Çarşamba , Temmuz 18 2018
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
konuyu teknik ekibe ilettim gereken yapılacaktır. uyarılarınız için teşekkürler...

uygulamayı indirmeyen kalmamıştır umarım. çok basit ve kullanışlı oldu. özel mesajmı geldi tus sonuçlarımı açıklandı anında mobil bildirimle cebinizde...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
drriza yazdı:
16.04.2018 - 14:34:52
konuyu teknik ekibe ilettim gereken yapılacaktır. uyarılarınız için teşekkürler...

uygulamayı indirmeyen kalmamıştır umarım. çok basit ve kullanışlı oldu. özel mesajmı geldi tus sonuçlarımı açıklandı anında mobil bildirimle cebinizde...
Reklamı sürekli karşılarına çıkaralım da kurtulmak için indirmek zorunda kalsınlar mantığında olduğunuzu düşünüyorum.
drriza yazdı:

hocam hala düzelmedi :/
Kullanıcı avatarı
drriza yazdı:

Elinize saglik bildirimlerin gelmesi falan tam app olmus emeklerinize saglik.
Riza hocam klasik portal gorunumune erismek icin uygulamaya girdikten sonra once forum butonuna sonra da sayfa basindaki drtus butonuna dokunmak gerekiyor.
En alttaki yanyana duran drtus,forum,ayarlar butonlarinin yanina portal diye bi buton eklesek? Zamaninda uygulamalarla accik ugrasmis biri olarak yapmasi cok kolay siz de biliosunuz ztn kullanisliliga cok katki saglayacaktir. Saygilar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009