Pazartesi , Ağustos 20 2018
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
oguzhantzl yazdı:
27.07.2018 - 20:33:37
20 şubat 2018de 657den Usulune uygun istifa ettim ve Marmara üniversitesi yök kadrosu kazandım. Hala güvenlik soruşturmam sonuçlanmadı. Emniyet de bilgi vermiyor. Ne yapmam lazım süreci takip edebilmek için? Benim gibi bekleyen var mı hala?
Hocam ikametgahın bulunduğu emniyete direkt gidip sorabilirsin.. belki faydası olur ..çünkü telefonla direk bilgi vermiyoruz diyorlar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merabalar subat tusunda yök kadrosu kazanmıştım 1 ay önce de aile hekimliğinden istifa ettim kadromun olduğu yere geçtim hala güvenlik soruşturması başlığı altında bekliyorum bunun bu kadar sürmesi normal mi diğer arkadaşlar ne durumda bilgi almak istersem nasıl ve kimden bilgi alabilirim yardımcı olabilecek varsa ayrıca geçen gün üniversitenin personel işlerini arayıp sorduğumda hala güvenlik soruşturmasında olduğum bilgisini aldım
ilviir yazdı:
28.07.2018 - 02:06:35
oguzhantzl yazdı:
27.07.2018 - 20:33:37
20 şubat 2018de 657den Usulune uygun istifa ettim ve Marmara üniversitesi yök kadrosu kazandım. Hala güvenlik soruşturmam sonuçlanmadı. Emniyet de bilgi vermiyor. Ne yapmam lazım süreci takip edebilmek için? Benim gibi bekleyen var mı hala?
Hocam ikametgahın bulunduğu emniyete direkt gidip sorabilirsin.. belki faydası olur ..çünkü telefonla direk bilgi vermiyoruz diyorlar.
Hocam emniyete gitmeyin. Biz gerekli bilgiyi kurumunuza veriyoruz, size gerekli bilgiyi kurumunuz verecek diyorlar.
Ankara ikameti olup güvenlik soruşturması hala süren var mı? İlçe emniyeti 3 hafta kadar önce bizden emniyet Genel müdürlüğüne gitti evrak demiş imza için orası da bilgi vermiyor. Ne yapabilirim açıktan atamayım ve çok uzun bir zaman oldu. Maddi manevi çok kayba uğruyoruz bu kadar beklemekle. Belki evrak kayboldu nerden bileceğiz her şey geliyor insanın aklına 😣
tussing6 yazdı:
06.08.2018 - 20:02:17
Ankara ikameti olup güvenlik soruşturması hala süren var mı? İlçe emniyeti 3 hafta kadar önce bizden emniyet Genel müdürlüğüne gitti evrak demiş imza için orası da bilgi vermiyor. Ne yapabilirim açıktan atamayım ve çok uzun bir zaman oldu. Maddi manevi çok kayba uğruyoruz bu kadar beklemekle. Belki evrak kayboldu nerden bileceğiz her şey geliyor insanın aklına 😣
benimde ankara ikamet emniyet tamamladik gonderdik diyor ama ogrenci isleri sorusturma elimize ulasmadi diyor genel anladigim
ankara ikametler biraz sikintili surec olarak istifaliyim yok kazandim
bekliyorum
tussing6 yazdı:
İlçe emniyette mi yapılıyormuş soruşturma? Benim de hala tamamlanmadı istanbuldayım yök açıktan atama
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
savasahmet yazdı:
07.08.2018 - 17:48:04
tussing6 yazdı:
benimde ankara ikamet emniyet tamamladik gonderdik diyor ama ogrenci isleri sorusturma elimize ulasmadi diyor genel anladigim
ankara ikametler biraz sikintili surec olarak istifaliyim yok kazandim
bekliyorum
Ben de emniyetten tamamlandıpını öğrendim 2 hafta önce göndermişler, üniversiteye ulaşmış evrak daha yeni. Ankara ikametlilerin bazısı başlamış istifalı olup ama başlayamayıp bizim gibi hala beklemede olanlar da var. Bürokrasi uzatıyor dediler ankarada. Umarım en kısa sürede başlarız artık.
oguzhantzl yazdı:
08.08.2018 - 15:20:26
tussing6 yazdı:
İlçe emniyette mi yapılıyormuş soruşturma? Benim de hala tamamlanmadı istanbuldayım yök açıktan atama
Adrese göre değişiyor galiba hocam kimin yaptığı. Büyük şehirlerde pek çok yere imzaya gittiği için uzuyor dediler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26