işini iyi yapmayan "maaşlı çalışanlar" yüzünden birçok müstafi hekim "maaşlı çalışan" olmak için 1 gün daha gecikiyor sayın hocam. Bu yapılanlar bende sadece hırs ve sinir duygusu uyandırıyor o kadar... Saygılarımla.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Ösym yi arayıp bilgisi olmayan yada bilgi verme yetkisi olmayan personelle cebelleşmeye hiç de gerek yok. Arayip stres altında tutalım çabuk açıklansin diye bişey olamaz. En fazla call centerdaki personel arkanizdan söver. Tutup da ordaki adamın amirine gidip yeter artık açıklayın bizi bunalttılar demelerini mi bekliyorsunuz ? Ama ösym şikayet hattını aramak mantıklı. Şikayet kayıt altına alınıp gerekli makama ulaştırılıyor. (Yani inşallah öyledir) Ayrıca Ankaraya bizzat gidip merkezden kişisel olarak bilgi almak mümkün olmuyormuş. Orada da dilekçe doldurtuyorlarmış. Netice alana kadar zaten açıklanır.